Спи напряко на креватчето!

  • 2 193
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 344
И синът ми заспива така напряко  Mr. Green Обикновено чакам да заспи и местя (до следващото извъртане...  Crazy)

 Леле, как ще местя!!! А, ако се събуди, тежко ми! Ха Ха! smile3521
Мойта също се варти както си иска.Ако я наместиш не мисля че ще я събудиш но въпреки всичко не го прави.Остави я да спи както и е удобна.Аз мойта я местя като заспи на моя креват между играчките.До сега не се е събуждала.

# 31
  • Мнения: X
И моята кукла спи така.Сутрин като стана я намирам напряко.Явно така им е удобно!  newsm62

# 32
  • Мнения: 2 197
Моята заспива в абсолютно невъобразими пози. Върти се по много пъти и обикновено я заварвам в някаво много криво положение. Отдавна не и стига мястото настрани, но някакси се намества. От 4-тия си месец не е заспивала в нормално положение.

# 33
  • Мнения: 6 164
Крисо също спи така - креватчето е широко 70 см, той е вече 80, но явно не му е проблем. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 478
Хе, хе, моята и до ден днешен си спи така. Снощи даже я гледам се разкекерчила като жаба, за да се събере, щото се навряла в единия край. Аз не се притеснявам, щом така и е удобно.

# 35
  • Мнения: 131
я! имало още една такава "маймунка"Simple Smile! Моята Леа абсолютно винаги се върти по посока обратна на часовниковата стрелка и заспива с краката на мястото на възглавницата.  Laughing

# 36
  • Мнения: 56
И моята дъщеря спи така. Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 1 423
И моя спеше така по едно време  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 96
И моят вагабонт спи като бебето на Александра.Сам си вдига обиколника и си мушка краченцата.Той е 71 см,а креватчето е 70 ,но ако опитам да го преместя се събужда и става една...От прочетеното до тук си мисля,че това е етап от развитието на бебо,т.к. всички го правят и после спират.

# 39
  • Мнения: 3 929
  Вече сигурно от 2 месеца моята маймунка се извърта напряко в креватчето и чак тогава заспива (ако заспи изобщо Mr. Green). Ама по този начин още малко и ще й "омалее"! Crazy Креватчето е 70см, тя - около 60см.!!! Освен да махам обиколниците, че поне крачетата да има къде да провира! Да изкара още някой друг месец! Mr. Green Grinning Mr. Green
Внимавай с това провиране на крачетата, че синът ми на 8 месеца беше със счупен крак! И той спи, движейки се по време на сън, но май му е най-удобно да спи напречно. За целта сме "залепили" креватчето му за нашата спалня, за да има повече пространство.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
това и при нас сега е на мода, от около месец

# 41
  • Мнения: 1 910
Слагай я в чувалче и я оставяй да спи, както й е удобно.

И махни тези обиколници. Официално в Холандия се водят за опасни. Да не се задуши бебето. Никой, който се занимава с отглеждане на бебе няма да те посъветва да ги ползваш, даже напротив. Не че не ги продават по магазините...

# 42
  • Мнения: 4 621
Яна я намирам заспала във всевъзможни посоки. Оставям я да спи както и е удобно Hug

# 43
  • Мнения: 184
аз точно за това махнах обиколниците,и моят син спи така,и сега като ги махнах си спуска крачетата през решетките на креватчето

# 44
  • Мнения: 3 069
Оставям го в нормално положение на креватчето а той започва едно вършеене в него.
В крайна сметка се случва доста често да заспива и на обратната страна!

Общи условия

Активация на акаунт