С какъв (цвят) педикюр сте, красиви мами?

  • 6 185
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Предпочитам по-неутрални цветове - сега съм с бежов педикюр.
И аз така Peace

# 16
  • Мнения: 341
Аз от край време на краката съм с бял, но обезателно перлен лак. Ефектът е много добър - стои много чистичко и нямам грижа за цветовете на дрехите и сандалите.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си падам по розовото и всичките му разновидности за педикюр, ако не съм с розово ще съм лакирана в бяло  Peace

# 18
  • Мнения: 2 936
златист  Peace

# 19
  • Мнения: 246
С наситено лилав, с нарисувани цветенца.  newsm53

# 20
  • Мнения: 205
Червен, това лято само такъв съм си правила

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Сребрист в момента Grinning. Но често ползвам и тъмно червен, и бял, и черен, и тъмно син дори. Ако педикюра е хубаво направен, няма цвят който да не "стои" добре /естествено зависи и от облеклото и стила/ Peace.

# 22
  • Мнения: 364
Сега съм с тигров.
А иначе нямам предпочитания - харесвам всякакви цветове, когато има декорация.
И обожавам френски  Peace

# 23
  • Мнения: 3 050
Обикновено съм със сребрист, светло лилав или светло розов Peace

# 24
  • Мнения: 14 490
червен или розов. в момента съм с нещо средно между розово и оранжево.

# 25
  • Мнения: 4 358
В момента съм само със заздравител.
Ако маникюрът ми е в по-бледи цветове, ползвам същия лак и за педикюра (иначе слагам само заздравител/безцветен).

# 26
  • Мнения: 493
В момента съм с тъмно 4ервен,за лятото трябва да са по светли и по-свежи тонове PeaceА червеното си е класика и никога няма да остарее и като маникюр и педикюр Peace

# 27
  • Мнения: 6 910
Аз си ходя постоянно с перлено бял.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
На краката харесвам ярки тонове, на ръцете - всякакви - зависи от настроението ми, тоалета и т.н. Черно не харесвам  Naughty

# 29
  • Мнения: 985
Болната ми тема. Ако имам комплекси, то те са свързани с ходилото ми. Много е грозно и затова до сега слагах бледи, перлени лакове, въпреки, че харесвам червеното (от ярко до много тъмно) за педикюр. Това лято, обаче, реших и си направих мечтания цвят. Харесва ми! Знам, че привлича вниманието точно върху частта от мен, която не харесвам, но ...не ми пука. Щастлива съм! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт