Защо?

  • 1 598
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
SERI-това е марката на гел-пяната за къдрички с мокър ефект,от която съм страшно доволна,можеш да си я закупиш от всеки фризиорски салон,който работи с тази марка козметика  Wink Има невероятен ефект!!!!

# 16
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
На нищо няма да смърдиш,ако лъжа,да ми окапят космите по краката  newsm62,майтапя се но ако не ти се пробва това опитай с нещо друго,и аз не знам с какво де.

# 17
# 18
  • Мнения: 565
Въргалия, благодаря ти за темата. И аз имам същата прическа в момента и все си я изправям, а много исках нещо различно и ти ми даде идея. Сега ще пробвам да си я начупя имайки в предвид съветите на момичетата. Дано само утре не мириша на яйца в офиса.  Praynig  Laughing

# 19
  • Мнения: 565
Аз ползвам черната  пяна за коса  на Тафт. Тя е с най-силен фиксаж и винаги ми става, даже там прекалено много ми става на клечки
Тази наистина е най-добрата,но аз и друго ще те посъветвам-измитата коса се мачка много време с разбит,но не на пяна чак де,белтък и я сушиш със сушоара до пълното и изсъхване.Хем става много готино,хем полезно,ако щеш и за косата.Опитай,няма да съжаляваш.  bouquet

Zdravka 77, след намазването с белтък и намачкването, с дифузера ли сушиш пак или с нормалната приставка ?  bouquet
 

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и няма да мириша на яйца така ли?

Никога не съм ползвала белтък, но веднъж ми беше свършила пяната и изпозлвах бира. Става бетон

и няма да мириша на пияница?
не, бирата я дават даже за подхранване на косата става със страхотн блясък и много твърда

# 21
  • Мнения: 5 577
Лиска Писка - аз пък сега ще изправям, я кажи ти как?

# 22
  • Мнения: 648
   С бира става наистина страхотно Peace Алкохолният аромат бързо изчезва и наистина е много полезна за косата.
Иначе с вакса се моделират само кичури, а дифузер само с пяна за обем Flutter

# 23
  • Мнения: 4 111
Бирата е полезна за косата. Моят шампоан и балсам се казват "Бира" и от бира са направени,  много съм доволна.

# 24
  • Мнения: 565
Лиска Писка - аз пък сега ще изправям, я кажи ти как?

Ами аз я изправям с преса. След измиване, изсушавам и разделям косата на пластове с малки шноли. След това минавам с пресата започвайки от най-долния пласт коса. Предварително пръскам съвсем малко спрей за изправяне върху влажната коса. Също използвам шампоани и балсами от серията "Sleek & Shine" - почти всички компании имат такива - например Loreal, Garnie, Pantenе и др. Те не правят чудеса, но заглаждат косъма,придават блясък и изправянето е доста по-лесно. Надявам се че съм обяснила както трябва.  Simple Smile При този тип прически (на пластове) обикновено изправянето става лесно и бързо. Успех!  bouquet

# 25
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Аз ползвам черната  пяна за коса  на Тафт. Тя е с най-силен фиксаж и винаги ми става, даже там прекалено много ми става на клечки
Тази наистина е най-добрата,но аз и друго ще те посъветвам-измитата коса се мачка много време с разбит,но не на пяна чак де,белтък и я сушиш със сушоара до пълното и изсъхване.Хем става много готино,хем полезно,ако щеш и за косата.Опитай,няма да съжаляваш.  bouquet

Zdravka 77, след намазването с белтък и намачкването, с дифузера ли сушиш пак или с нормалната приставка ?  bouquet
 
-с нормалната представка,суши се колкото белтъка да изсъхне по-бързо.Успех на всички с това!  bouquet

# 26
  • Мнения: 17 407
SERI-това е марката на гел-пяната за къдрички с мокър ефект,от която съм страшно доволна,можеш да си я закупиш от всеки фризиорски салон,който работи с тази марка козметика  Wink Има невероятен ефект!!!!

ТАзи не е лоша, но при мен не се получава мокър ефект Confused

# 27
  • Мнения: 1 817
След пяната не се реша. Не бих и могла...

# 28
  • Мнения: 565
Благодаря ти Zdravka 77!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт