Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 13

  • 11 732
  • 321
  •   1
Отговори
# 240
  • Germany
  • Мнения: 2 040
chocha, savinaci помагайте  ooooh! ходих днес в ЦКБ да питам за осребряване на чека и както и очаквах те изобщо не бяха наясно с тези работи, кажете горе-долу каква е процедурата, че докато ги чакам да питат счетоводителите си и т.н. има да ме мотаят..... cry
Не знам дали ще ти помогна, но понякога работя с една фирма в USA и те ми плащат с чекове. Осребрявам ги в Експресбанк, имам сметка, но доколкото знам може и без. Аз обаче чакам около месец за парите. За чекове от Европейска страна може и по-бързо да става. На сайта на Експрес има размера на таксите, които се удържат при инкасиране на чек, може да погледнеш ако искаш. Дано съм ти била полезна Peace

# 241
  • Мнения: 5 370


Много е хубав панталона. Ти кой номер носиш в Бг и какъв си взе?
Нося между 48-50 размер-дебело прасенце съм си аз. Mr. Green
Взех си 46, заспа ми.
Иначе имам и 44 размер, пак ми става , но лееееко го опъвам. Confused

# 242
  • София
  • Мнения: 285
Благодаря ти за отговора!

# 243
  • Мнения: 22 543
Хайде пак съм аз. ))
Искам да попитам някой досега поръчвал ли си е чаршафи.
Аз си харесах едни, но нещо не мога да се ориентирам кое е горен, долен чаршаф, калъфка. За това поръчах и от 4те вида, които бяха там. )))))
Е, сложих ги в кошницата, още не съм поръчвала.
Ако някой има опит, да сподели.

# 244
  • Мнения: 4 202
Момичета, не мога да си спомня дали излизаше преди това в SUIVI DE COMMANDE.
Един надпис с въпросителна над заявените стоки, ето този надпис и като се натисне въпросителната излиза това съобщение

Така ли е всеки път, въобще не съм обърнала внимание при предишните поръчки?

# 245
  • Мнения: 5 370
Момичета, не мога да си спомня дали излизаше преди това в SUIVI DE COMMANDE.
Един надпис с въпросителна над заявените стоки, ето този надпис и като се натисне въпросителната излиза това съобщение

Така ли е всеки път, въобще не съм обърнала внимание при предишните поръчки?
Не мой се коси, Реди,това значи"поръчката е в процес на обработка".
Имало си го е, не си обръщала внимание.
Апропо, дори и след получването на поръчката си продължават така да си стоят "ан кур дьо препарасион"-мързи ме да сменям. Crazy Mr. Green

# 246
  • Мнения: 173
Не ми приема плащането с тази карта  smile3511-
Виза електрон на Postbank -дебитна.
В началото някой беше писал,че става- да,ама не става !
Отказвам се вече...... Tired

# 247
  • Мнения: 4 202
Не мой се коси, Реди,това значи"поръчката е в процес на обработка".
Имало си го е, не си обръщала внимание.
Апропо, дори и след получването на поръчката си продължават така да си стоят "ан кур дьо препарасион"-мързи ме да сменям. Crazy Mr. Green


Ох, вглеждам се в какво ли не и все имам чувството, че ще оплескат нещата с тези намаления  Joy
Мерси   bouquet

# 248
  • Мнения: 173
Успях,стигнах до стъпка 6 newsm44
Получих и по имейла потвърждение .
А сега какво да правя? Като натисна жълтия надпис ми излиза ако искам да принтирам-аз не искам(нямам принтер).
Помагайте,че отново се оплесках ......плййсс.

# 249
  • Мнения: 5 370
Успях,стигнах до стъпка 6 newsm44
Получих и по имейла потвърждение .
А сега какво да правя? Като натисна жълтия надпис ми излиза ако искам да принтирам-аз не искам(нямам принтер).
Помагайте,че отново се оплесках ......плййсс.
Ми като не искаш-не го потвърждаваш това действие и се връщаш на начална страница.
Сега можеш да провериш дали се е получил потвърдителния ти имейл в пощата.
Аз имам и опция "СМС известяване" за изтеглените ми пари и веднага ми пищи телефонът.

# 250
  • Мнения: 173
  bouquetБлагодаря за бързия отговор ! С този ла редут съвсем се изчанчих.От вчера не ми приемаше поръчката(картата).Явно и на франсетата не им е лесно-с тез намаления,така ги атакувахме Joy Joy JoyСигурно и те се чудят,какъв е този наплив от България Shocked
Това ми е 1 поръчка и без ваша помощ не бих се справила Hug

# 251
  • Мнения: 146
Съжалявам за невежеството, обаче някой може ли да ми обясни какво представлява цветът Kaki? newsm78

# 252
  • Мнения: 5 370
Съжалявам за невежеството, обаче някой може ли да ми обясни какво представлява цветът Kaki? newsm78
Ами това е милитъри зеленото, аз имам точно такъв цвят панталон от Ларедут.

# 253
  • Мнения: 146
Съжалявам за невежеството, обаче някой може ли да ми обясни какво представлява цветът Kaki? newsm78
Ами това е милитъри зеленото, аз имам точно такъв цвят панталон от Ларедут.


Благодаря за бързия отговор  bouquet

# 254
  • Мнения: 4 202
От вчера не ми приемаше поръчката(картата)...

Да не би картата да ти е била чисто нова?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт