Чували ли сте за подобни случаи?

  • 9 193
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 567
Направо падам от стола, не мога да повярвам че нищо не са разбрали  Shocked.

# 16
  • Мнения: 2 978
Да е живо и здраво детенцето!

Добре де...а с цикъла как стоят нещата?
Не ми казвайте, че не и е дошъл 9м и тя разбираш ли не се  е притеснила..ама грам дори Thinking

# 17
  • Мнения: 274
 Shocked Shocked Shocked
Чувала съм нещо подобно, но не чак толкова шокиращо. Всичко е възможно на този свят. Да е живо и здраво мъничето! Grinning

# 18
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
              Да е живо и здраво бебето!
 Звучи ужасно, но не вярвам жената да не усеща нищо.Все пак делия дискомфорт в края на бременността, подпирането на ребрата при сядане........това за мен е намърливост от страна на жената.Не за друго, ами да усеща нещо странно и да не отиде на лекар.Не, че аз съм от тези които тичат за преглед за всяко нещо, но става въпрос за бременните.Няма как да не усети детето нито веднъж, освен, ако жената не е над 150кг.
 Може и да не съм права, но наистина не вярвам, че абсолютно нищо не са усетили!
И аз не вярвам че  е възможно- Биляна само не съм съгласна за това че не се усеща ако жената е над 150 кг... това къде го прочете?Аз не съм толкова , но съм доста пухкава и  си усещах бебока от 5 месец до последно.Не бих се съгласила че ако е дебела жената не усеща че  е бременна.... хаиде приказки от 1001 нощ!
Вили

# 19
  • Мнения: 2 922
Да е живо и здраво бебенцето, но такова нещо не мога да повярвам   33uu

# 20
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Да е живо и здраво бебчето! За такъв случай  не бях чувала.

# 21
  • Мнения: 6 618
Не съм чувала ,звучи ми невероятно Shocked

# 22
  • Мнения: 493
Аз също не съм чувала за подобно нещо,малко невереоятно ми се струва.....Но в краина сметка бебчето да е живо и здраво  bouquet

# 23
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Да е живо и здраво бебето!

              Да е живо и здраво бебето!
 Звучи ужасно, но не вярвам жената да не усеща нищо.Все пак делия дискомфорт в края на бременността, подпирането на ребрата при сядане........това за мен е намърливост от страна на жената.Не за друго, ами да усеща нещо странно и да не отиде на лекар.Не, че аз съм от тези които тичат за преглед за всяко нещо, но става въпрос за бременните.Няма как да не усети детето нито веднъж, освен, ако жената не е над 150кг.
 Може и да не съм права, но наистина не вярвам, че абсолютно нищо не са усетили!
Аз никога не съм имала подобни проблеми , и второто бебе   риташе доста по малко , но и аз си мисля че винаги се усеща от една жена ако е бременна още повече с  желано бебе!

# 24
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Да е живо и здраво бебчето и много да ги радва  Hug

Чувала съм, въпреки, че такива случаи ми звучат невероятно Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 1 230
Първи постинг на момичето, що ли ми се струва като пързалка?!?
Ако не е, да е живо и здрави детенцето. Ама ми е много чудно как не е усетила нищо ...

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами как ви звучи това,че една позната нямала цикъл от доста години(хормоните) и са и казали че не може да забременее и отива на гинеколог един ден и тя и лекаря разбират,че е бременна около 6 месец Rolling Eyes.Причината да отиде на гинеколог е че нещо много странно и ставало в корема #Crazy.Е как се е чуствала като е рзбрала че след 3 месеца ще има бебе незнам и то само с качени 3кг Wink

# 27
  • Мнения: 2 978
Ами как ви звучи това,че една позната нямала цикъл от доста години(хормоните) и са и казали че не може да забременее и отива на гинеколог един ден и тя и лекаря разбират,че е бременна около 6 месец Rolling Eyes.Причината да отиде на гинеколог е че нещо много странно и ставало в корема #Crazy.Е как се е чуствала като е рзбрала че след 3 месеца ще има бебе незнам и то само с качени 3кг Wink


И аз качих само 3кг до шестият месец. Другите 10 ги качих после.
За да нямаш цикъл доста години значи е пиела някакви хапчета, което пък значи, че и е ходила редовно на лекар....не знам....на мен не ми се вярва newsm78

# 28
  • Мнения: 8 769
Само по филмите съм виждала подобни случаи. Имало е и съответните обяснения. Не се учудвам, че наистина може да се случи...

# 29
  • Мнения: 1 671
Моя колежка разбра, че е бременна почти в 7 месец. Цикълът и винаги е бил нередовен и не отдавала значение на закъсненията, пък и два пъти е прокървявала докато е била бременна. Брояла си го е за цикъл и през ум не и е минавало, че ще има бебе. Не е пълна, но е едра. Имаше много малък корем - дори в 9 месец коремът й беше колкото моя в 4 месец. А за движенията на бебето - момиченцето и рядко риташе, тя си е мислела, че и къркорят червата.
Изненадала се е страхотно като й казали, че е бременна, сега момиченцето е на 4 годинки.

Общи условия

Активация на акаунт