Купувате ли си и душ гел и /или/ боди лосион към всеки парфюм?

  • 3 446
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 493
Да,но винаги ползвам различни Peace

# 46
  • Мнения: 1 290
Не,защото нямам толкова излишни средства за глезене,а и предпочитам да ги дам за нов парфюм  Peace

# 47
  • Мнения: 13 512
Не, никога не купувам същите като парфюма по простата причина, че никога не купувам парфюмите си. Близките ми знаят за моята страст към парфюмите и ми подаряват, не ме оставят да купувам... Mr. Green
ейййй...аз си мислех,че само сестра ми е такава, защото не познавам друг такъв човек като нея. Никога не си  е купувала парфюм- все и ги подаряват.

# 48
# 49
  • Мнения: 289
Преди се бях вманиачила. Задължитено търсих всичко от любимия аромат. Сега обаче дори замених душ геловете  със сапуни Bronnley /много съм доволна / и започнах да ползвам лосиони за тяло без мирис.

# 50
  • Мнения: 1 098
Не си купувам, а много одобрявам, но все решавам, че ми е скъп душ гела към парфюма. Затова взимам по- обикновени душ-гелове

# 51
  • Мнения: 2 936
Не, никога не купувам същите като парфюма по простата причина, че никога не купувам парфюмите си. Близките ми знаят за моята страст към парфюмите и ми подаряват, не ме оставят да купувам... Mr. Green
ейййй...аз си мислех,че само сестра ми е такава, защото не познавам друг такъв човек като нея. Никога не си  е купувала парфюм- все и ги подаряват.
 

Монде пиши и мен в това число  Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 13 512
Не, никога не купувам същите като парфюма по простата причина, че никога не купувам парфюмите си. Близките ми знаят за моята страст към парфюмите и ми подаряват, не ме оставят да купувам... Mr. Green
ейййй...аз си мислех,че само сестра ми е такава, защото не познавам друг такъв човек като нея. Никога не си  е купувала парфюм- все и ги подаряват.
 

Монде пиши и мен в това число  Joy Joy Joy
Е как пък успяват винаги да ви нацелят предпочитанията? или има и издънки newsm78.

# 53
  • Мнения: 2 427
Не,не съм чак толкова богата Sad.А и все още не ми е хрумвало да купувам подобни неща.Обикновено вземам кремове за тяло на Риластил,защото са особено ефикасни.Но въпреки че са доста скъпи,ги вземам винаги много изгодно от точките които трупам в аптеката и имам доста големи отстъпки Party.

# 54
  • Мнения: 13 512
Не,не съм чак толкова богата Sad.А и все още не ми е хрумвало да купувам подобни неща.Обикновено вземам кремове за тяло на Риластил,защото са особено ефикасни.Но въпреки че са доста скъпи,ги вземам винаги много изгодно от точките които трупам в аптеката и имам доста големи отстъпки Party.
аз ползвах преди време някакъв крем за стрии, донесох такъв  и за една приятелка, но се оказа неефикасен и при двете. Ти кой особено ефикасен от тях си ползвала?

# 55
  • Мнения: 2 936

Е как пък успяват винаги да ви нацелят предпочитанията? или има и издънки newsm78.

при мен е на 100 %  Flutter  е може да е имало някои аромати,които да не са ми били от любимите,но не е имало парфюм който да не използвам  Peace винаги имам 1-2 парфюма които пръскам няколко пъти в месеца...харесват ми ,но не са ми ОК... Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 2 427
Точно този за стриите Peace!
Ползвах го и по време на бременност и след това.Бях взела един от същата серия ,но за след раждане,но никак не си харесвах кожата с него.Докато с този за стриите лъщя като расов кон.Ужасно хидратира.Тугура е невероятен.
А колко струват горе долу лосионите за тяло към парфюмите?Никога не съм се заглеждала по цени.Стана ми любопитно.

# 57
  • Мнения: 13 512
Точно този за стриите Peace!
Ползвах го и по време на бременност и след това.Бях взела един от същата серия ,но за след раждане,но никак не си харесвах кожата с него.Докато с този за стриите лъщя като расов кон.Ужасно хидратира.Тугура е невероятен.
А колко струват горе долу лосионите за тяло към парфюмите?Никога не съм се заглеждала по цени.Стана ми любопитно.
Зависи- около 50-60 лева, до 80 за по-скъпите парфюми.
Ами не знам кой от двата беше/ аз си мисля,че беше само един/- цената му беше около 60 евро някъде..той ли е?

# 58
  • Мнения: 2 427
Казва се интензивен крем за стрии,36 евро.Много съм доволна и от бебешкия за подсичания-Витаминдермина.От него пък имам цяла кутия с някъде около 50 кремчета-тестери.Подари ми ги нашият педи,за сега не съм купувала,но като приключат,със сигурност оставам вярна на марката.
http://www.ganassini.it/

# 59
  • Мнения: 4 380
Обичате ли да ползвате душ гел и боди лосион с аромата на парфюма, който ползвате? Аз  не обичам тези боди лосиони и си ползвам други, с определена цел. А душ геловете- не на всеки, но си купувам.

Не, в никакъв случай. И аз много ги мразя лосионите. Миришат обикновено гадно и ме отвращават по този начин и от парфюма. Но не с всички лосиони е така- има и изключения. Дори има случаи в които не понасям парфюма, но лосиона е разкошен. Или...равнодушна съм към парфюма, към лосиона не съм. Бих си купила примерно лосиона на Обсешън Найт, но парфюма едва ли.

Общи условия

Активация на акаунт