Хайде малко ми остана, АВГУСТ аз да стана мама!

  • 10 585
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 5 752
Франи е сега точно говорих с моя и му казах да им се обади и да си го иска че мен ми е неудобно ама пък и те се уляха  Crossing Arms а аз искам да си наснимам малко пупата Simple Smile

# 241
  • Мнения: 361
Ми звънни поне един тел, като виждаш, че няма да може.Нали се разбрахме да звъннеш, ти предложи за следобяда.Всеки път така правиш,аааааааааааа Sad

# 242
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте мами,
Аз се регистрирах отдавна, ама чак сега срама ме отпусна. Аз също ще раждам Август - около 27-ми. Казват че е мъж,ама ще видим....Ходите ли често на лекциите на "9 месеца" ?

# 243
  • София
  • Мнения: 5 752
Здареей мила и се включвай честичко при нас! Добре дошла!   bouquet Hug
Честито момченце Simple Smile още едно в нашия голям отбор  Heart Eyes
Ади не звънях че дремя като луда тези дни в жегите! Честити покупки и на теб! Simple Smile

# 244
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Благодаря за милото посрещане  Hug Как сте в жегите ? Аз вече почнах да припатквам от време на време Cry

# 245
  • UK
  • Мнения: 1 351
Благодаря за милото посрещане  Hug Как сте в жегите ? Аз вече почнах да припатквам от време на време Cry

 Добре дошла   bouquet Лека бременност до края и скоро едно сладко и здраво бебче  Hug
 За жегите всички сме така  Crazy Да живеят климатиците  Blush
 Ако имаш Скайп можеш да се пресъединиш към чата ни, че там е по- лесно и сме голям смях  Mr. Green
 Кажи си Потр. име и ще те добавим  Hug

# 246
  • Мнения: 257
 newsm51Здравейте и от една позагубила се мама Embarassed!Ама то покрай този ремонт и тия жеги не ми остава много време да седна пред компютъра.Аз вчера си стегнах сака за болницата ама то било голям кеф да пазариш бебешки нещица Grinning.Такива мънички бодита,ританки и камизолки купихме...Само че все още се чудя за помпата дали да я купувам newsm78.Ами ако не ми потрябва?Утре следобед сме на лекар да видим пак момата и за запис на тоновете.Смятам да ходя и да си капарирам кошара.Контракциите ми се усилиха и зачестиха и взех да се притеснявам да не взема да родя много рано.Е това е засега от нас.Целувки на тумбаците.

# 247
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Ами то си е същото като това тук... kiki2kiki Party

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз се чудя дали да взимам помпа за кърма,но на всякъде пише,че след кърмене е добре да се изцежда,за да произвеждат гърдите повече и май ще ми потрябва.А после няма да ми се обикаля да търся.

# 249
  • Мнения: 11 607
И аз се чудя дали да взимам помпа за кърма,но на всякъде пише,че след кърмене е добре да се изцежда,за да произвеждат гърдите повече и май ще ми потрябва.А после няма да ми се обикаля да търся.

Вижте за помпите мненията в кърмаческия,но мисля,че те не са толкова полезни,колкото рекламират...Може и без тях!

# 250
  • Мнения: 1 380
Здравейте и от мен. Как сте в жегите? Laughing

Май са ти пуснали нета, а?
 Хайде заповядай в скайпа Simple Smile
4ак сега ми пуснаха нета.

# 251
  • Мнения: 107
eee Сладкишче честит нет!!!!!! Сега можеш да си свалиш и скайп:-)))
 Кики2кики здрасти!!! На лекциите на 9 месеца аз съм ходила само не една, но от юли ще са само в Мис ЛКаприз до Плиска, което е до нас и май ще ходя редовно, така че свиркай ако ходиш.
 А за помпата за кърма и аз ще чакам да видя какво ще е положението с кърмата.

# 252
  • Мнения: 1 536
Сега звънях в болницата, най-близо до нас, където мисля да раждам, казаха ми че най-вероятно моят доктор трябва да ми смени термина за 15 Август! Най-гадното е, че и тук няма епидурал, както в повечето болници в Провинция Милано!!!!!!!!!! По-точно не ти я гарантират на сто процента и ако я искаш сигурно, си плащаш- от 1000 до 5000 еуро! Като се има предвид, че август много са във ваканция, ако ги наемеш на частно, искат да им плащаш и всички разходи  Twisted Evil
В 21-ви век да не могат да ми гарантират безболезнено раждане и то в прословутия им Милано! Имам чувството, че в Африка живеем!
На вас в Бг навсякъде ли ви гарантират епидурал?
Sonita,тази цена за епидуралната е ненормална направо.Трудно ми е да си представя,че в Милано стоят така нещата.
Да не би да си в някоя супер скъпа частна клиника там?Тук дали частна или държавна ,навсякъде е от 150 до 200 максимум Евро цената.Единственото условие е да е достатъчно рано за този вид упойка.С контракции на  5 мин или по на често май не се съгласяват много -много.Няма проблеми 
,стига да си платиш

# 253
  • Мнения: 82
Кики,здравей и тук мила!Къде се губиш ти?Приключи ли вече с работата?
Меги,какво правиш бе скъпа,само в скайпа ли седиш?Кога ще излезем да разходим тумбаците?Меги,ние от 11.07 трябва да сме в болнични нали правилно смятам?

# 254
  • UK
  • Мнения: 1 351
Кики,здравей и тук мила!Къде се губиш ти?Приключи ли вече с работата?
Меги,какво правиш бе скъпа,само в скайпа ли седиш?Кога ще излезем да разходим тумбаците?Меги,ние от 11.07 трябва да сме в болнични нали правилно смятам?

 Еми аз теб чакам за разхотки  Flutter ти си ангажирана не аз  Flutter
 За в майчинство излизаме на 10-ти  Peace
 Ела и ти в чата дееееееееее  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт