не искате ли пак да сте в гимназията?

  • 2 120
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Ех, само да можех... Cry
Това ми беше най-хубавов време в живота!  Peace
Детство мое реално и вълшебно...  Laughing
Винаги бих се върнала, но не става!  Whistling

# 16
  • DE
  • Мнения: 967
С най-голямо удоволствие. Освен гимназията ми липсват и безгрижните студентски години!!!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Не, не искам. Сега се чувствам много по-добре, макар че имам много отговорности и задължения. Самият факт, че от мен зависят толкова неща ме карат да се чувствам пълноценна.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз само се замислям за това колко хубаво е да си в гимназията.  Flutter Не обичам да се връщам назад и не искам пак да съм в гимназията.  Naughty
Хубаво беше, но не бих върнала времето ако можех.

# 19
  • Мнения: 765
Не само , че не искам , но и ми се повдига при мисълта - не искам да виждам нито бивши съученици , нито учители , нито класни ръководители . Не съм отишла на нито една среща на класа и няма да отида никога , не смеят да ме поканят дори  Grinning

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В гимназията не ща, категорично, но виж 1-ви, 2-ри курс в Университета съм навита!

# 21
  • Мнения: 389
Гимназията беше мъчително и самотно време за мен. Не бих се върнала там.

Тогава може и да нямах целулит, но въпреки това по различни (и все незначителни причини) се измъчвах от външния си вид. Сега съм в хармония със себе си, харесвам се, имам си стил и ми е добре  newsm19

# 22
  • Мнения: 1 101
не бих се приближила до гимназията, дори и да можех  Naughty
виж, университетът е друга работа, особено 2-3 курс  Heart Eyes
На същото мнение съм и аз  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 1 481
Бих искала, но да съм на сегашния си акъл. Никога, ама никога не бих се записала да следвам право
Само заради това бих върнала времето назад.

# 24
  • Мнения: 1 234
Искам,искам Blush Толкова безгрижно и весело беше......... Whistling И цялото ни училище беше едно сплотено и всички си бяхме като едно голямо семейство Hug

# 25
  • Мнения: 595
Хич Не!Бяхме само момичета-голяма скука!Имахме 5-6 момчета и половината не си ги спомням,както и поне половината от момичетата,не си го обяснявам.Като проспани дни са ми.

Това какво общо има с Красивата мама?

# 26
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
ама и аз верно , не си спомням половината клас , а някои си ги помня, ама не мога да се сетя как се казват...пък са минали по -малко от 10 години...още 10 и няма да помня къде съм учила... Joy Joy Joy
иначе по темата - да харесваха ми онези години , ама не бих се върнала ... и сега ми харесва...

# 27
  • Мнения: 1 313
Не искам. Чувствам се добре сега. И тогава се чувствах добре, но мисля, че завърших в точния момент - още една година и щеше да ми омръзне много. Вярно нямаше целулит тогава, но пък ги нямаше и много други хубави неща, които сега имам Wink

# 28
  • Мнения: 6 167
Не. Чувствам се много по-добре сега. И много по-хубава ( за да задържим темата в Красива мама Laughing)

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
Не, не искам.  Студентският живот повече ми харесва, макар че в момента съм прекъснала. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт