Момче-сини дрехи,момиче -розови.Задължително ли е?

  • 10 503
  • 176
  •   1
Отговори
# 45
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Още мъже в розово: Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.next.co.uk/shot.asp?b=X39&p=452&s=1&n=Men … d%26nb%3d%26np%3d
http://www.next.co.uk/shot.asp?b=X39&p=392&s=11&n=Me … d%26nb%3d%26np%3d
Това с цветовете са чисти предразсъдъци- децата изглеждат добре  в каквито и да било цветове.
Вили

# 46
  • Мнения: 8 505
Аз съм майка на момиче,което е почти на 3г и никога не е обличано в розово,цикламено,лилаво.Обличам я във всички останали цветове (без черно и кафяво),най-често в синьо,зелено и оранжево.Количката и беше синя.Колелото и в момента също е синьо.

# 47
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Аз съм мама на момиченце, но съм голям фен на синия цвят. Когато отивам на пазар за дрешки и първото, което ми хваща окото е синьото - пък и на Рали много й отива. В гардероба си има и сини и розови и много други цветове. Аз много си падам и по орандаво и по зелено. Количката ни е светло сиьо и тъмно синьо с оранжав кант на козирката. И аз много се подразних последния път когато ни объркаха. Влизам в един магазин и питам за рокличка. Количката стои пред магазина с една моя приятелка, продавачката ме поглежда, поглежда количката и пита: "За момченце, нали?" А аз: "Ами може ли да ги видя тия роклички за момченца?" #2gunfire И тя като взе да ми си извинява.............

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Много ми е писнало от момиченца в розово от-до. Умишлено не купувам розово. Има 2-3 подарени, де. Темата е дискутирана, кой както го кефи, аз не съм фен на розовото.

# 49
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз съм женска мама ! Въпреки , че я обличам в розово и обеци си имаме, пак се е случвало да ме питат : "какво е?"  Shocked
А момченцата, както и момиченцата  могат да се обличат във всички цветове. Друг е въпроса, че розовото прави малките момченца много женствени  Shocked

# 50
  • Мнения: 2 381
Oбличам дъщеря си във всякакви цветове.Има някои розови дрешки, но по принцип избягвам да купувам от този цвят.И аз не съм сред почитателките на розовото.

# 51
  • Мнения: X
и аз обличам на дъщеря си всякакви цветове,макар че избягвам баналното розово.

# 52
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Количката на дъщеря ми е светло-синя,а я обличам к каквото ми хареса и не се съобразявам с цвета,но много често пък я мислят за момче Shocked

# 53
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Tози младеж в розовко момченце ли е или момиченце??? Joy Joy Joy

http://www.marksandspencer.com/gp/node/n/43371030/?extid=ps_ggl_ … eric_men_clothing

Вили
Амиииииииииииии..... newsm78 чудя се
 Joy Joy JoyТози няма как да го сбъркаш! Wink
Не мисля , че цвета определя пола , ама нямаме нищо   розово , защото не съм харесала подходяща дрешка в този цвят за момче , виж червено -да Wink!

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 14:56 от VIVKA

# 54
  • София
  • Мнения: 928
Единственият цвят с който не обличам младежа е розово. Даже любимият ми е зелен и усещам, че има повече зелени дрешки, отколкото сини. Досега не ми се е случвало да го мислят за момиче. Но дори и да стане не бих се притеснила. Колкото по-шарено, толкова по-добре. Иначе може да му стане кофти на детето. Я си представи си, че не обича синия цвят  Wink

# 55
  • Мнения: 11 607
Единственият цвят,които не използвам за децата си е черният...Въпреки,че малкият има една тъмносиня блуза.....

# 56
Ох, и на мен ми се случва постоянно-даже така ми казват-"Момиченце е нали?"
А аз го обличам САМО в синьо(рядко в зелено)-мъжа ми ще получи нервен пристъп ако цвета е друг.
А аз много харесвам жълтото(патешкото),пък за розовото да не говорим-още повече,ама какво да се прави...

# 57
  • Мнения: 51
Ами нашата количка е синя, но и аз го обличам във всякакви цветове и най-редовно го мислят за момиченце. В началото се дразнех-не ми беше приятно и все обяснявах, че е момченце, ама вече даже не ми прави впечатление.

# 58
  • Мнения: 1 251
Аз чакам момченце и съм накупила жълти, зелени, оранжеви и всякакви шарени дрешки. Не робувам на това, че момчето трябва да е в синьо, а момичето в розово. Но мисля, че за момиченца правят много по сладурски неща, отколкото за момченцата.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
До 1г Тери нямаше нищо розово,с изключение на космонавта.И досега в дрешките и преобладава зелено,жълто,оранжево,синьо...имаме и розови разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт