Отговори
# 15
  • Мнения: 1 169
Ехе Миранди браво бе мила много ме кефи новото подобрение на темата, че и бая време ти коства докато я направиш сигурна съм в това цуням те  love001  love001  love001. Пожелавам на всички една незабравима весела и диетична седмица пълна с много минуси  goodscale moresmile  grinning039 .

За мен  втория ден от диетата мина успешно и без глад за мое голямо щастие чак не мога да повярвам ама е факт smile3521. Надявам се и утре да успея да устоя на "невероятния вкус" на кафявия ориз и да не посягам към друга храна smile3506, както днес си мислих за сирене и домат smile3508. Ама си казах не smile3514! Я да не пипаш докато не си оплескала пак всичко smile3513, и на спрях се и сега съм щастлива smile3533.

Triniti много сладко си го измислила  smile3532 newsm51

Баба Стойна споко бе бабе за 2 китки ли си ааа ши са караме то за хубу са скъсани я виж каква яка тема ни е спретнала Миранди ко ши кайш  Mr. Green Whistling

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 01:28 от GlaDneSS

# 16
Къде са ми киткитееееее
 
 smile3511

# 17
  • Мнения: 890
Честита нова темичка - успешна седмица на всички и страшно много минусчета.
Миранди, блестяща си както винаги  Hug
Аз се възнаградих за сваленото килограмче Simple Smile

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ей, Миранди!  smile3501
Страхотна тема!  Hug
Наздраве с по 1 кафе и после по 1 айранче!

# 19
  • Мнения: 2 099
Миранди, чудесна работа по новата темичка, само това заглавие ми звучи доста обидно.

Аз реших все пак да не започвам нито Скарсдейл нито диетката на Далал, че май с тях пак ще се науча да ям хляб, а тъкмо вече взех да свиквам без него. Ще гледам да съм предимно на салатки и пил.месце+ фрешове от грейпфурт.
Пожелавам ви лека и успешна диетична седмица.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 339
Здравейте момичета  Heart Eyes

Новата темичка е страхотна. Много хубави картинки за съчетаване на храните при разделно хранене  Simple Smile  Много хубави нови какички за стимул  Simple Smile  Благодаря ти Миранди чудесна работа както винаги  Hug

GlaDneSs Браво   bouquet Много добре успяваш да се самоконтролираш  Simple Smile  Важното  е, че действа. Успех днес, дано не се изкушиш и да издържиш и останалите дни на месо и ябълки  Peace

Тринити Много яко заглавие си измислила  Hug А и сега как хубаво говориш в рими Simple Smile Супер си  Hug

крейзи тиква Добре се си го замислила ама планове кроиш чак до края на другия месец  Rolling Eyes  Май по-хубаво е да си поставяме цели за 1 седмица напред защото може нещо да се обърка. Иначе дано ти се изпълнят плановете и много минуси да има  Peace

Далал Като почнеш чая пиши дали разхлабва  Peace Аз мислех, че се разтварят таблеткие, а те май направо се гълтат  newsm78

-------------------------------------------------------------------------

Аз сега съм мнооооооогоо гладна. Къркори ми яко корема ама няма да ям. Първо тренировка ме чака и тогаз  Simple Smile 

Много минуси ви желая момичета  Simple Smile Настроението да не ви напуска през цялата седмица и да не се отказвате лесно защото тук сме с една цел -> Да се преборим с излишните килца  Simple Smile
 Hug  bouquet Heart Eyes



# 21
  • Мнения: 636
Привет и от мен в новата темичка!   bouquet
Аз поизчезнах тези 1-2 дни - бях на гости на приятели (барбекюто) на другия ден при мама и тате  Simple Smile  Както се досещате мама гладна не ме е оставила  Mr. Green  .Вчера преди да се приберем у дома мъж ми ми купи кантар от Метро - електронен, мисля, че е същия като показания в албума на Дневника. Тази сутрин се премерих и съм доволна - след двудневното ядене кантарчето показа 56,600, което е с 400 грама повече, НО не съм посещавала двете нули от 2 дни и си мисля, че резултата все пак е добър. От днес съм примерна - стига това ядене.
Triniti, много ти се отдават стиховете! Много свежо стихче, вместо пост за запис!   bouquet
Далал, и аз като sisin4e се интересувам дали таблетките зелен чай действат разхлабващо, защото това ми е огромен проблем.
Миранди, пожелавам ти спокойна, отслабваща отпуска и като се върнеш на "работа" да се похвалиш с чудни резултати, от които ТИ да си доволна!   bouquet
Гладнес, отскоро купувам за вкъщи кафяв ориз и на мен, и на мъжа ми и на детенце много повече ни харесва. Но аз пак не бих успяла да ям едно и също цял ден. Просто се учудвам колко как ти, а и другите момичета успявате. Аз съм като малко дете - ако нещо ми се прияде елате ме вижте!

# 22
  • Мнения: 1 343
Завърнах се Simple Smile
И се премерих днес на оня смачкан кантар дето не искаше да ми показва килата надолу и хоп изненада ... Почивката е с краен резолтат - 3 кила Simple Smile
После ще пиша другите мерки и теглилки и ще дам линк с мен по бански  Embarassed  Sick

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Записвам се и аз в новата темичка  Peace Не съм пращала мерки и теглилки на Миранди, щото всеки момент ще ми дойде и съм се издула като  Sick Направо другата седмица ще са едни минуси, едно чудо  Joy Иначе почивните дни кривнах само с един сладолед. Успешна слабееща седмица на всички  Hug

# 24
  • Мнения: 371
Здравейте!
Аз също съм много подута.Нещо не ми е ясно от какво се получава това.От днес реших да почна да пия чай Инхуа,който съм си купила отдавна и все отлагам.Тая седмица вече ще съм стриктна.Последните две седмици вместо на диета-по-скоро бях на подсилващ режим.Нищо ще го приема като временно отпускане и от днес пак ще затегна колана.Тамън бях попрочистила токсините от диетата Японско чудо и сега усещам че пак съм се позадръстила.Но се надявам че с дисциплина и желание ще постигна пак резултати.
Много минуси през новата седмица на всички.
Успех

# 25
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте и от мен, милички  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
На всички от сърце желая прекрасна седмица   bouquet  bouquet  bouquet
Аз продължавам с диетата и фитнеса, даже реших и в дните, които не ходин да тренираме да правя упражнения вкъщи bowuuрешихме, че в началото на август ще ходим на море, та да не изплаша хората по плажовете, трябва да вляза в малко по-приличен вид Mr. Green
целувки от мен Hug

# 26
  • Мнения: 685
Добро утро момичета!   bouquet
Миранди@ за пореден път прекрасна работа по темата!  Hug
Аз тази седмица ще бъда на този моя си режим  Party Предимно тараторче и понякога пилешка пържолка за обяд. Продължавам да се глезя с 3в1 всяка сутрин  Heart Eyes иначе вчера кантара показа 82  #Crazy Сега чакам да свърши МЦ-то и да видя реалните килограми.
Тази седмица моята цел е : 77-8 кг.
Режим : Лунна диета + Таторченце
Спорт : Поне 2-3 пъти ще отида до фитнеса!  Crossing Arms

Приятна и успешна седмица ви желая момичета!   bouquet

А това е моята позиция!

# 27
  • Мнения: 1 424
Честита нова тема и от мен   bouquet  Много свалени килца за всички  Hug
WomanitKa поздравления за страхотния резултат   bouquet
GlaDneSS   радвам се,че новата диета дава резултат, не се предавай  Hug
Миранди страхотна тема  newsm51

Аз днес съм на плодови млекца,най-много 3 и течности  Peace
Подута съм,нервна и сърдита на целия свят  Crossing Arms  но спирам хапването,окончателно!  smile3505

# 28
  • Мнения: 917
Здравейте и от мен  bye

Тази седмица ще съм на таратор, плодове, зеленчуци и пилешко от време навреме  Laughing
Надявам се да изляза от порочния кръг на бира, цаца и картофки /със сирене/  Praynig  Praynig Praynig
На фитнес не ходя /мързи ме сама/   Naughty
Вода - мин 3л на ден  Peace

Цел - минус 3кг до неделя  Joy Joy Joy

  bouquet Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Привет, момичета!!!
Настана отпускарско-ваканционното време.

Тази тема скоро ще е за някоя енциклопедия на интернет отслабването - не мога да си представя нещо още по-изчерпателно Mr. Green

Браво на Миранди и на всички, които се грижат по въпроса.

Аз все още пия антибиотик.Тази нощ не можах да спя и сега съм като парцал.В цикъл съм и не слабея.Почти не пишкам заради жегите - като камила съм - задържам си водичката, че да се охлаждам Crazy

Ей това е - отчет.

Успешна седмица на всички!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт