pomo6t kosata mi

  • 5 667
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 941
lavv изби рибата с тоя пост!

# 61
  • Мнения: 3 782
Вие здраво ме разсмяхте с тази тема. Peace  Joy Joy
За жалост или не в нашия свят има всякакви индивиди,но щом е била на по коктейл значи нещата с косата не са чак толкова сериозни.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 521
И сериозно - как при къдрене ще станеш руса, да не е объркала къдрин с перхидрол? Така ли е станало?

# 63
  • Мнения: 120
 hahaha hahaha

Здраво ме напуши на смях , докато я четох тази тема...

Както се каза, оставете момичето да порасне и да разбере каква част от живота представляват клиповете на Преслава и черпенето от тоз и онзи и какво значи "скучни семейни жени"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А пък дотогава нека да се забавляваме с постовете й  Joy

# 64
  • Мнения: 3 456
Смяла съм се със сълзи.  hahaha hahaha hahaha
karmen, не бъди толкова задръстена семейна жена, а разучи кой точно е задника на Пламен- Почерпицата и пиши тука да знаем,че да не се отекчават мъжете ни от нас.

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 20:17 от lorka barborka

# 65
  • Smallville
  • Мнения: 994
Бреййй,аз влязох да помагам за косата,пък то какви коси са хвърчали в темата Crazy Виж сега ,sexy22,не е толкова зле косата ти,щом е имало почерпиЦа,пък току виж приятелките ти,видели това,поискат същата прическа Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 3 456
И-иииииииии, значи, още ме е яд, че я изгонихте. Аз от месеци не се бях смяла така, макар да ми е възтрудничко да разчитам писанията на госпожица "Каъдрене" ( по памет пиша думата, защото с такава креативност като авторката за щастие не разполагам)

# 67
  • Мнения: 1 282
пък току виж приятелките ти,видели това,поискат същата прическа Joy Joy Joy

 smile3532 danibaby ти направо ме уби!

rotfImao Не мога да спра да се смея...

# 68
  • Мнения: 2 196
Sexy22,ела си ,пиле,не бЕгай.
Мани ни нас,скучните съпруги,завиждаме,да знаеш,щото кога шА ни почерпац нас Пламенчо. Mr. Green
Само не рабрах,той с гащи ли беше ,когато те почерпац,или по без тях? newsm78

# 69
  • Мнения: 1 941
той с гащи ли беше ,когато те почерпац,или по без тях? newsm78
ГАЩАЦ се казва на нейния език!

# 70
  • Мнения: 778
 
той с гащи ли беше ,когато те почерпац,или по без тях? newsm78
ГАЩАЦ се казва на нейния език!


rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


# 71
  • Мнения: 1 069
Втурнах се и аз да помагам за косата, пък то накъде избила темата!  Laughing Joy

# 72
  • Мнения: 2 196
той с гащи ли беше ,когато те почерпац,или по без тях? newsm78
ГАЩАЦ се казва на нейния език!
  smile3532
Един гащац
Двама гащаци...
Без гащац...
 Joy

# 73
  • Мнения: 3 326
С гащаци или без - Пламен Пича Почерпаца е забелязал Сексито! А, вие Умъжени такива, скучни домакини, дето подпирате мажете си - Зеленейте!
А, тя ни мислеше за мацки....

# 74
  • Мнения: 1 100
...за ваше сведение тва е пича от клипа на Преслава "и когато съмне"ама от каде да го знаете тва като само сменяте памперси и се оплаквате една на друга от проблемите си


А така, кажи им го, секси! Задръстени домакини! Какво разбират те от чалга и от Преслава??
Малцина са богоизбраните, които могат да оценят това духовно богатство - чалгата и нейните представители!  Joy
Я фак оф, кво' се ебаЦате с момичето?!

Общи условия

Активация на акаунт