Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 113
И аз опитах коктейла на Калина. Направих си го с тоник. Хареса ми, но малко ми завъртя главата. Хич не нося на алкохол.
За утре си купих извара. Четох във форума някаква диета със салати от извара и реших да се пробвам. От утре. Всеки път е така - от утре.

# 121
  • Мнения: 670
Кой ви лъже, че се пълнее от алкохол?!
Дебел алкохолик да сте виждали?

# 122
  • Мнения: 899
Отвратителни сте. Цензурирайте думата сладолед.

Аз съм на пъпеш.  Confused

# 123
  • Мнения: 5 576
аз на нектарини

# 124
  • Мнения: 899

И от тях ми се драйфа. Не остана плод, който да не предизвиква пoзиви.

Сега дилемата ми е дали да се впия в един домат, или не.  Laughing

# 125
  • Мнения: 5 576
със сирене? Ммм

# 126
  • Мнения: 1 533
Аз съм и на пъпеш, и на диня, и на нектарини, и на мазни пържоли с картофи по обяд(да ме прощават вегетарианците в темата) и на какво ли не. Наздраве!

# 127
  • Мнения: 10 014
ужасни сте, сега ми хрумна, че искам и бира, и шоколадов сладолед, а вкъщи има само боб и не ми се ходи да търся.

# 128
  • Мнения: 5 576
ай стига за манджи,да говорим за мъже. Кво правят вашите?

# 129
  • Мнения: 2 550
ай стига за манджи,да говорим за мъже. Кво правят вашите?

къпе се, благодаря за вниманието

Калиноо, мразим те...каза "мазна пържола"  Heart Eyes

# 130
  • Мнения: 10 014
моят чака да сипя боба, за да го изяде без бира.

# 131
  • Мнения: 2 550
моят чака да сипя боба, за да го изяде без бира.

е, боб и бира би било...убийствена комбинация  Joy

# 132
  • Мнения: 10 014
ба, не е. Пробвала съм.

# 133
  • Мнения: 1 533
моят е в лондон до края на седмицата. разправя че било 12 градуса там и си пуснали парното. хората извадили зимните якета. мисля че лъже, да не би да пожелая и аз да отида.

# 134
  • Мнения: 670
Аз чакам една журналистка да ми покаже дипломата си.

Общи условия

Активация на акаунт