Адска катастрофа остави на място шефове на баскетболния ЦСКА

  • 2 230
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 462
Права си, и в градовете е родео. Може би защото София е в постоянно задръстване, не могат да се развихрят толкова, но наистина извън града по магистралите е като на война, буквално!

# 16
  • Мнения: 6 167

... дали може да се направи извод, че това се случва заради проблеми горе, под скалпа, а не заради лошите пътища в Бг?

И аз това си помислих, Шани, когато снощи чух по новините. Явно не само в България се кара като на Формула...
Бог да ги прости...

Бог да ги прости! Cry

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 13:37 от Lennie

# 17
  • Мнения: 14 491
Карали са със 160км/ч. На непознат път. Не го смятам за особено разумно. Пак казвам, Бог да ги прости, жалко за двама българи. Но...

4 дена преди това са имали друг инцидент, пак във франция, удрят се в тир. тогава оживяват, но втория път....

# 18
  • Мнения: 258

 Явно не само в България се кара като на Формула...

Зависи кой кара зад волана.  Naughty Съзнанието и възпитанието по отношение на каране са непонятни неща за голям % от българите, за съжаление!

Съзнанието и възпитанието на Емил Коен са формирани във Франция почти от самото му раждане, така че шофирането не зависи от националността, а от самия човек.
Впрочем, на конкретния човек, това му е втора катастрофа във Франция. Първата беше преди по-малко от седмица.
Жалко и за него и за Федяев, че загинаха така нелепо! Sad

# 19
  • Мнения: 160
Един познат ми сподели, че от Варна до Златни са го спрели от КАТ и е платил 20 лева да се отърве. Аз го насолих хубаво, че подкрепя корупцията   Twisted Evil   

Е няма да стане докато не си сменим съзнанието.

И въпреки, че толкова много се шуми по медии за войната по пътищата всичко си е както преди. Според мен това, че имаме корумпирани катаджии е 99% от проблема .

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не е проблема в корумпираните катаджии. В нас си е проблема. Като те питат "Сега к`во, да пишем ли?" , казваш "Пиши". И той пише, повярвай ми. Гледа невярващо, ама пише.

# 21
  • Мнения: 2 292

Съзнанието и възпитанието на Емил Коен са формирани във Франция почти от самото му раждане, така че шофирането не зависи от националността, а от самия човек.

 Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 10 758
Бог да ги прости Praynig

# 23
# 24
  • Мнения: 184
Един познат ми сподели, че от Варна до Златни са го спрели от КАТ и е платил 20 лева да се отърве. Аз го насолих хубаво, че подкрепя корупцията   Twisted Evil   

Е няма да стане докато не си сменим съзнанието.

И въпреки, че толкова много се шуми по медии за войната по пътищата всичко си е както преди. Според мен това, че имаме корумпирани катаджии е 99% от проблема .
На този път има ограничение 60км/ч.,има знаци през 500м.,но почти всички карат най-малко с 80км/ч. smile3515 smile3515 smile3515

# 25
  • Мнения: 1 288
мир на праха им!
днес точно пред нашата кола стана жестока катастрофа на околовръстното. още не мога да се успокоя. задръстване, всички карат леко и в колона. само един нахалник се престроил в насрещното и с бясна скорост изпреварва цялата колона. в този момент камионът пред нас прави ляв завой и колата на изпреварващия спря със страхотен удар в камиона. цялата предница беше смазана. отвътре мърдаше човекът, но не бях сигурна за краката му- може би бяха смазани. и какво стана от бързането му- стигна в болницата. ей така от келешлък... #Cussing out

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
айде, да видим колко още човека трябва да се изтрепят, за да почнат повече хора да карат като нормални шофьори, а не като изроди. и тия с голфовете, и тия с аудитата, всички са селяни.

# 27
  • Мнения: 2 292
най ужасни са тези с БМВтата. Сяаш тази кола кара хората да карат агресивно, следват Ауди, Мерцедес и други, но БМВ тата бият класацията.

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
след като онази изродка от Перник уби трите деца, имаше много хубава статия на един от сценаристите на Слави в `24 часа`.  идеята беше за голфа, който никога няма да стане ферари/мерцедес и за комплексирания човек, който го кара...

# 29
  • Мнения: 2 292
след като онази изродка от Перник уби трите деца, имаше много хубава статия на един от сценаристите на Слави в `24 часа`.  идеята беше за голфа, който никога няма да стане ферари/мерцедес и за комплексирания човек, който го кара...

Интересно становище, като се има в предвид, че фолсвагена е много добра кола и не много евтина с двигател ато на Ауди ...

Общи условия

Активация на акаунт