Как се справяте в жегата?

  • 1 857
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Пия вода в промишлени количества  Wink

# 16
  • Мнения: 678
Добре, че едни умни главици са измисили климатика   Party че иначе не е истина какъв мор е на вън.
[/quote
 Peace така е
само той ни спасява в момента

# 17
  • Мнения: 1 273
На мен ми харесва да е горещо, но пък за бебо е мор. Седи по памперс, а аз му правя вятър с ветрило и си взимаме заедно душ на всеки час  ooooh!

# 18
  • Мнения: 236
ям диня студена от хладилника и си правя фрешове от грейпфрут с много лед,супер е.

# 19
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
справяме се като ходим на работа. днес не съм си подала носа навън. въпреки че сме под наем говорихме с хазаите да сложим климатик иначе в къщи не се издържа.

# 20
  • Мнения: 750
Пуснала съм щорите,климатиците работят,децата са ок...нанкат,папкат!Хладилника е зареден с сладолед и студени напитки!Наблягаме на динята!Абе с една дума....не ги усещаме жегите ама никак,само като си покажа носа на терасата да изпуша по цигара и на втората минута съм пак  вътре Mr. Green!На вън не е за хора #Crazy!

# 21
  • Мнения: 929
Ужас е -за мъжа ми и за детето и по-малко за мен. Аз съм зиморничева, но те двамата вечно са окри.Правим течение, но и то не помага ако нема ветрец,пускаме вентилатора и щорите са пуснати, но с тая жега положението не е кой днае колко по-добро.

# 22
  • Мнения: 26
Препоръчвам ви,когато се къпете да ползвате ментов душ-гел.Много разхлажда.

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И в къщи е адска жега - толкова е топло, че кожата ми гори от въздуха.
Апартамента е западен и след 1ч следобед става наистина горещо - 30 градуса.
Вентилаторите въртят въздуха, балконските врати са отворени, къпем се по 3-4 пъти с почти студена вода и след 2 мин. пак искам да съм под душа  Crazy
Най-хладно е сутрин - цели 27 градуса...
От жегата никой не иска да яде. Зая мен добре, но детето кара само на кисело мляко, вода, кисело мляко

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В офиса с климатик, а в къщи не е топло!

Но за сметка на това - по улиците....

# 25
  • Мнения: 678
И в къщи е адска жега - толкова е топло, че кожата ми гори от въздуха.
Апартамента е западен...........................
 балконските врати са отворени

затваряй  балконските врати , защото иначе от вън идва жар , който не е за хора !

# 26
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Мор е! Днес ще слагаме климатик, че не се диша иначе.

# 27
  • Мнения: 1 925
Добре, че е измислен климатика Peace

# 28
  • Мнения: 1 120
Във всяка стая имаме климатик, а на работа съм с вентилатор.
Нямам търпение да свърши работния ден и да се изкъпя в морето Mr. Green

# 29
  • Мнения: 14 654
Правя течение, а за детето пълня един надуваем басейн в кухнята. Климатик нямам и не ми се иска да слагам.
Ако съм на гости на баба ми- спасяваме се дружно под сянката на леската

Общи условия

Активация на акаунт