изправяне на коса с преса сама в къщи или на фризьор?

  • 6 875
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
Ако смяташ да се изправяш редовно, покупката на преса е по удачен вариант, но разбира се разлика в ефекта, когато се изправяш при фризьор и в къщи има  Peace

# 16
  • Мнения: 4 621
Ако смяташ да се изправяш редовно, покупката на преса е по удачен вариант, но разбира се разлика в ефекта, когато се изправяш при фризьор и в къщи има  Peace
Така е. Peace Имам хубава преса в къщи, също ходя и на фризьор, според зависи Peace

# 17
  • Мнения: 236
Взимаш си една професионална преса с керамично или най-добре стъклокерамично покритие и няма да ти се налага да ходиш на фризиор,а ще си я изправяш сама  Simple Smile както правя аз..даже мисля да сменям пресата и да си купя "Ремингтън"..но не съм твърдо решена още newsm78
имам преса взех я преди 10 дни ''Ремингтон''добре изправя,но видях една позната с права коса каза че ходи всяка седмица по 1 път в салон и й държи 1 седмица после,ами ефекта беше по добър от моя.

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Изправям се в къщи сама. Първо сешуар/четка после преса.

# 19
  • Мнения: 990
Имам преса и си изправям косата сама в къщи.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
little Suzy, принципно косата издържа изправена (независимо дали е с преса или изправена от фризьор) до следващото миене или излагане на по-голяма влага (дъжд, мъгла и пр.)... Peace

# 21
  • Мнения: 490
аз попаднах случайно в интернет на сешоар с приставки за изправяне на косата, дали ще има ефект newsm78

# 22
  • Мнения: 3 268
Аз не бих могла да се справя какта фризьорката.Всяка седмица отделям 10 лв. за изправяне с четка и сушоар при моята фризьорка,която ми е на 5 мин. от къщи.Може и да си купя преса,но едва ли ефекта ще е същия.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
stefani6, точно там е работата че ефекта никога не е същия...заради техниката на самото изправяне ли е...заради продуктите ли newsm78...аз не мога да си направя косата така жива и лъскава вкъщи, въпреки че пресата ми е керамична и ... всичко правя както трябва Peace
oni, не вярвам да ти кажа...знам че те са слаби като нагряване и не вършат хубава работа, но всичко зависи и от косъма разбира се  Peace

# 24
Аз се изправям сама в къщи,но напоследък много рядко,защото в жегите ходя с вързана коса.Слагам кристали само и ми става мека и лъскава.Изправянето при фризиор при нас е 4 лв,смешно направо като гледам вие какви цени сте писали.Ако ще ходя някъде на по-специално място ходя при фризиор да ме изправя.

# 25
  • Мнения: 236
точно това ми направи впечатление че коса изправена от фризиор е по лъскава,жива а мойта не става баш така,пак лъщи но не толкова колкото ми се иска.може би защото не слагам кристали/не съм купила още/но ми се струва че тва лъщене е от тях май newsm78

# 26
  • Мнения: 9 093
Ами то си има стилизиращи продукти за целта - защитен спрей, може и гел за изправяне, после кристали...и техника, разбира се, но всичко се усвоява с практиката.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
не бих казала че е от кристалите  Peace

# 28
  • Мнения: 9 093
Брех, ти виждала ли си коса, издухана със сешоар или изправена с преса, на която нище не е слагано и такава, но на която са сложени кристали примерно ?
Имам някъде мои снимки с такива различни видове изправяния, ама не ги знам къде са, бих пуснала...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
да виждала съм...и newsm78
идеята ми беше, че и с кристали и без кристали сама не можеш пак да постигнеш онзи ефект от фризьорския салон  Peace

Общи условия

Активация на акаунт