ДобрИчки ДОБРИЧки деца и мами търсете вече край морето!(31)

  • 15 109
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 810
 Joy gabriel И теб съм пропуснала!  bouquet
И другото мими- Мариела ли беше newsm78 дето съм си говорила с нея без да й знам ника Laughing, натали _бу....много са!

ар4ела, аз масата всяка вечер я опъвам. Довечера ще пия и една ракия за вас! Ама нали знаеш, аз съм от "несериозните", дето не могат да се довлекат на заведение. Не очаквам да ме разберете. Но не ви пожелавам да сте без баби под ръка.
Сега сериозно! Още вторник много ми се искаше да се видим и се оглеждах за вас, но изникна друго(тогава си "гледах върха на обувките") . Днес пък ме изненада дъжда... Tired
Но непременно искам скоро време да се видим! С деца в градската. Разбрах че сте редовни с кеми.

# 256
  • Добрич
  • Мнения: 193
Oh,само аз липсвам в списъка на Мимка..видя се най-накрая,че само аз съм трън в очите ти,Мимке..незнайно защо..и с това излеяние се чудя да се смея ,да плача ли..лъсна отвсякъде комплексарщината ти и най-вече завистта.Чудя се само какво съм ти направила newsm78 newsm78..,но то и ти  неможеш да отговориш на тоя въпрос със сигурност!!!!!!!Хайде за последно опита ти да превлечеш вниманието върху себе си -стана Joy

# 257
  • Добрич
  • Мнения: 207
И ние сме от нередовните, но просто, като трябва да изляза на разходка с чудото #Crazy стомаха ми става на топка. Последно време стана много агресивна постоянно бие другите деца, кучета, каквото има под ръка. Ако няма никой друг тогава мама. Незнам откаде го е научила(имам съмнения- яслата #Crazy), но не мога да я контролирам вече. И вече достатъчно  Embarassed от другите майки и затова спрях да я събирам с други деца за в момента.

# 258
  • Мнения: 167
Тъй не бива!Миме,не те даваме,не те пускаме!Не може всички тук да се харесваме,но можем да се игнорираме както във форума,така и по улиците - с поглед забит във върха на обувките или пък с високо вдигнат нос в небесата.На който както му е удобно!
Не всичко, написано тук, се разбира правилно.Не можеш да чуеш интонацията на гласа,да видиш изражението на лицето и затова дружелюбни закачки се възприемат като заяжданки.

# 259
  • Мнения: 822
Може и да има допирни точки между нас, но те са най - вече свързани с децата ни, които за съжаление, имат доста по зрели взаимоотношения помежду си!
Това ми хареса...
Голямо събрание сте направили днес тук...Успокойте се девойки!Дишайте дълбоко и бройте до 10x10 ако се наложи...  bouquet

# 260
  • Мнения: 531
Споделих с Мими моето решение и ето на, тя ме изпреварила.

Мили момичета, ако някоя от вас с нещо съм обидила, моля за извинение.Вероятно ще се лиша от вашата приятна виртуална компания и държа да споделя причината, тъй като вероятно ще се питате защо.Ако си позволя да ползвам "цветущия" начин на изразяване на сисолитКА ,тук ще заприлича на клоака.Нямам сили да поддържам тона и,имам далеч по-сериозни занимания.

И така, ще се радвам изключително много да се виждам с вас, а също така и на нови запознанства.пощенската ми кутия е за вас!  bouquet

# 261
  • Мнения: 2 821
 Joy
извинете, но много ме напуши на смях вече
Досега не ми се е случвало при публикация на отговор да ми излезе...Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 3 нови отговора
niara , ето те....къде изчезна...много ми беше приятно да пишеш...
soft , и на тебе ще простим...
стига бе Joy...верно ме е смях
natali_bu се опитва да смени темата, но не Laughing...

# 262
  • Мнения: 3 810
Хей, ниара, къде се изгуби? В бг ли си? Знаеш ли откога се каня да ти пиша на ЛС? Hug
Липсва ми адреналина в работата и сама си го създавам! Joy

Oh,само аз липсвам в списъка на Мимка..видя се най-накрая,че само аз съм трън в очите ти,Мимке..незнайно защо..

И не само в моите, ама другите ми го пишат само на ЛС
 Sick

мама Блу, слагай калимявката! Laughing

# 263
  • Мнения: 79
 WhistlingАйдИ някой да пуска новата тема че до 15 страничка може вече да няма кой да я пусне.  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 3 810
 Joy Чеча, много бързаш да ме гониш Grinning

# 265
  • Мнения: 208
 Joy Joy Joy
много сте готини всички,успяхте да ме развеселите Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 266
  • Мнения: 1 114
мимиту, честно казано имам чувството, че напоследък доста ме апострофираш. след всеки мой пост. приемам извинението ти.
не съм от обидчивите, но май попрекали вече....

# 267
  • Добрич
  • Мнения: 193
Олееееее,тя темата ни пълна с народ Simple Smile
Продължавай да пишеш Мимке,ама нека се разберем кой ще е в главната роля Joy
Ох,със сълзи се смея.
Смешно е да говориш от името на всички...и на мен ми пишат на ЛС,да,да!
Момичетата с който се виждам и разговарям,пия кафе,ми ти тях обиждаш щом ги наричш "лицемерки" Laughingцитирай ги поне!!!
Хихи,някой веднага да се подготви да пусне нова тема,че както сме я подкарали Crazy
И сега да обърна внимание-нормално е в живота някой да не ти допада,така,че е нормално да има игнор тук и недовиждане по улииците Flutter
Пък на който не му харесвам лично аз-Сори!Но аз съм си такава-имам да кажа нещо и го казва-ВСИЧКИ това правим,струва ми се,че  е някъде другаде причината,...който ме познава или поне е пил едно кафе с мен, предполагам,че му е станало ясно,че не съм конфликтен и надут човек-защото е повторил и потретил!!!Амаа както и да е...всеки си знае Hug
  bouquet

# 268
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Момичета, момичета ...  Peace  Peace  Peace

Какъв дъжд се изля само, а?

натали, моята дъщеря също беше доста агресивна на тази възраст. Като поотрасна, й попремина  Wink. Сега не е толкова агресивна към другите, но се сбива доста често с малкия. Най- вече от злоба, че не може да се наложи над него Simple Smile. Той телец, тя близнаци..
Той се учи от нея и се опитва да налага сила.... , та не знам де,... колелото се върти...

# 269
  • Добрич
  • Мнения: 207
Анушка тя е рак. Просто прекалено много сме я разгевизили и тя се качва на главата. Кучетата пред блока само, като ме видят да спирам колата веднага се крият защото чудото идва да ги тормози, горките обожавам животните. Хубаво, че засега нямаме друго дете, че представям си какво ще става в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт