Фолклор за отслабване и спорт - 5та част!

  • 13 643
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 634
Crazy Crazy Де да беше, аааааах Crazy Crazy
Тук съм, припомням си италианския сега  Embarassed Уф, много ме е яд така- не може ли да щракна с пръсти и да съм си го припомнила Whistling Седя и се потя и мозъка ми така се е размекнал, ужас.... жегааааааааааа

# 241
  • Мнения: 2 950
Цвети, как мина при лекаря? Praynig

А какво прави Стелка? да й пратиш поздрави! Hug

# 242
  • Мнения: 277
Сега пък австралийци???  newsm78  newsm78 Ирка, каква е тая работа? Италианци, австралийци...  Crazy

Аз бях на лекар и лекарката ми каза резултата от хистологията: радостната новина е, че бебето е загинало от някаква инфекция, имало е някакъв възпалителен процес, а не е станало поради несъвместимост между организмите ни, или някакви генетични увреждания или пък хормонални проблеми.
А аз - за мен какво да кажа... Каза ми, че толкова добре ми се е стегнала матката и цервикалния канал, че... направо съм била като девсвеница  Blush казах на мъж ми за това, а той каза, че вече такива немало Simple Smile е нема, ама има - ей ме на Wink

Стелитка работи, гледа бебешока, дето е вече толкова голям, че няма да повярвате!!! Казва "мама" от 2 дена... и се катери по едно колело, дето е като количка...
И ние си взехме детето от бабите, ще седи до рождения си ден при нас, ще си го разнасяме с мъжа ми на работа, ама ще си е при нас милото за малко, че толкова й  е станало мъчно вече за нас... мамина златна  Hug

Та така... в събота, неделя може да се видим с който е свободен, но това - допълнително по-нататък!
 Hug  Hug  Hug

# 243
  • Мнения: 2 950
Много се радвам, Цвети Hug Хайде сега няколко месеца тренировки и после чакам резултатите  Grinning

# 244
  • Мнения: 1 021
Сега пък австралийци??? 
 Hug  Hug  Hug
Whistling

Цвети, много се радвам, че всичко е 6. Сега започвайте тренировките! Ти няма ли да идваш в Градина?

# 245
  • Мнения: 277
Сега пък австралийци??? 
 Hug  Hug  Hug
Whistling

Цвети, много се радвам, че всичко е 6. Сега започвайте тренировките! Ти няма ли да идваш в Градина?

Абе не знам бе, много се чудих... Не ми се ходи по кръчми нещо напоследък... Вечер като си седнем с мъж ми на терасата... пием бира и си говорим... не знам... ама и в последния момент да реша, пак може, какво пък Wink И понеже не съм сигурна, предпочетох да не пиша неща от сорта на "Ами не знам, ами не съм сигурна" и т.н., затова не казвам, че ще дойда Simple Smile
Ама вие тренирайте и без мен де, аз наесен със сигурност ще продължа с танците Simple Smile Вие също, нали? Simple Smile  newsm44

# 246
  • София
  • Мнения: 900
Мама тииииииииии
Идете на мое място  Hug Hug Hug
Няма да сме в София,
а заявих две места - за първи път навих мАжо да дойде  Confused Confused Confused
Язък  Rolling Eyes

# 247
  • Мнения: 634
Еееей, колхозничкиииии,
какво става с вас?
Къде стееее?
 Hug Hug Hug
Готвите ли се за събота? Wink

# 248
  • Мнения: 1 021
Еееей, колхозничкиииии,
какво става с вас?
Къде стееее?
 Hug Hug Hug
Готвите ли се за събота? Wink

Иска ли питане  smile3521
Аз бях болна тази и миналата седмица, но вече съм по-добре и ще се включа с пълна сила!  Hug

# 249
  • Мнения: 10 758
Е как бе, иска ли питане Wink
В събота съм при Тути да се крася Joy

# 250
  • Мнения: 634
Е как бе, иска ли питане Wink
В събота съм при Тути да се крася Joy

Ама, ако обичаш, не прекалявай този път, че да остане някой убавец и за мене  Crossing Arms Crossing Arms

# 251
  • Мнения: 10 758
Е как бе, иска ли питане Wink
В събота съм при Тути да се крася Joy

Ама, ако обичаш, не прекалявай този път, че да остане някой убавец и за мене  Crossing Arms Crossing Arms
Знаеш, че съм с добро сърце и душа.Ще ти ги отстъпя всичките Heart Eyes Hug

# 252
  • Мнения: 2 950
весело изкарване днес! Hug Hug Hug

# 253
  • Мнения: 2 950
Ехххххххх, току що гледах по БНТ концерт от НДК. Ако щете вярвайте, ама коремът ми се сви от удоволствие. Joy Тия двамата вътре друснаха едно хорце и те. Участваха ученици от Национална гимназия по танцово изкуство или нещо такова newsm78 Това на Марги училището ли е? newsm78 Напълниха ми душата. Hug

# 254
  • Мнения: 634
Аз не го гледах,
но май е това училището, тя да си каже Hug

Деска, днес поне една джангурица ще друснем заради теб Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт