Е как не се научих да се наслаждавам на момента

  • 2 703
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Е, защо толкова песимистично????
Винаги съм си мислела, че човек с каквато нагласа е тръгнал...така ще завърши. Вярно, че не е хубаво и да се надяваш прекалено много, но пък чак такава отрицателна нагласа....

Няма да забравя при първата ми сериозна връзка, как "МЪжЪТ на мечтите" ми се изцепи един ден, ей така между другото;
..Да имаш да разказваш един ден на децата си.... ooooh! Тогава, вече знаех, че няма да сме още дълго заедно...

# 16
  • Мнения: 451
Бърди,стига с този песимизъм. Naughty
Вярно е,че тук има доста с провален "втори шанс", Mr. Green.Но съм сигурна,че има много хора с щастливи следващи връзки Peace
Мисли за мига,наслади му се.Когато кроиш планове,виждаш,че понякога рухват изведнъж,а когато най-малко очакваш нещата се подреждат.
Радвам се за теб,че сравнително бързо се "измъкна" от дупката Grinning.Не го разваляй сама с черни мисли Naughty Naughty Hug

# 17
  • Мнения: 2 327
Доста пъти съм го казвала, ама има една източна поговорка. От съжаление за миналото и притеснения за бъдещето губим единственото, което притежаваме - настоящето.
Живей сега, не го  мисли какво ще стане. Мисли само, че каквото и да е ще се справиш без болка Simple Smile

Щот оиначе се получава малко - защо да ям като пак ще огладнея Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283

Щот оиначе се получава малко - защо да ям като пак ще огладнея Simple Smile

Хахахахаха  Joy Joy Joy
Страхотно  hahaha


А за останалите - как без песимизъм, бе, мацки, я в кой форум се намираме - откъде оптимизъм за светло бъдеще във връзките.

Но - ще направя всичко възможно да не мисля напред, а за сега.

# 19
  • Мнения: 9 990
Какъв хепи енд, бе, мила Морги  Heart Eyes
Няма и 4 месеца откакто не съм с мъжа си, развод още нямаме, дето се вика сърцето още не е зарастнало като хората ... То краят си е предизвестен за мен.
Ама поне докато трае е хубавоооо  Hug


Маце, напред си с матриала даже, кво се жалваш! Hug
Ето-мома си, гадже имаш...И аз искаааам, ма няма CrazyНи дЕцата имам на кой да връча, че гадже да търся, пък и пресничка родилка се водя, още телесата са неугледни.Всъщност, аз варианти имам, ама на челна стойка трябва да заставам, а силици не ми останаха, нощем гледам и да поспя ако мога, а не мъже да търся...
Баба и дядо, хванати за ръка не сте ли виждали?
Аз вярвам....... Hug


# 20
  • София
  • Мнения: 397
няма лошо да мислиш за бъдещето,но защо само за лошите варианти?още си пресна след раздялата може би и си с кофти мнение за мъжете. newsm78 аз също си хванах гадже ей така да се наживея просто след 10 годишния "затвор",пък то кво стана-живеем заедно от 3 год.,имаме бебе,а момчето по-добре се отнася с първото ми дете от родния й баща!с 5 години е по-малък и до сега не се беше обвързвал,но това не му попречи да го направи с мен,при това той искаше повече,аз не,щото съм патила разбираш ли-пълни глупости. и дори да ти минават понякога такива мисли ,престани да му ги говориш на него,току виж си му внушила твоето черногледство и сама ще си провалиш късмета. Naughtyможе пък това да е птичката ти ,дето веднъж каца на рамото-не я прогонвай! Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
weinacht , не го прогонвам бе, аз си го харесвам младежа  Laughing
Но да - прясна съм от раздялата, а и преди брака си имам още една връзка, която завърши зле - така че ...

А и в случая няма любов или някакви кой знае какви чувства - приятно ни е заедно и точка.

пенелопа , това за телесата хич не ми го разправяй, защото съм сигурна, че си в пъти по-финна от мен  Laughing Не е определящо.
Но ти си живееш с мъжа, сърцето и душата ти не са свободни - както впрочем доскоро беше и при мен, макар че вече не живеехме заедно.
А гаджето не е гадже, просто някой, с който се виждам за забавление, нито съм влюбена, нито той в мен - но ми е като мехлемче за наранената душичка и сританото самочувствие. Затова не искам да го губя, чувствам се желана с него.

# 22
  • Мнения: 9 990
Точно това казах де-ти имаш забавление, но кога се случва то?Вечер?Денем?Кога?Ето-детето си оставила например.И аз имам една приятелка, майка и поема детето през седмицата, тя излиза, запознава се, прекарва добре, вечер-цуни-гуни, щото детето го няма, нали?Ей тук е разликата.
Я си живей живота и стига го мислила Hug

# 23
  • Мнения: 1 732
Точно това казах де-ти имаш забавление, но кога се случва то?Вечер?Денем?Кога?Ето-детето си оставила например.И аз имам една приятелка, майка и поема детето през седмицата, тя излиза, запознава се, прекарва добре, вечер-цуни-гуни, щото детето го няма, нали?Ей тук е разликата.
Я си живей живота и стига го мислила Hug
Аз пък имам на кого да я оставя Вяра...Ама желание за срещи с мъже...грам нямам  Sick
Голяма съм оФца, нали?  hahaha

# 24
  • Мнения: 189
Какъв хепи енд, бе, мила Морги  Heart Eyes
Няма и 4 месеца откакто не съм с мъжа си, развод още нямаме, дето се вика сърцето още не е зарастнало като хората ... То краят си е предизвестен за мен.
Ама поне докато трае е хубавоооо  Hug

Аз също нямам още развод, но си живея с другия, от време на време си викам: и той ще стане като мъжа ми, щото и брака ми беше перфектен в началото, но сама си слагам спирачки, защото това не са градивни мисли, ти мъчиш себе си по този начин, вместо да се радваш. Не е казано, че края трябва да е happily ever after, но защо не вземеш това, което можеш от тази връзка, пък то само ще си покаже...

# 25
  • Мнения: 6 315
Живей за мига, Birdy! Приятно ти е сега с човека, какво си се закахърила какво ще стане след време? Wink Може да ти омръзне, може пък нещата да се развият много добре. Нищо не се знае, важното е, че сега се чувствате добре заедно и толкоз  Hug.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 283
пенелопа , най-официално пред цял форум ти предлагам да ти гледам децата, ако решиш да излизаш  Hug

САБИНА, не си оФца и аз бях така допреди месец! После нещо ми прещрака и ми се приизлиза  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 9 990
Помни си думите....
ама нещо по приятелки да си разхвърлям децата не ми харесва като идея, незнам редно ли е.Иначе не е да ми се доизлиза, то ми се реве за излизане баси Crazy

# 28
  • Мнения: 2 327
Помни си думите....
ама нещо по приятелки да си разхвърлям децата не ми харесва като идея, незнам редно ли е.Иначе не е да ми се доизлиза, то ми се реве за излизане баси Crazy

Айде още една - като ти предлагат, възползвай се. Simple Smile
Не е нужно да си в ролята на жертва и да изпитваш угризения ако си оставиш децата за малко. Редно е са можеш да излезеш поне от време на време сама.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
Точно така, Stun!

Общи условия

Активация на акаунт