ЮЛЧЕТО се стяга за купони - скоро 3-тата годинка ще подгони!!!

  • 10 253
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

с голямо 3акьснение Embarassed Embarassed Embarassed честитя на на всички малки и големи юлчета рождените им дни   bouquet  bouquet  bouquet.....нека растат 3драви и усмихнати Hug Heart Eyes

Честит юнак на пиколина  bouquet  bouquet  bouquet много да те слушка Hug Heart Eyes и бьр3о вь3становяване  Hug Heart Eyes

при нас вали та се кьса ooooh!, в Родината - жеги....ужас....

бубка, ще те намеря на скипито, и3винявай 3а 3абавянето  Hug Heart Eyes

хубава вечер на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 496
Привет на всички Hug

Ние пак сме болни  Tired Времето е ужасно и има-няма 1-2 седмици и Гогата пак е болен #Cussing out

# 62
  • Мнения: 669
И ние сме болни. Миналата седмица след 3 дни ясла се разсополиви и започнахме с капки и сиропи, но ефект никакъв. Кашля, има хрипове и от днес сме на АБ- Дурацеф. Не можахме да се разминем. От вчера трябваше да съм на работа, но пак се отложи започването ми, и вече ще полудея.

# 63
Здравеите на всички мами на юлски бебчовци.Аз пак да питам за килограмите.Марти е роден на 29.07.2005.ония ден ни теглиха и мериха и сме 10кг и 86 см.Има ли и по слабички от нас?Бабите не спират да мрънкат що било толкова слабо детето.Иначе е здрав и много жизнен.Е, и малко злоядичзк е, ама какво да направя...

# 64
  • Мнения: 669
Мисля, че нямаш място за притеснение,след като детето е жизнено и всичко си му е наред. Ние сме далеч над тази граница  Laughing, но той от бебе си вървеше по-едър от връстниците си, така че и това не ме притеснява. Емилиян е над 15кг,може и 16кг да е, и е около 92-93см висок (преди около 2 месеца беше толкова висок).
Всяко дете си е индивидуално. Както има и възрастни едни по 50кг, а други по 150 кг. - така и при децата, не може всички да са от калъп. Споко.

# 65
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
здравейте! и благодаря на всички за милите пожелания.едва сега имам време да пиша,въпреки че няколко пъти се опитвам да пусна отговор,но не успявам,надявам сега да е правилния път  Peace
честито на всички малки госпожици и господа които тези дни навършват 2 годинки!!! да растат здрави и много послушни! и да получат прекрасни подаръци.
по този повод да почерпим днес за нашия празник   party041 Tada newsm38 newsm38 beer Wine Glass Popcorn cook
и сега набързо да ви разкажа за нас и новото ни бебе.изпиха ни в петък,а бях влязла в болницата още в понеделник,малко се поизнервих от което,понеже очаквах да бъда там само 2 дни.две вечери се опитваха да ми предизвикат контракциите със системи окситоцин,но неуспешно,понеже бях преносила според термина.аз лично бях доста скептично настроена относно тази дата,понеже
 забременях докато кърмих,така че не може да се знае точната дата на овулацията,поради нередовния цикъл.но болницата е длъжна да си върже гащите и щом ме следят ти казват че ти е време и предизвикват раждането,ако ли не искаш,както казах аз самата те пращат да  излизаш на твоя отговорност и се оправяй.освен това бебо според ехото изглеждаше голям достатъчно за възрастта си.така в сряда сутринта,на 27 юли,след една лека криза от моя страна(исках да си ходя вкъщи,но после ме убедиха че по добрия вариант беше да остана) ми спукаха водите и раждането постепенно почна.и Стамен проплака в 15.15 мин. след обед.не беше кои знае колко различно от първия път раждането,нито по-трудно нито по-лесно,факт е,че просто знаеш какво да очакваш,имаш по-малко страх и това ти помага да се концентрираш и да дадеш всичко от себе си.нямах нито упойки нито система,абсолютно натурално всички.паднаха ми се наистина добри акушерки,и съм им много благодарна за всичко-вкараха ме под душа,така топлата вода ме отпусна и помогна много,докато имах сили ме караха да правя напъните клекнала,така само последните 3-4 напъна се качих на кончето.и ме окуражаваха през цялото време,въпреки че бях много изтощена накрая и едва ли се справях толкова добре колко ми казваха.роди се 4 килограма,просто не очаквах,даже се учудих като ми го сложиха на гърдите,колко е тежък,после когато Иван ми го донесе измит и вчесан  Flutter и ми каза теглото помислих че се шегува. дълъг 52 см. е моят шишко,има смешни бузки и пълни крачета и ръчички,нещо което у кака Гери липсваше с нейните 2.750кг.
ето ви и малко снимки от нас: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6833&AlbumId=98095
ами това е за сега.мерси на Асето че изигра ролята на щъркел и тук и в темата на тазгодишните юнки  Hug много прегръдки целувки на всички.опитваме се да организираме някакъв празник в края на седмицата по случай рожден ден на Гери и по случай бебето(май всяка година ще спестяваме от двойното черпене по случай рождениците,или поне докато са малки и не разбират много  Wink )

# 66
  • Мнения: 22
newsm59ЧРД на кака Гери, да е жива и здрава и да помага за малкия голям Стамен!  bigdance2

piccola, голям сладур бебока - пожелавам ти и двамата много да те радват и да слушкат Simple Smile

keysilina, и Вики е родена на 29.07.2005 Simple Smile И тя ми е фина - последният път като я мерихме беше 10 кг и половина и 85 см. И тя е злоядичка, но иначе жизнена  - според мен няма за какво да се притесняваш, просто децата са си такива каквито са - някои над, а други под нормата...най-важното е да са здрави.

# 67
благодаря моми4ета за успокоението  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 6 263
 bdbaloni ЧРД на кака Гери! Да е жива и здрава, много да радва мама и тати и да обича малкото си братче!   baloni

# 69
  • Мнения: 3 926
ЧЕСТИТО И ОТ НАС НА ГОЛЯМАТА КАКА ГЕРИ!!! Здраве, усмивки и много, много подаръци! И много любов за най-чудния подарък - малко братче  bouquet  bouquet  bouquet

ЧЕстито на всички, които съм пропуснала - най-вече здраве, а другото... то идва с времето Hug
Сияна е на бабина градина от неделя. Ние сме младоженци, ама ми е странно някак Wink Два дни не мога да се наспя Laughing А утре ще попиша за едно изпитче, че дано го взема Praynig

# 70
  • Мнения: 1 698
Честито на Кака Гери. Пикола, справила си се чудесно. Страхотен мъж си имаш, да ти е жив и здрав. Hug

Аз съм голяма бъзла, май само аз още не съм си оставяла детето на бабин дом. Ама си ме е шубе и това си е. newsm78

# 71
  • Мнения: 669
Честит рожден ден на Гери! Да е жива и здрава, и да бъде послушна кака.

# 72
  • Мнения: 1 878
Голям сладур тоз Стамен  Hug То си е отгледано бебе  Mr. Green така беше и моя батко, а малкия с кило по-малък ми изгеждаше като въшка. Пу-пу мноооооого е готин, целувки и да слушка много кака си  Hug

На кака Гери - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН- мама и тати са и направили най-прекрасния подарък на света.

# 73
  • Варна.
  • Мнения: 1 102
Честит Рожден Ден на голямата кака Гери! Пикола - да са ви живи и здрави и двете дечица, много да се обичат и да си бъдат винаги подкрепа!

За мен днес беше ден на равносметка за отминалите две години. Толкова бързо мина времето и как се промени в живота ми. Радвам се на детето си и това е най-важното за мен, да сме живи и здрави всички!

Още като се събуди Калина и си видя колелото много му се зарадва, дано и навън да се заиграва така с него.
Сутринта празнувахме в Макдоналдс, дечицата бяха пет, каките не се озориха със забавленията им.
Сега вечерта минаха и бабите.
Получихме много подаръци, дрешки, играчки, книжки, дори 2 магнитни дъски.
Малко ми стана мъчно, че никой не ни честити рождения ден, но си дадох сметка, че сигурно и аз съм пропуснала нечий светъл празник.
Поздрави и  Hug

# 74
  • Мнения: 1 698
Дики, извинявай мила, знам колко е гадно да не се сети никой. Confused Поправям се веднага.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНА НА ДИКИ. ДА РАСТЕ ЗДРАВА, КРАСИВА, УМНА И ЩАСТЛИВА. Heart Eyes Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт