Чували ли сте за подобни случаи?

  • 9 268
  • 180
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 605
аз това не мога да го повярвам.Айде да разбереш в 6-7-8 месец-да!Амо това е много нереално, незнам.Няма ли липса на цикъл, неразположение, ритане,гадене,повръщане,глад,пишкане на често и т.н Поне някои от тези симптоми трябва да са подсказали  на жената.Незнам,незнам... Rolling Eyes Shocked Thinking

# 151
  • Мнения: 1 477
Не съм чувала за такъв подобен случай.И честно казано ми е много трудно да повярвам.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 966
На мен също не ми се вярва подобна история да е истина.

# 153
  • Мнения: 52
Всичко е възможно на този свят,вече на нищо не се учудвам...

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Лелее, че странна ситуация.За първи път чувам за подобно нещо. Да е живо и здраво бебчето, но направо не си е за вярване  #Crazy И Виктория ме блъскаше здраво, нямаше как да не я усетя...

# 155
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Преди около 13-14г се появи така най-малкия ми братовчед.Стринка ми беше на 42-43г, не съм сигурна колко,отиде да и махат миома на яйчника,а излезе Иванчо Shocked.Тя е доста пълничка,но явно е усетила че нещо става щом е отишла на лекар,но лекарите явно са били много кадърни.Добре,че явно всичко е станало навреме,та наш Иванчо е жив и здрав и сега играе в националния отбор по волейбол при децата.Като отидохме да видим бебето стринка ми гледаше много уплашено,тя има още 2 големи дъщери а едната роди няколко месеца след нея Joy.Абе забавна история,какво да ви кажа.

# 156
  • Мнения: 371
Не мога да повярвам на тази история и аз знам случаи в които жената разбира че е бременна чак в 7 месец, ама цяла бременност да си изкара без да разбера Crazy не ми се вярва

# 157
  • Мнения: X
Да бе да, Разбирам да разбереш късно, че си бременна, ама извинявайте, та в осмия и деветия месец така ритат, такива буци по корема правят, че няма да разбереш, ама друг път. Изобщо не го вярвам, ама хич не го вярвам това нещо.

# 158
  • Мнения: 961
И аз не вярвам - колкото и да е малко бебето, все ще има някакво коремче майката, ще качи някой и друг килограм, ще има ритници, спиране на цикъла за 9 месеца, възможни са киселини, прилошавания...
Някак си ми се струва, че в 21 век една жена не може да е толкова непросветена, че да не разбере, че е бременна.
Иначе историята, която разказваха по телевизията, е на една жена в критическата възраст, на която цикълът й вече бил много нередовен, а тя самата - много пълна и на всичко отгоре доста проста жена (в добрия смисъл на думата). Та тя също родила, без да знае, че е е бременна - мислела, че цикълът й вече е спрял.
Но в описаната в началото на темата история нещата стоят по различен начин.

# 159
  • София
  • Мнения: 932
И аз не вярвам, просто няма начин според мен.
Нито да качи килограми, нито да й прилошее дори веднъж, нито да се изморява повече от обикновено, нито да усети бебето 9 месеца  Rolling Eyes ... и т.н. подобни симптоми при бременност.

# 160
  • София
  • Мнения: 4 590
Чувала съм за подобни случаи, но ми е трудно да повярвам. Rolling Eyes

# 161
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз съм чувала за такъв случай  жената е била над 40 (май по рустаката TV го гледах)

# 162
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Не съм чувала за подобни случаи!!! 

И не вярвам на подобни случки разказани по нета!!!  Joy Joy Joy

И все пак,ако е имало такъв случай/юни месец/ щеше да кажат по новините,не мислите ли??? На журналистите нищо не би им убягнало.За такива глупости говорят по тази телевизия,та за този "феномен" ли няма да кажат?!Защото,ако наистина има такова нещо да не усетиш и да не ти проличи цели 9 месеца-за мен това е нещо феноменално.

# 163
  • София
  • Мнения: 928
Не, не съм. А и ми звучи малко абсурдно  Crazy

# 164
  • Мнения: 409
Това направо ми се вижда като няква сапунка!Една съседка имаше цветна бременност и не знаеше че е бременна,а имаше 2 деца.Когато почнала да поучава дискомфорт тръгнала по лекари и тия идиоти и бяха написали диагноза тумор на стомаха,от там антибиотици и още един куп лекарства,пращат я на операция за отстраняване на тумор,отварят корема и гледат плацента.За щастие детето е живо и здраво без последици,тя разбрала,когато била в 6-я м. и не можела да го махне.Ама това е друг случай,ама за това не го ли усеща наистина е невероятно!

Общи условия

Активация на акаунт