Рицарки на бялото кантарче 25.06-1.07.

  • 17 950
  • 565
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 890
Здравейте Рицарки. newsm51
Запис и от мен.
Бет , страхотна темичка. Прегръдка за всички.Добре дошла на Джини -селена. Успех с килограмите, тука няма неуспели.
Непукистка, бъди оптимистка.Честити свалени на  Здрасти.
Моите мерки не са мръднали, с изключение на бедъра -44.Другото не мърда.Ако я карам така ще заприличам на етиопче -тънки крачета, голям корем. Радостното е , че вече влизам в дънките на децата, представяте ли си ?
Между другото да споделя, че това с водата е много вярно, като не пия вода задържам и даже качвам, така че слушайте ветеранките-те знаят.
Сега ви черпя по едно студено чайче за разхлаждане и Ви желая лек и спорен ден. newsm10

# 16
  • Мнения: 2 147
Додър ден,  мили ми рицарки  Heart Eyes Simple Smile Simple Smile
Честита нова темичка и рицарски лого, за което много мерси на Бети  bouquet
Бети може да ме пишеш 71 Laughing Laughing Laughing
На планинарките им завиждам Heart Eyes, не съм ходила и са ми обещали да ме заведат Hug
....и чакаме фотоси Flutter
На Джини..., добре дошла , но ние тук не сме почитатели на плодуване само.... newsm78
почитателки сме на Дюкан и НВД Heart Eyes
....и аз малко ще почета....
.... а детенце го оперираха и е добре Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing боли я и не може да се обслужва, но Hug нетрябва да я натоварва, дори и да пише ( а е дясната ръка, но те попривършила у-ще).....
Хайде стига за сега  Heart Eyes
Лека седмица,
целувки за всички от мен   ззз   love001










# 17
  • Мнения: 9 865
Джини, добре дошла! Важното е да имаш желание, добър и здравословен режим, а не гладуване.
За да се видиш в горния списък, ми дай килограмите си - начални, сегашни, ръст и други мерки, ако искаш.
ззз и фоли, радвам се, че темичката ви харесва, сега ще впиша разликите ви!

# 18
  • Мнения: 264
здравейте, рицарки !  Hug  bouquet аз да докладвам - след 1 месец неспазване на режим, диетолога не припадна  Laughing оказа се, че многото търчане напред назад и колелото, скално катерене и плуване, са се отразили много благотворно и почти няма щети.. е може би ще си върна назад малко лентичка, ама може и да се скатая  Laughing важното е че втора седмица пак съм си на режим и продължавам смело напред! пък и всякакви мераци за по-разсъблечени дрешки са ми се появили, така че... впягам овнешкия инат и действам!  Laughing
давайте, мацки, ние сме силни!
 Laughing  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 147
Мерси Бет  love001

# 20
  • Мнения: 306
Писах, писах и не можах да си пратя съобщението, че почвам да го пиша пак. За списъка - ръст 174 см. Килограми 68-70 /напоследък май 70/. Най бях хубава като бях 6о кг. Иначе съм била и 58, ама никакъв бюст не ми остана. Та затова сега не съм максималистка и се глася поне за 60-62 кг. Иначе съм правила и НВД и режима на Пиер Д. , ама не съм много по месото, а липсата на плодове направо ме съсипва. Много обичам зелении и приятелите ми се шегуват, че сякаш съм раждана на бостана. А пък и не гладувам, ами си ги хапвам плодовете и салатите в доволно количество. /май не е много правилно/. Абе почвам пък ще видим. С вашата подкрепа трябва да мога да го докарам до успешен финал. Успех на всички!

# 21
  • Мнения: 2 147
Успех Джини Simple Smile newsm10
Диче, честити придобивки (от старата тема), това синия костюм много ме кефи Heart Eyes Grinning
...лелеееее, забравих какво щях друго да пиша.......  Crazy CrazyFlutter

# 22
  • Мнения: 2 956
Върнах се  sweating
Ходих на интервю за работа де. Ама ха да видим,че нещо за едно ме изпратиха, пък сега първо искат друго да работя  Crossing Arms нещо няма да се разберем  Naughty и без това тази седмица е последната работна за яслата и после чак от семптември. ако щът  Crossing Arms те пък не знаят какъв работник губят  Crazy (т'ва си беше чиста самореклама  Laughing )
Мерси зетче   Hug и бързо да се възстановява детиту   bouquet
Ванче бързо оздравяване на принцесата  Hug тя и мойта си вдига още някакви 37,2-37,3 та пак ще се влачим по лекари  Sad
Тани  Hug липсваше и на мен...страхотно изживяване ще да е било надявам се  Flutter и честито ти още едно килце  Heart Eyes
Къде е МИМИ  Thinking
Добре дошла на Джини  Simple Smile и успех  Peace

Отивам да ям,че ми пристъргва доста вече  Laughing

Гледай к'ва съм "голяма бяла птица"  Mr. Green (пиле нищо лично  Hug  Simple Smile ) как забравих. Бети- страхотна темичка,а пък за ордена нямам думи   Hug

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 13:11 от Дика

# 23
  • Мнения: 5 873
Май че сме си лепнали варицела. Rolling EyesПо принцип по картон я водят ,че я е минала,обаче аз не съм сигурна-нито имаше температура,нито пъпките ми приличаха на такива като от варицела.Съмнава ме ,че може да е било някаква алергия....
Сега обаче си вдига яко температура Sad-под 38 не пада,има пъпки по корема и лицето,по гърба и са си точно с мехурче пълно с лимфа...незнам,то и нашата докторка  #2gunfire пет пери не струва и ще я сменяме. Twisted Evil

ама не спря да бърбори... Laughing

уфффф,че и жега на всичкото отгоре... Tired


Диче Hug,няма да се даваш,амааха!

ТанчеееейАйчето ли ходихте на Рила??? PartyИскам снимкииии! Heart Eyes

Здрасти-страхотен резултат-как свали толкова много? Thinking

Зетче,да оздравява детето. Heart Eyes


Мими,Пилето   пак ми се губят... Confused

Айчето   и то се загуби... Sad

# 24
  • Мнения: 2 147
Диче, Ванче  love001
  ruporuu да се яват всички рицарки (не явили се до момента) ooooh! Hug
само Мариетка я знаем къде е  Nature Sunny  sport027  grinning039

# 25
  • Мнения: 5 873
отивам да полегна,че не съм спала нощес. Tired

# 26
  • Мнения: 2 487
   Тук съъъм  Laughing

   Ходих  running Хвърлих две кила пот  Mr. Green Сега се наливам с вода.

  Ванче , по-неподходящо от това време за варицела не знам дали има  ooooh! Ще се изтормози Криската , че и ти край нея. Дано по-леко да мине.

  Дичка , не разбрах сега да се молим ли да стане работата или не  Laughing

  Бет , благодаря за темичката  Hug

  Добре дошло на Джини Hug

  Мимето къде се губи днес  newsm78

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 14:22 от Айя

# 27
  • Мнения: 2 956
Айче и аз незнам  Laughing предложиха ми един пост,заради който отидох изобщо на интервю. Щях да търся пари да пусна малката даже в частната градина до септември. А като отидох там , почнаха друго да ми говорят. Била съм по майчинство, трябвало да почна от под-олу някъде си, нещо си - дето хич,въоще-изобщо не ме устройва най-малкото като работно време. Така,че ми е все тая  Crossing Arms ако щът да звънят. Ще си намеря друга работа. Не са длъжни да ме вземат,но отидох с препоръка все пак.
Уф- ядосах се  Tired ще полегна малко пред ТВ-то,че след час ще взимам фурията  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 8 348
Ето ви и вас, ето ме и мен.
Аз изкарах 70 лв. надник през почивните дни от ремонтнокъщни работи. Тук малко, там малко и поработих плбътно 10 часа на ден. Що таратор изядох - не е за раправяне. Може и да не съм качила, но определено не съм и свалила.

Имам ужастно много работа днес, та даже не съм чела какво сте правили.
Хванах само новите /здравейте и добре дошли/, че Танчето била някъде и че на Дика не и предложили хубавата работа. Мани ги Диче, те не разбират.
Ще дочитам после.

# 29
  • Мнения: 2 147
Браво Мими, аз само чистих (прозорци), прах килими без надник Hug Simple Smile Simple Smile Heart Eyes
Диче хубавите работи стават бавно,  така,че твоята те чака.... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт