SEVEN Omnipotence

  • 108 826
  • 470
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
  Вчера си  купих колана и естествено веднага го изпробвах.  Прави невероятен масаж.  Мисля, че ще има ефект относно целулита. На втора степен така тресе сланинките, че няма начин да няма начин smile3508

# 16
ami az go polzvam ot 2 sedmici, no sum si ogranichila qdeneto i sled 18 chasa gledam da ne qm.Katerq po stulbite do 8miq etaj i pravq uprajneniq.za teq 2 sedmici sum svalila 2 cm ot taliqta.to toq kolan nai-mnogo da premahne celulita,no za stqgane e absurd,toi izobshto ne stqga muskuite,po-skoro razpuska sled uprajneniq.. newsm78

# 17
  • Мнения: 181
adriana08, аз също се колебая дали да не си го взема и те моля да ми кажеш дали наистина си доволна от него, дори, ако искаш ми пиши на лични. Че моя не е съгласен да дава толкова пари, че после пак на него ще му се оплаквам, че нищо не ми е помогнал. А ако наистина няма ефект по-добре да си дам парите за фитнес, а не за колан.
Благодаря предварително  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
Lady_Sunny, не знам от кое е ефекта, дали защото не ям след 18 часа, дали от колана или от качването по стълбите, но съм отслабнала. За стягане просто е абсурдно с този колан, аз го слагам с надеждата да ми разбие целулита, значи точно за 2 седмици съм свалила 0.5 см от ръцете, 1 от талията и 4 от ханша, но го слагам по три пъти на ден и въртя местата. Гледам да не го слагам само на корема, на кръста изобщо не го слагам, че блъска направо в бъбреците и според мен си е направо вредно. Аз пари за фитнес не давам. Правя си упражнения в къщи за мускулатура и разчитам на колана да разбива сланинки Simple Smile Предполагам, че изобщо не е полезен за вътрешните органи, тъй като цялата те тресе.. Аз се чудих между него и антицелулитни процедури, но те са доста скъпи..  Confused Ако имаш целулит си го вземи, защото с фитнес няма да можеш да си разбиеш целулита, а ще си стегнеш мускулите, които са покрити със сланинки и така и така няма да се видят.. Успех с агитациите с мъжа ти Simple Smile

# 19
  • Мнения: 181
adriana08, благодаря ти много за подробното инфо, което си ми писала. А може ли да ми споделиш и аз упражненията, които правиш и как успяваш да отслабваш, че нещо диетите дето правих май напоследък нямат голям резултат последните няколко дена.
 Аз докато се чудех да си взема или не колан, си го поръчах уж от един директен дистрибутор, който казва, че ги дава по-ефтино, понеже ги внасял директно и не давал пари за реклама. Изглежда ми много коректен относно въпросите, които му зададох, отговори ми на всички доста добре и когато се навих да си го поръчам и му писах, че искам да си го купя (че той го продава за 80лв и казва, че е същия онзи от Испания, даже и подробни снимки ми изпраща) на другия ден веднага получих писмо от дистрибутора, че в момента няма никакви в наличност и когато има, ще ми пише допълнително дали все още искам да си купя и евентуално тогава да ми го прати.
И в този период, когато си кореспондирахме с дистрибутора, се разходих един ден в Кауфланд и там си взех един Антицелулитен Серум за отслабване и стягане на кожата. От тогава минаха 2 седмици и малко , използвам го редовно сутрин и вечер и ми се струва, че наистина има ефект. Имам много стрии и целулит от бременността, но ми се струва, че доста се позаличиха от серума. Аз съм на диета и съм свалила някое и друго килце, но вече се побирам в старите си дънки без проблем, а преди да започна да се мажа с крема, не можех изобщо да ги закопчея. Но не съм мерила обиколките , защото нямам сантиметър. Не твърдя, че е от него, но някой ако иска може и да го пробва. Но със сигурност кожата на местата, където се мажа ми стана изключително мека и гладка. Марката му е Eveline  и струваше към 7лв. На опаковката пише, че за да има ефект трябва да се използва поне 2 седмици и аз си купих и втора опаковка, но за 2 седмична употреба е достатъчна една опаковка. На мен ми стигна за 2 седмици и малко. И продължавам да се мажа с втората опаковка, че другия месец съм на море, а как ще обличам бански .... ужас  Embarassed
Пожелавам на всички ползотворно отслабване  Peace

# 20
Lady Sunny, не съм на строга диета, от онея, дето сутрин трябва да пиесх 20 грама кафе, а на обяд да ядеш не повече от две трохи пълнозърнест хляб... Гледам да имам някакъв реим на хранене - един път ям по-стъбилно на обяд-няква манджа по възможност нещо по-течно и още един път ям към 18 часа салата, някво сухо месо, плодове, като цяло нещо по-леко, само от сладко се лишавам, ама понякога като има повод се възнаграждавам с един шоколад.. Grinning Първите дни ми беше кошмарно, не можех да заспя от глад, защото си лягам по-късничко. Упражненията... уж изглеждат леснички, ама здраво товарят. Ето ги и тях http://vbox7.com/play:0ba91504, качвам се по стълбите поне един път на ден, аз като живея на 8мия етаж ми излизаше джигера в началото Simple Smile Сутрин в леглото "карам колело". Значи аз си взех колана от WS-teleshop и там имаше една много учтива леличка, която ми каза нещата, които ти писах на теб, но забравих да ти кажа, че тя ми каза, че на корема може да си слагаш колана с антицелулитен гел, защото като те друса и ти го втрива добре в кожата, когато го слагаш на други места е добре да е през памучен плат, да не ти едиректно на кожата, защото като мърда и може да ти я раздразне. В началото може яко да те сърби от него, жената ми каза, че така се махали мастните депа, само че мен само в началото ме сърбеше, пък да нямам мазнини-абсурд! Защо спря да ме сърби и аз не разбрах.. newsm78 Аз не съм раждала, но въпреки това имам някоя друга стрия тук-там..  Sad С тоя серум заличават ли се или само за целулита действа? Чао за сега, ако има нещо дето съм забравила казвай Simple Smile

# 21
  • Мнения: 444
Здравейте , имам отвратителен целулит от бременноста , взех колана на майтап от майка ми , ползвам го вече трети ден по 10 минути на дупето и на всеки от краката , мажа веднага след това с антицелулитния на Дева (или е от колана или от крема ,а може и от комбинацията  newsm78 ), отслабващ и стягаш ефект няма засега , но на целулита определено влияе  Peace  , за три дни доста намаля и съм супер доволна .И аз имам страшни сърбежи след процедура а и след махането на колана целулита личи повече !

Сега обмислям и сауната  newsm78

# 22
  • Мнения: 181
Цитат
Аз не съм раждала, но въпреки това имам някоя друга стрия тук-там..  Sad С тоя серум заличават ли се или само за целулита действа?
Антицелулитния серум най-видимо ми помогна за заличаване на целулита и стриите. Там са си още, ама много по-малко от преди. Определено стриите избледняха много и сякаш станаха по-тънки. За отслабване още веднъж казвам, че не мога да твърдя, че не съм се мерила, но мисля, че след диетата ми помогна за прибиране на корема и стягане.
adriana08, благодаря за упражненията  Peace Peace Peace

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 15:00 от Lady_Sunny

# 23
  • Мнения: 1 085
Някой от Пловдив може ли да ми каже от къде да си го взема?

# 24
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
много се чудя дали да си го купя.. наясно съм че няма да отслабна от него, но за масаж а и за целулита сигурно е добре ако се прави редовно всеки ден...особено сега нали има нова приставка с инфрачервена изпотяваща фукнция.. аз съм била в инфрачервена сауна и съм много доволна, не че може да се сравнява с колана, но какво мислите все пак? май още не са ги пуснали тези новите колани, все пак някой да го има?

# 25
  • Мнения: 12
привет на всички....от 3 дни ползвам този колан.....не мога да кажа че има ефект,все пак 3 дни са малък период...от колана само ми се зачервявя кожата но не се изпотявам...предполагам че трябва да се ползва няколко пъти по 10 мин....някои да се е изпотил от колана???

# 26
  • Мнения: 12
привет на всички....от 3 дни ползвам този колан.....не мога да кажа че има ефект,все пак 3 дни са малък период...от колана само ми се зачервявя кожата но не се изпотявам...предполагам че трябва да се ползва няколко пъти по 10 мин....някои да се е изпотил от колана???
Simple Smile
привет на всички....от 3 дни ползвам този колан.....не мога да кажа че има ефект,все пак 3 дни са малък период...от колана само ми се зачервявя кожата но не се изпотявам...предполагам че трябва да се ползва няколко пъти по 10 мин....някои да се е изпотил от колана???

# 27
  • Мнения: 12
zdravei Bunyy...pita6 kak da si go kupi6 ot Plovdiv?....prosto si go pora4ai prez internet i 6te ti go dostaviat po po6tata....polu4ava6 pokana ot saotvetnata po6ta....i otiva6 da si go vzeme6.... Wink

# 28
  • Мнения: 181
Не зная защо си мисля, но имам чувството, че ако си го поръчам по пощата няма да е толкова качествен, колкото в магазин. На сайта на Seven Omnipotens 
http://teleshop.bg/info.impressum.php
има 2 магазина в Пловдив и понеже не съм от там, не зная нито къде се намират, нито дали съществуват.
 Bunny , ти можеш да провериш на тези адреси в Пловдив и ако искаш ми пиши на лични да ми кажеш дали си ги намерила и дали има и друго какво да се види в тях  Peace

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 09:06 от Lady_Sunny

# 29
  • Мнения: 179
Момичета, днес прежалих 100 лева (приставката беше свършила в този магазин) и си го пуснах веднага... Мога да кажа, че и мен страшно много ме сърби по време на процедурите, но по-якото е, че се получава силно затопляне, което трае над 20 минути след това - мисля, че е признак за действие. Говорих с татко за тези вибрации (той е инженер и доста ги е учил, макар и не с това им приложение). Беше съгласен, че има логика да действат така, но беше сериозно обезпокоен за начина, по който се отразяват на сърдечно-съдовата с/ма. А и в колана пише да не се ползва от хора с тромбозни вени и такива с лимфни проблеми... Все пак са вибрации и се усещат доста силно... Така че не знам...

Искам да сваля 6 килограма - аз съм някво минъонче и на моя ръст тези кила веднага се забелязват Sad( Но диета не мога да спазвам. Йо-йо ефектът при мен е просто убийствен. Коланът ми е последната надежда. След два месеца обезателно ще пиша, какъвто и ефект да има. И знаете ли... от личен опит - ходете пеша по един час на ден по-бързичко. Докато правех това, изобщо не се ограничавах в храната, но бях ок с теглото. Ако нямате по-сериозни проблеми с теглото, това е напълно достатъчно! При мен обстоятелствата тази година се стекоха така, че да ходя пеша беше невъзможно - Дружба 2 - Студ. град! но все пак... ще променя това!

П.С: Мисля да намеря сауна приставката, все някакъв ефект трябва да има по всички природни закони Wink))

Общи условия

Активация на акаунт