мензис и море?

  • 9 707
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мога само да Ви посъветвам да не рискувате и експериментирате с хормонални прерарати без да сте се консултирали с гинеколога си.
... и с вит. Ц също... не си играйте със здравето.. Колкото до обилния мензис- и за него трябва консултация. И моя е обилен и ми откриха ендометриоза.

# 16
  • Мнения: 2 609
Не знам колко ти е обилен, но аз също не бих опитала с хапчета.  Naughty
Миналата година ми закъсня доста и ми дойде точно на първия ден от почивката, карах с тампони- плаж, море нищо не пропуснах. Laughing А и от климата ли от какво незнам, но само хабих тампоните, Sunglasses много леко минах.

# 17
Под обилен разбирам това,че първите три дена съм все подгизнала и през половин час сменям превръзки.  Cry После ме влачи по-слабо още 3-4 дни.   #Cussing out Общо взето в това положение не мога да вляза във водата с тампон,че покрай мен ще се получи чай"Каркаде".   Joy

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Под обилен разбирам това,че първите три дена съм все подгизнала и през половин час сменям превръзки.  Cry
Иди на лекар.

# 19
  • Мнения: 561
Мога само да Ви посъветвам да не рискувате и експериментирате с хормонални прерарати без да сте се консултирали с гинеколога си.
Аз съм се консултирала с гинеколога си и той ми  е казвал, че няма проблем да се пият без прекъсване 2 опаковки!!!

# 20
  • Мнения: 1 612
Момичета чувате ли се какво говорите?
Имате ли представа, че подобен род лекарства (за предизвикване или забавяне) представляват хормонални препарати и изобщо не са безвредни!

# 21
  • Мнения: 561
Момичета чувате ли се какво говорите?
Имате ли представа, че подобен род лекарства (за предизвикване или забавяне) представляват хормонални препарати и изобщо не са безвредни!

Lilia_n_s, аз се чувам какво говоря   Simple Smile. Хормоналните препарати не са безвредни, факт, но заради самите тях. Не е проблем да се пият 2 опаковки без прекъсване, жени, които ги пият като контрацептив!! Hug

# 22
  • Мнения: 3 537
Ние тая седмица бяхме на море и по средата на почивката голямата ми щерка цъфна. CrazyНа третия ден започнах да и давам ударни дози вит.С  и до вечерта и спря.Иначе поне пет дни не и мърдаха!

# 23
  • на село
  • Мнения: 3 927
Аз също съм с по -обилен цикъл, вземаш си от по -големите тампони
 и ги сменяш на 2 часа.
 Била съм няколко пъти така на почивка и никога не ме е притеснявало.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 17:54 от НелиСА

# 24
  • Мнения: 460
и аз принципно сам така с тежък цикъл,ама за нищо на света не бих експерементирала с хапчета!в къщи на спокойствие и толкова! Grinning

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
оргаметрил ...
но не те съветвам
а най добре си направи морето в по удобно време ако не пречиш на друг  Wink

# 26
  • във фурната
  • Мнения: 596
3-4 дни преди очаквания мензис почваш да пиеш Примолут- нор 2x1 за макс.10 дни.2-3 дни след спирането му ще ти дойде.

# 27
  • Мнения: 4 176
Тампони - ок, но който е със спирала? Доктора ми е забранил ползването на тампони.  newsm78

# 28
  • Мнения: 161
Ние тая седмица бяхме на море и по средата на почивката голямата ми щерка цъфна. CrazyНа третия ден започнах да и давам ударни дози вит.С  и до вечерта и спря.Иначе поне пет дни не и мърдаха!

Какво конкретно се разбира под "удърни дози вит.С"?
Колко дни преди предполагаемата дата е хубаво да се започнат?
Колко хапчета на ден?
Или ампули, нали има и течен вит.С?
Една ампула на ден ще е достатъчна ли?

# 29
  • Мнения: 3 537
Ние тая седмица бяхме на море и по средата на почивката голямата ми щерка цъфна. CrazyНа третия ден започнах да и давам ударни дози вит.С  и до вечерта и спря.Иначе поне пет дни не и мърдаха!

Какво конкретно се разбира под "удърни дози вит.С"?
Колко дни преди предполагаемата дата е хубаво да се започнат?
Колко хапчета на ден?
Или ампули, нали има и течен вит.С?
Една ампула на ден ще е достатъчна ли?
Не съм се изразила правилно. WinkКогато и дойде,на третият ден започнах да и давам три пъти на ден по три дражета вит.С,за да и спре,защото и върви по 5-6 дни.И така и останаха повече дни за къпане. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт