ЮЛЧЕТО се стяга за купони - скоро 3-тата годинка ще подгони!!!

  • 10 226
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 496
Ч.Р.Д. на Бобсъна! Да бъде много послушен и отговорен Rolling Eyes батко! Hug

Как благородно ви завиждам за морските почивки  Rolling Eyes Flutter

# 31
  • София
  • Мнения: 9 961
Да е жив и здрав малкия Стамен! Да радва много мама и татко!

Честит рожден ден на Бобсън!

# 32
  • София
  • Мнения: 659
 Честит бебок на Пикола. Да е жив и здрав и много да ги радва всички, а на мамчето бързо възстановяване.

 nbirthday  Ч.Р.Д. на Бобсъна   newsm59                Да е гордост най-голяма и за тати и за мама.

# 33
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
 newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30
Еййй Пикола, браво на теб! Какъв голям мъж си родила  Grinning Да ви е жив и здрав малкия-голям Стамен!    bouquet
 newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30  newsm30


 baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni
Tada Честит 2-ри ден ден и на Бобсъна. С пожелания за щастливо и безгрижно детство!  Grinning  Tada
 baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni

# 34
  • Мнения: 601
ЧЕСТИТО НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО НА ПИКОЛА! НЕКА МАЛКИЯ-ГОЛЯМ СТАМЕН РАСТЕ ЗДРАВ И ПАЛАВ  smile3525КАТО ПРЕКРАСНАТА СИ КАКА!  newsm51 ЖЕЛАЯ КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ НА ЦЯЛОТО ВИ СЕМЕЙСТВО!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЯН - МОМЪК КРАСИВ И ЗАСМЯН! МНОГО ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛО ЛЯТО ОТ НАШАТА ДРУЖИНКА!  Heart Eyes
Момичета, знам че много рожденници съм пропуснала- да са ни живи и здрави Heart Eyes!
Поздрави и ще се опитам да се включвам от време на време  Embarassed

# 35
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Честит рожден ден на Боян! Да радва семейството и от нас - едно щастливо лято!

За нашия рожден ден вече направихме организация, ще бъдем в Макдоналдс, близо е на всички, децата са малки, но каките обещаха че ще се справят със забавленията. Ние ще имаме 3-4ма гостенчета и малко повече приятелки на мама. ангажимента ни е за 9 часа сутринта Mr. Green, мислих много и реших, че е дори доста удобно за все още малките деца и жегите. ще дойдат, ще се почерпим с "хубавите" кафета и вредна храна и ще си отидем да си спим по къщите, а вечерта - баби.

и да ви кажа, какво е това нещо - днес Калина е направо кълбо от нерви, забравя за пишането. изпрах всички възможни гащи и панталонки и накрая сложих памперса, събаря, пищи и др. бесотии. обяснявам си го с ваксината полиомиелит, която правихме в понеделник. отлагахме, отлагахме но и нас яслата ни "притисна". аман!

# 36
  • Мнения: 496
Дано днес е добричка малката Калинк Hug

# 37
  • Мнения: 669
Честито бебенце на Пикола. Да й е живо и здраво, и много послушно.
Честит рожден ден и на Бобсъна. Много да слушка и да е здравичък.

Ние ходихме 3 дни на ясла и вече сме болни - със хрема се започна, от вчера започна да кашля и снощи вдигна и Т. Днес ходихме на лекар и сме на Вентолин, капки за нос и т.н. Аз от понеделник трябва да съм на работа, ако не се оправи обаче пак се отлага започването на работата ми, а пък и дори да се оправи поне още 1-2 дни трябнва да го водя до обяд, че той само 3 дни беше до обяд. И през 3-те дни беше много спокоен и добре понесе детската, но не беше ял - нито на закуска, нито на обяд.

За рожденния ден аз го планувам ако е хубаво времето да е в къщи на двора - имаме голям двор с трева и шатра и там ще направим градинско детско парти.

Вчера си направихме резервация за морето - заминаваме на 4 август.
Ами това от нас. Хайде лек ден и стискайте палци Емчо бързо да оздравява и да се връща на детска, докато не е забравил какво е там.

# 38
  • Мнения: 601
Незнам как е при вас положението с яслата и ваксините, но Дани още няма едно ДТК и едно полио. Ходи на ясла от средата на април, а на въпроса на директорката защо ги няма отговорих че зимата имаше много грипове, вируси, всякакви епидемии и не сме стъпвали в поликлиниката. Което си беше самата истина. Краси, не искам да те разочаровам, но това с болестите и яслата е общо взето като скачени съдове... Дани откакто тръгна сме му правили сигурно 15-ина проби на секрета от носа, слагахме какви ли не капки и пак има сополи почти непрекъснато. Е, не са зелени, но са сополи....Събота и неделя изчезват и към сряда се появяват пак Tired. Има го и момента, че миналата седмица извади предпоследния кътник, но като си знам детето сополите не са от това. А условията в яслата са чудесни, извеждат ги сутрин рано и после следобед пак. Много е чисто, медицинските сестри са доста старателни, вече пее няколко песнички - в джобчето ми дрънкат семки и бонбонки, мила моя мамо и някаква незнайна за мен за слънчице грей  hahaha....  Храни се самостоятелно, подрежда си обувките и чораките вътре в тях като се прибираме, после търчи в банята да си мие ръчичките... абе въобще има голям напредък Simple Smile С пишкането е по-сложна работата, защото иска да е прав, а не си държи приспособлението и положението става опикано най-често. Но желание има човека в изобилие.
Хайде, че се отплеснах  Embarassed
Поздрави   bouquet

# 39
  • Мнения: 1 698
Честит Рожден Ден на Бобсънчо. Честит Рожден ден и на тези, които не успях преди няколко дни да поздравя. Така че, ЧРД на патерица. Да сте здравички и умни, за радост на близките ви. Heart Eyes

Краси, детско парти в двора е чудесна идея. Ние така го направихме и съм много доволна, децата също бяха щастливи. Grinning

# 40
  • Мнения: 496
Флеа, отплесвай се и друг път Wink Стана ми много мило като четох за напредъка на Дани Hug

И Гогата няма едно ДТК и последното полио, което (до колкото си спомням) беше отложено по принцип по календара с ваксините. Но това няма общо с Бг-градините, само си дрънкам Rolling Eyes Тук никой нищо не иска, за да тръгне детето на ясла или градина, трябва само да е здравно осигурено Peace

Тук днес е 15-16 градуса и вали и духа Sad Много гадно времето тези дни и не виждам да дават по-добри прогнози - 1 ден хубаво, 3-4 дни гадно и така  Confused

# 41
  • Мнения: 100
ЧЕСТИТ МАЛЪК ГОЛЯМ МЪЖ НА МАМА ПИКОЛА и цялото им семейство. Нека всички са много здрави и щастливи, малкият юнак да порастне силен и голям, а кака да е много послушна и грижовна.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патерици НА БОБИ!!!![/b][/color] Желаем му много веселие и безгрижно детство, да е гордостта на цялото семейство.
КРАСИ не искам да звучи гадно, ама и аз вече от собствен опит знам, че нещата с яслите са сложни и човек трудно може да планира. Днес Калоян прави официален един месец от как ходи на ясла, но напрактика е ходил само 13 дни, през останалото време вкъщи с някакви здравословни проблеми, последният е от тази нощ температура и повръщане. Дано при вас са по-малко тези неприятни случки и нещата да тръгнат по-бързо.  Hug  Hug

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 208
ЧЕСТИТ МАЛЪК ЮНАК НА ГЕРИТО - ДА Е МНОГО ЗДРАВИЧЪК И МНОГО ДА ТЕ СЛУШКА

ЧЕСТИТО И НА ГОЛЕМИЯ СЛАДУР БОБСЪНА, ДА Е МНОГО ЗДРАВ И МНОГО ПО-МАЛКО ПАЛАВ  Heart Eyes[/color]

Явно положението с яслите е еднакво навсякъде  Rolling Eyes И ние вече месец ходим на ясли и за втори път сме болни - лека температурка и зачервено гърло, снощи и кашлица. Дано този болнав период по-бързо отминава, че наистина нищо не можеш да планираш. И на мен вече ми е неудобно като кажа на работата, че ще отсъствам или че ще си тръгна по-рано, но няма начин.

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 16:45 от nadiagen

# 43
  • Мнения: 3 356
Благодаря за пожеланията  Hug
Сега заминаваме на Вършец,като се върна ще пиша повече и снимкиии

# 44
  • София
  • Мнения: 9 961
Чао и от нас, в неделя заминаваме и едва ли ще имам време утре да ви кажа чао - че още не съм събрала багажа, а и колко други неща имам  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт