Секс и кърмене:)

  • 2 589
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Мъжът ми възприема това като допълнителен бонус Mr. Green
Даже я опита на вкус hahaha

....


А моят много се притесняваше и не му беше комфортно.

Просто започнете с един душ, където можеш да се изцедиш набързо (ако нямате време за кърмене  Mr. Green).

# 16
  • Мнения: 288
На моя му харесваше

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Със сутиен, течове не ме притесняват, а ...големината на гърдите Crazy

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Със сутиен, циците сега принадлежат на малкия и не ги давам на друг да им се радва  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Не съм имала проблем, освен този, че от хормоните докато кърмех ВЪОБЩЕ не ми се правеше секс... Party

# 20
  • Мнения: 773
Аз какво да кажа като моя не ми докосна гърдите 8 месеца. Mr. Green Толкова време кърмих.

# 21
  • Мнения: 8 769
Не ми се е случвало такова нещо. Изобщо нямах толкова кърма, че да потече по време на секс.... Grinning Веселба си е при вас  Laughing

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Не съм имала проблем, освен този, че от хормоните докато кърмех ВЪОБЩЕ не ми се правеше секс... Party
За съжаление аз имам същия проблем, горкия ми мъж. Как мога да го преодолея?!

# 23
  • Мнения: 96
И аз преди нямах желание, но вече се оправиха нещата. Не ме притеснява изтичането на кърма, даже е вълнуващо. А след това  млеконадоят е страхотен  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 524
Аз какво да кажа като моя не ми докосна гърдите 8 месеца. Mr. Green Толкова време кърмих.

ами аз горкана- втория път 1,4г., третия-1,9г.  #Crazy

Не ме притеснява изтичането на кърма, даже е вълнуващо. А след това  млеконадоят е страхотен  Sunglasses

има и страхотен виц по случая с млеконадоя... Embarassed  Joy

# 25
  • Мнения: 257
Не съм имала проблем, освен този, че от хормоните докато кърмех ВЪОБЩЕ не ми се правеше секс... Party
Същата работа... Thinking

# 26
  • Мнения: 1 081
При мен никога не течала така и не съм имала проблем, но ние и късно се върнахме към секса.

# 27
  • Мнения: 96
ЗлатоПерка, не съм чувала вица. Сподели го  Grinning Освен ако и другите мами нямат нищо против, разбира се.

# 28
  • Мнения: 1 691
Да, кажи вица, моля-а-а!
Иначе при мен такива изтичания при секс не е имало (за съжаление на мъжа ми - това само щеше да му хареса).

# 29
  • Мнения: 2 614
При нас течове чак не е имало, но и да имаше, надали щеше да ни пречи... Mr. Green
Вица, вица, вица.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт