Кога започва гаденето при бременност?

  • 112 198
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 251
Ами дано да е това, което очакваш, но наистина е раничко. АЗ пък по това време чувствах напрежение в гърдите, но не бях сигурна дали от очаквания цикъл или от нещо друго. Цикъла ми беше на 7-ми, а към 23-24-ти имах напрежение в гърдите. И въпросният месец бебето стана, след няколко месеца опити. Стискам палци и при теб да е от бебето. А гаденето при мен започна през вторият месец и продължи до към края на третия. Но при всеки е различно.

# 16
  • Мнения: 1 910
На мен не ми се е гадело.  Grinning

# 17
  • Мнения: 595
На мен винаги ми се гади преди цикъл.
Иначе когато бях бременна от средата на втория до средата на четвъртия ми се гадеше от печени меса.От друго сякаш не толкова много.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
От началото на втория до края на четвъртия долу- горе ми беше гаденето. Не съм повръщала.

# 19
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
При мен започна в началото на 2-рия месец и продължи до средата на 4-тия, киселини също имах ,а преди да забременея никога не съм имала.
И аз бях така и с киселини и с гадене и то предимно вечер Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
При мен не се появи изобщо. Simple Smile

# 21
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Гаденето е строго индивидуално. И при двете си бременности нито ми се е гадело, нито пък съм повръщала. Но когато забременях за втори път си спомням много добре, че на втория ден от забременяването, ставайки от леглото почуствах странно неразположение и леко гадене и първата ми мисъл беше, че съм бременна. После всичко това изчезна и изобщо не се появи. Сигурна съм за деня, тъй като ние ползвахме овулационен тест, така че знам точната дата на забременяване.

# 22
  • Мнения: 22 905
Okоло 17-18 дни след бременността започна гадененто.

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
При мен гаденето започна в 6-та г.с.

# 24
  • Мнения: 649
Разбрах, че съм бременна, когато започна да ми се гади! Crazy Оказа се, че съм в 3-та г.с. Laughing

# 25
  • Мнения: 4 784
От 6-та седмица, до самия край, яко гадене, киселини и повръщане по всяко време на денонощието.

# 26
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
От първия ден след като ми закъсня. Аз и за това веднага разбрах, че съм бременна. Към края на 3м. спря да ми се гади. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 817
3 г.с.

# 28
  • Мнения: 60
При мен гаденето започна веднага, по това разбрах , че съм бременна. Каквото и да ядях ми се повръщаше, но никога не повръщах, само ми се гадеше и много се оригвах, колкото и гадно да звучи!Правех си тестове, но бяха отрицателни, положителният тест беше чак в 4г.с.Успех и на теб, дано теста ти  да е положителен.

# 29
  • Мнения: 493
На мен започна да ми се гади 2-ят месец

Общи условия

Активация на акаунт