AVON кампания 8 и 9

  • 11 599
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 338
Да за съжаление е тоалетна вода затова не е толкова силен аромата,но е страхотен и ще си го взема.Дано го направят парфюм ще е по-силен  Peace newsm68 newsm10

# 76
  • Мнения: 10 752
Да похваля парфюма Shine!  Hug
Много е приятен като аромат и е по-траен, отколкото прадполагах   Grinning

# 77
  • Мнения: 36 134
вчера го помирисах и "на живо" - не е моя тип  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 3 835
Неочаквано за мен ми се прииска по-ориенталски аромат за това лято  Thinking
Бях се насочила към "Париж", но вече ми идва цветен. Ще си взема спрея Тру Глоу - той е и с блестящ ефект. Дано да е хубав!

# 79
  • Мнения: 8 475
Много ми е странно, вече пета година ползвам слънцезащитната серия на Ейвън и никога не ми е цапала newsm78. Не знам защо така се е получило при вас?
И при мен нямаше цапане с кремовете.Перях си всичко там,на ръка,като се върнах сложих всичко в пералнята и толкова.Не е имало проблеми.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 831
Досега ми е цапал единствено този с каротин с фактор 5 или 6, цапа в жълто, но се пере без проблем.

# 81
Представител съм на Ейвън от самото му начало и понеже сега е лято искам да споделя мнението си за един невероятен продукт за след слънце.Това е охлаждащия спрей с вит.С.Ползвам го от момента в който се появи на пазара.Не тръгвам на море без него.Миналата година една моя позната реши,че ще придобие тен за един ден и така изгора,че вдигна и температура.Добре,че беше спрея!Почти цялата опаковка изпръска,но това я спаси от безотговорното излагане на слънце.Така,че не тръгвайте на море без него,ако с Вас има и деца.Отново казвам,че е много хубав продукт!Весело лято и хубав безболезнен слънчев загар!

# 82
  • Мнения: 153
Някой може ли да ми каже каква е цената на парфюма Черна рокля в 10 каталог? Благодаря

# 83
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
10 Praynig Praynig Praynig

# 84
  • Мнения: 338
Някой може ли да ми каже каква е цената на парфюма Черна рокля в 10 каталог? Благодаря

 19.90 lv.

# 85
  • Мнения: 92
Впечатления от чантата Irlande някой има ли? Колебая се дали да я поръчам...

# 86
  • Мнения: 606
Аз малко поизостанах с матриала и за това ако може някой да ми каже в момента 8 каталог ли тече?
И до кога продължава?
Мерси Hug

Друго да питам.Има ли отзиви за лосиона за блестящ загар,за след слънце?
Ей това синьото предпоследното http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137033&photo=10

# 87
  • Мнения: 606
Разбрах,че тече 9 кампания.
Ако може да ми кажете отзиви за лосиона за след слънце.

# 88
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Разбрах,че тече 9 кампания.
Ако може да ми кажете отзиви за лосиона за след слънце.

Не съм го ползвала лично, но имам няколко клиентки, които са даволни от него, казват  че кожата им ставала много хубава, с лек блясък и тена се задържал по-дълго.

# 89
  • Мнения: 990
Друго да питам.Има ли отзиви за лосиона за блестящ загар,за след слънце?
Ей това синьото предпоследното http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137033&photo=10
Това синичкото е много хубаво! С пантенол е и много успокоява кожата. Наистина има едни ситни частички блестящи, но наистина са доста дребнички !  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт