Плодовите млека на Данон!?!

  • 2 031
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Намесвам се в темата, за да попитам. Щом вече съм дала кисело мляко, мога ли да давам и от тези плодовите или ни е рано?
На колко сте.НИе сме голями и от скоро почнах.Внимаваите Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 15 221
На 8м. и 1 седмица.
Не бързай. Тези, обикновените плодови на Данон (не Данонино или както там се казваха малките кремчета с динозавърчето) са си повече с боя и аромати, отколкото с натурални плодове.
Пиша това, при все че съм давала такива млекца на Иво преди да навърши година.  Blush

# 17
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
На 8м. и 1 седмица.
Не бързай. Тези, обикновените плодови на Данон (не Данонино или както там се казваха малките кремчета с динозавърчето) са си повече с боя и аромати, отколкото с натурални плодове.
Пиша това, при все че съм давала такива млекца на Иво преди да навърши година.  Blush

Благодаря. По-добре аз да си ги правя сама като добавям плод към млякото.

# 18
  • Мнения: 962
Ние ядем редовно плодово мляко на Данон.Доволни сме,няма ли сме проблем

# 19
  • София
  • Мнения: 15 221
По-добре аз да си ги правя сама като добавям плод към млякото.

Ако твоето бебе го хареса така-за предпочитане е. На Иво не му харесваше. Хапваше по 1 лъжичка и беше дотам. По едно време му писнаха киселите и млечните кремове, затова започнах да давам плодовите на Данон.

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
По-добре аз да си ги правя сама като добавям плод към млякото.

Ако твоето бебе го хареса така-за предпочитане е. На Иво не му харесваше. Хапваше по 1 лъжичка и беше дотам. По едно време му писнаха киселите и млечните кремове, затова започнах да давам плодовите на Данон.
За сега хапва по-малко,че аз преди 3 дни му дадох за пръв път кисело мляко.

# 21
и аз съм давала данон и му хареса,но избягвам ягода и малина за да не се обрине.щом ги яде с удоволствие не виждам причина да не му ги даваш.все пак са за деца

# 22
  • Мнения: 5 362
От нея е,най-вероятно.Води се алерген.С парченца ли беше или само с вкус на ягода?Ако е с парченца плод по-добре изчакай,не давай известно време.След годинката пробвай пак.
Лично ние не сме имали проблеми с млеката.Яде всякакви,в големи количества Grinning

# 23
  • Мнения: 2 774
Сега е лято,защо купувате разни химии,нитрати и оцветители при положение че ако нарежеш плод и го разбъркаш с млякото (може и малко захар)ще е много по добре,и извара можеш да му сложиш,ако желаеш.

# 24
  • Мнения: 5 103
Давам не е имало проблем

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Давам й от 10-11 месечна такива млека. Не сме имали проблеми.

# 26
  • Мнения: 1 951
Давам Данисимо, Данонино, На баба - не е имал проблеми.

# 27
  • Мнения: 5 362
Сега е лято,защо купувате разни химии,нитрати и оцветители при положение че ако нарежеш плод и го разбъркаш с млякото (може и малко захар)ще е много по добре,и извара можеш да му сложиш,ако желаеш.
Да,ама не всяко дете го яде така.Съгласна съм,че е по-хубаво и полезно.
Моята Калина не винаги яде плодовото мляко ако й го направя аз.Но виж види ли кофичката с готово плодово мляко и го излапва веднага.

Общи условия

Активация на акаунт