Normalni li sa kontrakciite v shestiq mesec

  • 1 346
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
  Аз имах контракции от 6 месец,но не бяха болезнени,а просто стягания на корема.Пих Магнерот и НоШпа.

# 16
  • Мнения: 493
Аз съм също в 6-и мес.и имам от време на време болезнени контракции,нормално е стига да не са продължителни и много чести,ако ти се случва много често се консултирай с лекар.Аз в такива случаи сядам и си почивам докато се нормализират нещата,а това става доста бързо Peaceсъщо пиа магнезий и желязо,никакви болкоуспокояващи за сега Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
никакви болкоуспокояващи за сега Peace
Никой не пие болкоуспокояващи при контракции. Но-шпото не е болкоуспокояващо. И не е нормално контракциите да са болезнени /друг е въпросът, че е често срещано/

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
  Аз имах контракции от 6 месец,но не бяха болезнени,а просто стягания на корема.

И аз така. Peace
Отиди на лекар!Успех! Hug

# 19
  • Мнения: 521
Отиди на лекар възможно най скоро по обясненията ти съдя че най вероятно са контракции, не се шашкай и аз имах но пих но-шпа и магне б6 и сега съм добре.Успех   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 896
Нормално е да има някакви подготвителни контракции - от седмия месец мисля, че почват тези на Бракстън-Хикс, всички ги имат, но не всички ги усещат - но все пак не е лошо лекар да каже дали става дума за такива нормални контракции или трябва да се вземат мерки.

# 21
  • Мнения: 10
здравейте момичета.и аз съм в 6 месец и получавам пристягания в корема вечер като се прибера досущ като контракции,но не болезнени.не мога да определя обаче дали са истински контракции или бебчо просто се обръща за да се приготви за нощен сън.сутрин го усещам вече на друго място.дано всичко да е наред с всички ни

Общи условия

Активация на акаунт