Споделете 12.8.

  • 15 559
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 891
Снимките са покъртителни........ Съмнявам се, че бих могла някога да съм толкова силна!

# 61
  • Мнения: 4 406
ех, че тъжно! дано на никого не се случва повече!

# 62
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много кофти работа.
С тези удавяния лятото...

Аз съм малко притеснена, защото бебето на сестра ми паднало на земята от столчето, а столчето било на леглото. Мъничето е на 4 месеца, а сега не ми е удобно да се обадя пак да питам как са. Да не личи, че съм притеснена.

Споделям и, че едно пиле не наака сутринта, а см с бяла пола, за първи път я слагам. Ако не е късмет. Сега си ходя така замазана, защото не можа да се махне.

Споделям и, че след 1 седмица носене едни бронзови чехли се скапаха. Бронза падна. Занесох ги вчера в магазина, защото са в гаранция. и казаха, че ще ми се обадят още вчера, а не са. Смятам да мина довечера и да видим как ще се разберем.

Чехлите са 59 лева. Което прави по 10 лева носене на ден. И ме е яд.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Споделям, че не мога да пиша в теми като тази за малката Стефани. Ужасно е.  Cry

# 64
  • Мнения: 3 423
Споделям и, че след 1 седмица носене едни бронзови чехли се скапаха. Бронза падна. Занесох ги вчера в магазина, защото са в гаранция. и казаха, че ще ми се обадят още вчера, а не са. Смятам да мина довечера и да видим как ще се разберем.
Споделям, че това е непрофесионално.
Трябвало е на момента да ти върнат парите.
Аз имах някакви сандали, обух ги веднъж, но
от жегите им се размести кожата от вътрешната
страна, занесох ги на следващия ден в магазина и
ми преведоха парите обратно. Извиниха се дори.
Информирай и службата на потребителя!

# 65
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Споделям и, че след 1 седмица носене едни бронзови чехли се скапаха. Бронза падна. Занесох ги вчера в магазина, защото са в гаранция. и казаха, че ще ми се обадят още вчера, а не са. Смятам да мина довечера и да видим как ще се разберем.
Споделям, че това е непрофесионално.
Трябвало е на момента да ти върнат парите.
Аз имах някакви сандали, обух ги веднъж, но
от жегите им се размести кожата от вътрешната
страна, занесох ги на следващия ден в магазина и
ми преведоха парите обратно. Извиниха се дори.
Информирай и службата на потребителя!


Така е. Даже една приятелка, която живее също в Германия така ме посъветва. Но тук не е практика. Днес ще мина да видя, какво става. А следва БНАП.

# 66
  • Мнения: 5 577

Абре 80лв. са си един оригинален парфюм, или чифт дънки и потник, от където и да го погледнеш.

# 67
  • Мнения: 4 371
А златото си е злато, няма да свърши, нито да го износиш.
Аз не бих я продала, ако не съм опряла до тези пари.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Абре 80лв. са си един оригинален парфюм, или чифт дънки и потник, от където и да го погледнеш.


Rolling Eyes щом те влече продавай

# 69
  • Мнения: 4 371
Ако намеря гледач на детето за събота и неделя ще ходя до морето.
Желаещи Laughing

# 70
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 911
Желаещи има много със сигурност, но можещите ще са значително малко Simple Smile

# 71
  • Мнения: 677
Ако намеря гледач на детето за събота и неделя ще ходя до морето.
Желаещи Laughing

Аз! Кога тръгваме?

# 72
  • Мнения: 293
я една бърза питанка, докат не съм забравила.

Какво правиш, за да си смениш личния лекар? Имам предвид - подозирам, че здравната ми книжка е там, а от години не съм я посещавала, вече въобще не ми е наблизо.

Не става ли без да се моткам до нея, просто да се запиша в близката поликлиника.. или да не се правя на идиот, тъй или иначе ще тр да жертвам един работен ден (пък аз си ги къткам почивките, за по-благи цели Laughing)

По зарките, що за глупост писах точно сега. Не бях чела последните страници.

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 20:21 от Чесън

# 73
  • Мнения: 4 371
В петък, Сопранов  Flutter
Стягай куфара.
Без Барабалекс не си добре дошъл Laughing

# 74
  • Мнения: 677
Питай Дуци, Чесън, на лични, тя го направи май вчера. Без разкарване няма да стане, здравната ти книжка ще ти трябва за новия. Синеок ли е?

Общи условия

Активация на акаунт