Хайде малко ми остана, АВГУСТ аз да стана мама!

  • 10 577
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 377
Честит имен ден на всички именници - да сте живи и здрави и много щастливи!   bouquet
На мен пък днес ми е последен работен ден и сигурно довечера ще отроня някоя сълзица като си тръгвам от работа - все пак не излизам в отпуск за ден-два.
С тези които ще ходят на лекцията на Щерев в неделя ще се видим там.

# 286
  • Мнения: 1 380
И на мен ми се ходи по плажове, но моят също не ме пусна. В понеделник родителите ми и брат ми ходиха тук на един минерален басейн, многоооо готин, ама мъжо се развика, че може да получа слънчев удар и бебето да се "свари" в корема ми и така си останах в къщи.  #CrazyА като си спомня миналата година не пропускахме събота и неделя да се печем на този басейн. А като се роди бебка сигурна пак няма да може да ходим, защото ако кърмя през 3 часа ще ми е трудничко. Confused

# 287
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Добро утро! Аз съм на линия още. По този повод, друг не иска ли вече да пуска темите, че да не взема да родя? То може и много други да ме изпреварят, ама знае ли човек... newsm78

Пиванов, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!!!!

# 288
  • Мнения: 1 554
Добро утро! Аз съм на линия още. По този повод, друг не иска ли вече да пуска темите, че да не взема да родя? То може и много други да ме изпреварят, ама знае ли човек... newsm78

Пиванов, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!!!!



за къде си се разбързала да раждаш има време  newsm10

# 289
  • Мнения: 11 607
Гите, я си стой на д-то...И нова тема от теб чакаме...А другите...ако решиш да се разраждаш....да видиш какви колективни теми ще спрятаме....Ама момичета наистина...Гледах и други отчетни теми...Ама като НАШАТА за август - друга такава по хубост - НЕМА!Гита е супер!  bouquet

# 290
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Гита не се притеснявай... сега в чата ще се опитаме да направим нещо... моля всички да се прехвърлят там и да помагат...

# 291
  • Мнения: 498
Добро утро, момичета! От къде тази енергия, в колко часа станахте и сте писали, писали, кога ще чета. Не знам за вас, но при мен колкото по-малко остава, толкова повече ми се спи. Hug Hug

# 292
  • Мнения: 222
МИЛИ МОМИЧЕТА, много благодаря за пожеланията! Много сте мили!

На мен до като изляза в болнични ми остава 1 седмица, после сигурно ще ми е доста кофти. smile3518Хубавото е, че работата ми е на 10 мин.път от вкъщи и като ми домъчнее ще се появявам!  Sunglasses

Ама, моля ви се, има време за раждане, никой да не дава зор. newsm03
Мен като ме видят, всеки вика "Леле, колко голям корем, събитието сигурно ще е много скоро". Като им кажа, че имам още 2 месеца и те изпадат в ужас. И така само се шашкам. Аз не бързам да раждам, има си време!

# 293
  • вкъщи
  • Мнения: 2 461
не знам за гита,ама аз може и да се разраждам днес.в4ера цял ден ме боля кръста и ми беше едно чоглаво,днес корема ме присвива няколко пъти много силно,единия път не можах да мръдна,ама беше отдясно ,ниско долу,като от апендисит.
сега ме боли периоди4но и кръст и корем,ама не давам на бебо да излиза Naughty
мъжа ми се обади и ме зарадва,купил е стол4е за кола на чиполино от варна за 60 лв.аз смятах да взема на старо,от продавалника,ама той проявил инициатива милия като никой път.аз щях д аходя с него до варна,но се отказах заради болките.
а в чата нещо не мога да вляза,моля някой да ме вкара Embarassedза малко ще пиша,4е ме болиииииииииии

# 294
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ[/color]

# 295
  • Мнения: 4 546
marianamama , дано е фалшива тревога  Praynig

# 296
  • Мнения: 116
Добро утро и от мен!  Laughing
И аз искам да почерпя - именничка съм, ама ...  Embarassed  Embarassed  Embarassed вероятно сте разбрали че не мога да слагам картинки т.е. почерпки. Ами ЧЕРПЯ ВИ
 Hug

# 297
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
За вас има време, но аз.....я ми вижте лентичката...29дена...нищо не са, а и ме боли почти постоянно ниско долу корема. Знае ли човек кога ще е.

За темата, като за по-бързо, че няма много време, може едно copy->paste на тази, пък за следващата вече да творите.

ptigra, ЧЕСТИТО И НА ТЕЕЕЕЕЕБ!!!!

# 298
  • Мнения: 257
Честит имен ден на всички именници!

# 299
  • Мнения: 116
И аз благодаря за пожеланията!  smile3521
Радвам се че ви има и че съм сред вас   love001  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт