ШопФотоШоп 31

  • 20 152
  • 569
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 791
Ilistavreva страхотна рамка    Hug  Все едно си сканира снимка от миналият век!
Кошничке, незнам коя майка бисе сърдила, щом си направила такава красота!!!

# 466
  • Мнения: 6 039
Биляна в А'дам от 3 седмици ни вали и продължава да е така- за бели дрехи не знам ама дъждобран/4адър със сигурност ще ти е от плоза Peace

не се тревожи, ще дойда и ще грейне слънце
досега не съм била в Холандия и да е валяло цял ден. Леко само е прикапвало. Разбрах, че е доста студено 13-15С.
Аз те първа ще оправям багаж, така че ще взема от всичко:)Simple SmileSimple Smile

# 467
# 468
  • Мнения: 377
Много бързо творите  bouquet!!!Аз сега уж имам доста свободно време, а все не ми остава такова за рамкиране, или пък като седна нищо не мога да измисля. Пускам една съвсем семпла, колкото да не ме забравите Laughing

# 469
  • Мнения: 1 182
Димика как ще те забравим?Аз много ти харесвам нещата Hug
Дамаянти-върха си FlutterМного ме кефят нещата които правиш  bouquet
Снимките на децата са супер.Сладурчета големи Heart Eyes
Аз искам да ви помоля за помощ за ето тази рамка.Какво да добавя?Мислех  други елементи или фонове???Вие как мислите?Дайте някоя идея

# 470
  • Мнения: 1 941
Още една за Ани от мен, с видимото участие на Малена. Фотограф, разбира се е Лулуто!

# 471
  • Мнения: 3 050
текста нещо не се чете-много е светъл Peace
аз сега ходих да си вадя снимки и съм  newsm68 newsm68 многооо доволна Hug

# 472
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
текста нещо не се чете-много е светъл Peace
аз сега ходих да си вадя снимки и съм  newsm68 newsm68 многооо доволна Hug

И аз искам да си извадя, но незнам какво да кажа във фотото! Доколкото знам да ги искам с бели полета отстрани?  newsm78

# 473
  • Мнения: 3 050
аз оставих цветни в тон със снимката  Peace но и те излязоха -пак беше орязано но от фона ;
така че съм много доволна... не знам...питай, но по принцип знам че трябва да се остави защото самата машина реже Peace

# 474
  • София
  • Мнения: 6 743
Лати, благодаря  Hug
Аз мисля, че си е добре така - не променяй нищо.Композирано е в цвят екстра  Hug
За снимки, аз като ги вадя винаги поръчам цял кадър - нямам бели ръбове, орязвам мноооого малко, но по препоръка на Маленна, винаги скагам елементите по-навътре от ръба и никога нямам проблеми  Hug
Вадя само в ww.snimkitevi.com и съм мнооого доволна.Цената за 10/15 е 15 стотинки и стават за 24 часа  Hug
ДИМИКА, липсваш  Hug   bouquet

# 475
  • Мнения: 3 050
На мен пък ми вземат 0,40 лв за експресна... двойна цена!  Tired но не съм от София за да си поръчам-само поръчката ще ми излезе повечко Tired

# 476
  • Мнения: 1 941
Последно снимка за вадене се прави 10/15 нали така ?А, с каква резолюция трябва да бъде?

# 477
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Последно снимка за вадене се прави 10/15 нали така ?А, с каква резолюция трябва да бъде?

Не по-малка от 200

# 478
  • София
  • Мнения: 6 743
Последно снимка за вадене се прави 10/15 нали така ?А, с каква резолюция трябва да бъде?

Не по-малка от 200
Да, аз го правя на 200 и съм доволна от резултата на хартия  Hug

# 479
  • Мнения: 3 050
Нещо от мен но толкова измъчено-бавно стана... нещо ми изчезна музата Rolling Eyes по-скоро не съм теглила нищо напоследък като скрап ooooh!
Дано все пак ви хареса Peace


взех текста от дамаянти -дано не ми се сърдиш но не можах да измисля и текст ooooh! ooooh! Hug

Общи условия

Активация на акаунт