натурален сок

  • 1 391
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 867
Не давам фабрични сокове, само прясно изцедени! Верно, че е трудоемко, с постоянното миене на сокоизтисквачката, но пък си струва!

# 16
  • Мнения: 174
аз давам само от бебешките сокове и в близките 1-2години ще давам само такива..(като те са разредени с вода )
От натуралните сокове ще давам след 2 год.възраст само и винаги разредени с вода....като въобще ще избягвам да ги давам...те са толкова вредни за нас самите,камо ли за децата!!! Най-добре прясно изцедени..

# 17
  • Мнения: 1 483
Да не мислите че бебешките не са същите к'ат натуралните?Една лекарка ми каза,че няма никакъв смисъл да се купуват бебешките сокчета понеже са едно в едно с натуралните.

# 18
  • Мнения: 397
Да не мислите че бебешките не са същите к'ат натуралните?Една лекарка ми каза,че няма никакъв смисъл да се купуват бебешките сокчета понеже са едно в едно с натуралните.
Тъй де, няма нужда да си лекар, та да стане ясно че е така.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз дадох след като навършиха годинка.

# 20
  • Мнения: 5 103
Давам бебешки сокове, не виждам смисъл да давам от нашите.

# 21
  • Мнения: 1 655
Бебешки сокове има достатъчно голямо разнообразие, особенно на нестле и Хип!Аи блевита със чай мног го пие моя!
Абе моято дете пие всякакви сокове, дори касис и червен портокал!уникален е!
разреждам ги с вода да не го хване разстройство и пак ги пие!по 1 л течности ми пие така плюс млякото сутрин и вечер!

# 22
  • Мнения: 1 081
В тях няма и един естествен витамин, да не говорим, че са пълни с консерванти и оцветители. Като започне да ходи на детска градина така или иначе ще му дадат, но дотогава поне давай нещо свястно.

Общи условия

Активация на акаунт