По разградски се веселим и много,много ний не спим!!

  • 12 132
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 51
Честит рожден ден на Николай на Гичева!Нека колкото са звездите в небето и песъчинките в морето ,толкова да са щастливите ви мигове заедно и усмивките на лицата ви!
Наздраве!

# 226
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен .
 newsm81 много топло посрещане .Благодаря на всички   Hug.
Mirkata, не мила не си се обаркала ,аз съм си ,то града малък малко изненади и непознати има.
Аз не се сещам какво точно да кажа за нас ,Момчил е роден на 11.04.2006, аз (Полина) съм на 22.04.1976 ,а тати Милен 17.02.1972.

# 227
  • Мнения: 500
Само минавам от тук,че ще чистя кайсии..за ракия! Joy Joy JoyПосле ако не заспя,ще пиша.

# 228
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Само минавам от тук,че ще чистя кайсии..за ракия! Joy Joy JoyПосле ако не заспя,ще пиша.


От чушки и домати за лютеница ,сега минаваш на кайсии за ракия ли  ??  hahaha Joy Joy   Браво  Peace  Ама после да дадеш да си пробваме  Drunk Drunk Drunk

# 229
  • Мнения: 2
Само минавам от тук,че ще чистя кайсии..за ракия! Joy Joy JoyПосле ако не заспя,ще пиша.


От чушки и домати за лютеница ,сега минаваш на кайсии за ракия ли  ??  hahaha Joy Joy   Браво  Peace  Ама после да дадеш да си пробваме  Drunk Drunk Drunk
smile3532

# 230
  • Мнения: 51
 Момичета имам една огромна молба:нали ще ходим на море а закона за превозване на деца в кола ни изненада много неприятно/приеха го точно в разгара на курортния сезон/ и се оказа, че и баткото ни трябва да се подсигури със специална седалка.  newsm78  ooooh!  Затова ви и питам-дали някой има и може да ни услужи за седмица/08.07-14.07/ със столче за деца над 4 години и до 36 кг  Hug Praynig ?????
Предварително ви благодаря!  bouquet
Искам специално да благодаря на Фантичка и Борислав/те си знаят за какво/!

# 231
  • Мнения: 271
Здравейте, не можах да изчета всичко, така че се извинявам ако съм пропуснала нещо важно. Снощи късно се върнахме от море и като ни дадат снимките ще ги сложите(че аз не мога). Това е от мен. Лека вечер   bouquet

# 232
  • Мнения: 500
Само минавам от тук,че ще чистя кайсии..за ракия! Joy Joy JoyПосле ако не заспя,ще пиша.


От чушки и домати за лютеница ,сега минаваш на кайсии за ракия ли  ??  hahaha Joy Joy   Браво  Peace  Ама после да дадеш да си пробваме  Drunk Drunk Drunk
Ми то и за това трябват хора! hahaha hahaha hahaha

# 233
  • Мнения: 500
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛАЙ НА ГИЧЕВА!

# 234
  • Мнения: 51
Тоничка нямаш грижи душко-ние сме все по слагането-каквото и да ни дадат все си го слагаме  Joy /Това е майтап нали не се сърдиш????  newsm78 /.
Мире , давай ракията ,че се озъбих само на мезе да я карам...Ще взема да си разваля снажната фигура за морето-че може и ц...и да ми пораснат  Thinking  Praynig от много похапване.А ако ми приседне и се заклещи нещо в областта на гръдния кощ добре-поне ще създава впечатление за наличност,но ако подутината излезе на гърба ще съм като камила,а това не ми се ще .... hahaha.Мъжо бая ще се затормози да ме обръща от едната страна едното-от другата другото  Whistling ooooh! .

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 21:38 от icipici1

# 235
  • Мнения: 500
Бе как ги измисляш тия работи бе,ХРИС?!Ша са напикая от смях! Joy Joy JoyИ голям сутиен ша трябва да ти търся после......работа ми отваряш само! hahaha

# 236
  • Мнения: 51
Може ли сутиена да е за отпред и отзад ,че нещо вече ми приседна  и взех да хълцам ....,а и плешките взеха нещо да ме напрягат...  newsm78 #Crazy

# 237
  • Мнения: 500
Ма може бе,душко,за тебе всичко може!

# 238
  • Мнения: 51
Пом/ощеееееееееееее/!
То бива ,бива ама поне да мога да стана ....Май и за "дисагите" седалки ще търся?  newsm78  ooooh!  Thinking

# 239
Това направо ме разби!Ама това може ли да е реално???Не ми се вярва!!!

Общи условия

Активация на акаунт