Предотпускарска седмица или The Final Countdown 25.06-01.07

  • 3 495
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 110
На който му е писнало от жеги може да дойде и насам, тук за мен е ве4е есен/зима. Днес ев 13 градуса, духа и вали, направо няма нищо общо с месец юни Cry

Джорджи как мина изпита на щерката?

# 16
  • Мнения: 1 909
Карилиус, преди две години ходихме лятото по вашия край и си беше супер, много добре се спасихме от жегите.

Ама чак  за истинска зима не мога да се размечтая май в момента - МАЙКА, колко студено става при вас през зимата?


Джорджа, включвам се в  хора да питам за дъщеря ти Outta Joint 

Ралфи, страхотен град! Синът ми тъкмо питаше как изглежда, ще взема да му покажа твоята снимка!!

# 17
  • Мнения: 5 475
Здравейте момичета, Hug
разписвам се за малко,че нямам много време за компютър тези дни. Rolling Eyes

 Да не ви изреждам по списък ,радвам се че всички сте добре ,а дечицата растат като гъби!  Heart Eyes Hug  bouquet

 Накратко ъпдейт от мен.
Излезнаха резултатите от трите писмени изпита - дъщерята се е справила блестящо има 43 от 45 възможни,което е направо рекорд за нея.  Peace

 де факто 45 и 44  няма никой от училището...С 43 са тя и още три момичета от шест класа. Peace

  Много съм горда! Flutter
  Дори и да вземе най-ниската възможна оценка на устния (22 от 35)ще се дипломира успешно с доста висок за тукашния стандарт успех ,минимум 81/100. Wink
   
  Късмета й обаче е опасен,изтеглили са буквата на фамилното име  след нейната ,за започване на устния изпит и нейния клас е последен.Така че ние летим на 8ми за Бг ,а тя има изпит на 10 -пада се последна от всички и лети на 11 за Бг.
   Tired  Нямаше как да сменим нашите билети ,че много скъпо излиза,а и имаме резервация за морето от 10 ти. Rolling Eyes
   Simple Smile Не мисля,че тя ще има проблем,все пак е достатъчно голяма да се справи и самичка.
Peace

   Grinning така че стискайте палци на 10ти! Hug
 

  Лек ден на всички!   bouquet
 

# 18
  • Мнения: 7 914
Giorgia
честитооооооооооооо

 представям си колко си горда от щерка си -  все така да те радва! Hug

да и кажеш че много я прегръщам дето радва майка си така, че и на нас покрай нея Hug

# 19
  • Мнения: X
Giorgi, честито
пожелавам на дъщеря ти все така успешно да се справя с трудностите, които животът ще и предостави
успех и на устния изпит
не се и съмнявам в резултата

нашето лято май беше в събота
днес вали и е студено и гадно
като си представя, че в БГ ни чакат 40град и отсега ми е ясно, че ще изпукаме

целувки на всички

# 20
  • Мнения: 2 959
Джорджа, поздравления за постигнатите резултати на Борянка! С право се гордееш! А за датата, не съжалявай може би точно там се крие шанса й, а Тя е дете родено с късмет!
Вес, и Ти ли си морско чедо, май доста сте от тоз край?! И как можеш да станеш вегетарианка, като си закърменена с морски въздух и морски дарове? Откри ли подаръците вече, Лельо? Много хубави снимки, а Ти и Любимият изглеждате прекрасно, къде е тоз проблемен излишен кг невидях. А Мама Б е нашата отзивчива и амбициозна докторка и вероятно бъдеща педиатърка.
...днес вали и е студено и гадно...като си представя, че в БГ ни чакат 40град ...
Джоел, внимавай само да не занесеш лошото време към БГ. За колко време сте в БГ, Криси сигурно вече брой часовете?!
Тролска принцесо, приятен и емоционален престой и на Теб на родното черноморие! Ще се видите ли с Бебчо, тя май още не се е преместила в Норвегия?
Карилиус, докъде стигна с ремонта?
Ралфиетко, кога излизаш в отпуска?
Звездице, как преодолявате лактационните кризи на растежа с Ерик, хапва ли по начесто в тез периоди?
Макдирокче, много са Ти красиви двете принцеси! А Ти сама ли ще пътуваш за БГ или и г-н Дироков ще ви придружава?
Сонитко, вече сигурно си готова за големият момент?! Приготви ли чантата за болницата, Роберто ще бъде ли на раждането?
Мамо Б, Ти да не си вече в БГ, или работата Те държи надалеч от нас?
Майка, браво на малкият Ти танцьор, явно това което му е интересно го прави с голямо желание. Вие в родата имате ли танцьори? А Митко е играл футбол ли или ходи да гледа такъв като представител на фирмата в неделя?
Ките, кога щяхте пак да посетите златна Панама?
Тали Дан, приятни другарски срещи в БГ, а къде ще празваш РД?
Елл, как мина почивните дни, Алекса оправили се, видяхте ли се с Маймунката?
Мимко, честито Ти пиано, доволна ли си вече? Стънчи опитва ли да псовирва покрай теб на него?
МегиХ, много хубави снимки на Сашко, Мони и Албенка. Явно принцесата в розово ще е слабостта не само на мама и тати, но и на батковците. Прибра ли се вече бабата?
Мамо Щтрумпф, лек полет за БГ и да изкарате приятни 2 мес при баба.
Зайченце, оправихте ли се след стомашният вирус двамата с 1/2?! Той вече да не би да свърши ангажимента в Генуа?
Чумби, честита Ви купа с баткото, няма значение как е извуювана след време ще остане само тя да подклажда хубави детски спомени. Честит Ти нов аватар- явно лятото и емоциите са в разгара на лазурният бряг!
Румянко, да оздравяваш бързо и да пазиш Габи!

Спорна седмица и хубав нов ден Ви желая!

# 21
  • Мнения: 7 914
Kalida

за съжаление от няколко дена се храним само 5 пъти(понеже спим и почесто не е възможно т.с. не иска)  на денонощие и то около 2 пъти само по 10-15 минутки....и заспиваме под гърдата и нищо не може да ни събуди Rolling Eyes според мен е много малко да се храни по толкова време , обадих се на консултацията...ама да съм изчакала до другата ни среща ooooh!...иначе си е активен, пълни памперса...дано да му е достатъчно Praynig

# 22
  • Мнения: 1 110
Калидка, ми върви ремонта ама бавнооооо, то само аз и само ве4ер след като малкия си легне. а неговата нова стая е готова кажи ре4и, като трябва да купя едно гардероб4е, което съм избрала иииии май това е . Сега по4нах боя и ламинат в холо-дневната и за накрая оставям кухнята 4е там ще е ужасТ с голямо Т накрая Laughing

# 23
  • Мнения: 952
Горещи целувки от БГ. 

Днес в страната са измерени най-високите температури за деня, в историята на метеорологията. За статистиката 42,8 градуса на сянка. При нас е бе 41,2  Sunglasses. Да живеят климатиците, че без тях не знам как щяхме да оцелеем.
А относно градушката - това парче бе по-голямо, но се поразпопи докато излезна вън с фотото да го снимам. Всъщност на мен ми бе интересна формата - приличаше на око - все едно гледаш зеница и ирис от лед. В квартала на сестра ми, където бяхме парчетата бяха много по-малки от падналите в нашата махала. А това не е нищо в сравнение със снежните топки, които показаха по ТВ от Варна. Казаха, тези дни да очакваме нови такива бури с гръмотевици и градушка.
Искрено се надявам, от юли когато повечето от вас се прибират времето да е по-благоприятно - да ни топли, но да не ни уморява от жега и дано не ни разхлажда с поройни дъждове, а само с приятен, ефирен ветрец.

Сега едно голямо ЧЕСТИТО на дъщеричката на Giorgia. Обещавам на 10-ти цялата си положителна енергия да пращам към нея в Италия и естествено имате моите стиснати палци  Peace Дано все така късмета е с нея и живот и здраве наесен да завладява холандските земи.
Giorgia - на устния щеше да представя своите разработки за нашата страна нали? Интресно ми е и каква е била темата на писмения(ако добре помня единия изпит бе по тема от актуалните събития)?
Kalida - все още не е уточнено от кога излизам в отпуск, може би в четвъртък ще знам със сигурност. Просто не ми остава време да мина да видя до кога съм дежурна(вероятно до средата на юли ще е). Все още се занимаваме със всевъзможни дипломи и удостоверения за абитуриентити, плюс сетилите се в последния момент ученици, че искат да се борят за по-висока оценка за срока и годината. Да идва четвъртък, че да си почина.
А вие как сте, какво планувате за лятото?
Joel - дай боже като сте в БГ да е приятно времето.
kariluis - много бързо свърши лятото при вас. Все пак не се ли очаква ново затопляне?
Браво на теб бавно, но все пак упорито напредваш с ремонта. Наистина си много организирана и не знам как намираш сили след цял ден с Алекс да се превръщаш на "Майстор Тричко" всяка вечер.
Звезди - добре, че вашия принц кротува по време на къпането.
Наш бебо плачеше във ваничката до скоро. От около 5-6 дни започна да се кефи максимално на банята - рита с крачета, пляска с ръце изобщо всички са мокри, наоколо стават локвички, купона е страшен. Явно заради жегите детето почнва да се радва на водата, дето така я недолюбваше.
А за кърменето явно всички бебчета сега сучат малко.
Вие докога ще се гледкате тримката? Сетих се, че исках да те питам в жегите Ерик пие ли вода или кърмата му е достатъчна за набавяне на течностите?
chumbi - и двете дестинации, набелязани от вас за евентуалното пътешествие на мен ми се струват много привлекателни. Дано си изкарате страхотно, където и да решите да попътувате.
Bec - то почти не останало, след седмица вече ще сте на БГ земя  Laughing Нетърпелива ли си за срещата с малките сладури и останалите от родата.
МАЙКА - много често като си чета темата и срещна твой пост отивам да слагам Томи да спи или пък нещо от сорта ще си лягам и все го свързвам с Joy  hahaha обедната почивка

Много целувки и гушки от мен.

Р.S. Аууууу много нощни птици в таз темичка - докато си напиша поста и Звездито и Карилиус ме изпреварили, а сега гледам и Вес надзърта тук  Wink

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Джорджия, ще стискаме палци и на 10!  Peace Браво на дъщеря ти! Все така да се представя!

Калида, аз съм вегетарианка, но от хитрите Laughing - хапваме си морските дарове без угризения  Mr. Green. А подаръците съм ги открила, набелязала и в събота ще ходим на пазар. Ти няма ли да се прибираш към България, или тази година ще пропуснете?

Ралфиета, наистина вече нямам търпение, още повече, че племенницата на 3 юли навършва 4 годинки. Малко ми е криво, че няма да съм там за пореден път Confused, но няма начин.


Момичета, да ви почерпя: днес имаме годишнина - 2 години брак със съкровището  Flutter Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 959
...днес имаме годишнина - 2 години брак със съкровището...
Пътешественичке, честита да Ви е годишнината!


Да сте още дълги години заедно, да обиколите много нови места, да споделяте радости и мъка! Весел празник в новият ден Ти желая! И скоро едно бебче да внесе нова тръпка в съвместният Ви живот.

Карилиусче, а какви са плановете за наближаващият РД на Алексчето, Ти за празника ли бързаш с ремонта?
Ралфиетка, най- вероятно ще пообиколим малко в Канада, и най- вероятно да стигнем до Калифорния да си видим приятелите които оставихме там преди години. А как се отразяват тез горещини на Ванката, иска ли да папка по начесто, или не, при нас в горещините Дана искаше да е непрекъснато на гърдата?
...от няколко дена се храним само 5 пъти...  на денонощие и то около 2 пъти само по 10-15 минутки...
Звездице, ами Вие с Ерик сте преминали на много редуцирано хранене, Дана до преди няколко месеца беше на вашето положение. Права си че детето си е най- важният показател, ако изглежда доволен малкият и пълни дайперите редовно нямаш повод за тревоги, справяте се страхотно двамата с кърмаческата задачка. Ще правиш ли погача или там как се казваше тоз обичай на 40- ят ден от раждането?

# 26
  • Мнения: 378
Ralfieta, а ти имаш ли някакви планове за отпуската? ....Аз се пооправям вече. Все още подсмърчам от време на време, но това не е нищо. Като цяло съм много по-добре.
Вес, Честита ви годишнина! Много любов, разбирателство и топлина да има помежду ви!!!. При нас има вероятност да посетим родината в края на годината и затогава сме оставили стягането на куфарите.  Сега пестим сили и енергия, и най-вече отпуска.  Laughing Пък и тук  в това хладно време никъде не ми се ходи.
Привет, Майче. Ходите ли още на танци с Томи? В неделя щяхме и ние да дойдем на репетицията, но понеже ходихме на гости на едни приятели и бяхме с една кола, а на нашия тати не му се идваше на танците, го отложихме за следващата неделя.
Chumbi, страхотна ви е идеята за пътешествието. Аз също имам желание да поотидем тук-там, имаме доста приятели, у които можем да отседнем дори, ама за сега все се получава така, че само до Бг стигаме. И понеже не си заслужава да бием пътя за 1-2 седмици, цялата отпуска заминава само за една екскурзия и после докато посъберем дни, то пак минали 3-4 години и пак дошъл ред да си ходим в Бг – и така ...
Giorgia, поздравления за успехите на дъщеря ти! Няма как да не се гордееш с нея. Такива отлични резултати. Желая й успех и на устния изпит.


 

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Giorgia честито на отличничката! Пожелавам и да вземе устните изпити с макс. точки!

Вес.....тези благинки дето си ги показала ще ме карат сега да търся прилична сладкарница, прияде ми се шоки-тортичка Crazy и честита годишнина! Party





# 28
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда

Гери
поздравления за отличничката   bouquet

Вес
още 102 г. щастлив брачен живот ти желая   bouquet

И аз като Феам не бях видял новата тема  Blush

Меги
много е готина вашата банда  Mr. Green

Поздрави на всички  bouquet

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 13:22 от Eli_cz

# 29
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ей ме на да си задам въпрос4ето от старата тема  Laughing
знаете ли кога запо4ват намаленията в Швейцария? и има ли и там италианската практика да запо4ват да намаляват вси4ко оЩе от предиШната седмица, та като по4нат намаленията, свестните неЩа да са свърШили ве4е?  Rolling Eyes
много мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт