МелоМа(да)ми 6

  • 11 587
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 271
Шехина, много ще се радвам да се присъединиш към нас, а ако моят избор на песен е повода ще бъда и много горда  Hug newsm47

# 226
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Мацки, ще оцелеем в жегата, нали?  Wink  Party
I Will Survive

# 227
# 228
  • Мнения: 3 835
Мацки, ще оцелеем в жегата, нали?  Wink  Party
I Will Survive

Лелееееееее, това го бях забравила, страхотно е! Hug

# 229
  • Мнения: 1 080
Добър ден от мен Simple Smile, уаааа снощи какви хубави неща сте напускали  Hug, слушам ги с голямо удоволствие.

Hammerfall - много  Heart Eyes
Болерото от Teo  Hug
ммммммммммммммммм

днес ви черпя с нещо ,което пак носи полъх от Куба .....ех страст какво да се прави  Mr. Green
El Bacalao

# 230
  • Мнения: 3 835
днес ви черпя с нещо ,което пак носи полъх от Куба .....ех страст какво да се прави  Mr. Green
El Bacalao


Тука започва да става много горещо. Grinning Hug

# 231
# 232
  • Мнения: 6 315
Днес Ео трябва да черпи, защото пораства! Да ни е жива и здрава и много щастлива!

Поздрав

# 233
  • Мнения: 146
Гледах една реклама по телевизията и си припомних стара песен - Bright side of life  Whistling

# 234
  • Мнения: 1 080
Ммммм Шаная  Grinning, изключително красива и магнетична персона.
Аз ще вмъкна малко Scorpions
Still loving you

# 235
  • Мнения: 3 271
Eo, ти сега скиториш, но всички тук мислим за теб и ти пращаме най-добри пожелания за рожденият ти ден! Надявам се, че го празнуваш подобаващо, а като се завърнеш да имашоще едно страхотно парти!

Много мислих с какво да те поздравя и избрах това, мисля, че е чудесна симбиоза между музика, която харесваш (надявам се) и каузата, за която се борим. Дано  ти харесва!

MaDMamA, какво стана с твоето море или е рано да се каже? Заболяха ме палците от стискане  Crazy 

# 236
  • Мнения: 1 080
Eo, ти сега скиториш, но всички тук мислим за теб и ти пращаме най-добри пожелания за рожденият ти ден! Надявам се, че го празнуваш подобаващо, а като се завърнеш да имашоще едно страхотно парти!

Много мислих с какво да те поздравя и избрах това, мисля, че е чудесна симбиоза между музика, която харесваш (надявам се) и каузата, за която се борим. Дано  ти харесва!

MaDMamA, какво стана с твоето море или е рано да се каже? Заболяха ме палците от стискане  Crazy 

Миленката песничката е кУУуул аз много се кефя на Linkin Park  Mr. Green , а за Ео незнаех, че има рожден ден. Да си жива и здрава, много любов и щастие ти желая.
Toва е за теб

......а за морето продължавай да стискаш  Mr. Green, нещо някой хора дето бяха много силно надъхани рязко почнаха да отклоняват темата, но аз ще отида задължително, даже снимков материал ще представя след завръщане Wink хехе

# 237
  • Мнения: 3 835
За Ео, въпреки, че нямам удоволствието да я познавам.

Честит рожден ден!





# 238
  • Мнения: 3 835

Еххххххх, спомени, спомени. Морето, плажа, звездите.......! Heart Eyes Hug

# 239
  • Мнения: 7 009
Благодаря  bouquet, че и вие се сетихте за мен, момичета. Аз се върнах, но веднага дойдохме в Етрополе и тук не разполагам с такива неизчерпаеми интернет ресурси  Laughing Като си отида в Пловдив или в София, ще ви пиша повече да ви разкажа и да ви почерпя музикално Hug

Общи условия

Активация на акаунт