Какви лещи за очи ползвате? :)

  • 110 970
  • 702
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Тц, не си преценила правилно.По-естествено стоящи лещи не съм виждала.

Стана ми интересна темата..Аз нямам намерение да си купувам лещи ..Просто естествените ми очи са сиво-тъмно-зелени с жълто около зеницата..От това по-естествено..?? Hug

# 226
  • Мнения: X
Тц, не си преценила правилно.По-естествено стоящи лещи не съм виждала.

Стана ми интересна темата..Аз нямам намерение да си купувам лещи ..Просто естествените ми очи са сиво-тъмно-зелени с жълто около зеницата..От това по-естествено..?? Hug

# 227
  • Мнения: 274
Мani4koto , от къде ги взе тези лещи ? Аз търся такива едномесечни в Пловдив, но масово
в оптиките ми предлагат едногодишни.

вчера проверих в една отика в Пловдив , имаше тримесечни (демек едномесечни,предлагани като тримесечни) за 30лв двете лещи, цветни на Б&Л, ако искаш ще ти обесня на ЛС къде е , защото в момента не се сещам как се казваше улицата

# 228
  • Мнения: 307
ZornitZa, ще чакам ЛС.

# 229
ами моите ги купих от лекарката си,а и в Пловдив може би няма едномесечни...другия вариант тези тримесечните да са всъщност едномесечни...за сега съм мн доволна от лещите, единствено като ги нося повече часове почва да ме боли главата Rolling Eyes

# 230
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Няма начин да няма едномесечни, те са най-разпостранени, все пак са и най-евтини.
Не мисля, че трябва да те боли глава, да не ти идва диоптъра малко по-силен?

# 231
  • Мнения: 779
В оптиката от която си купувам моите ми казаха, че цената на едногодишните цветни с диоптър е 150 лв за 1 брой.
..тук са 70-80лв. за по-популярните и масови марки цветни диоптри4ни и то и за двете лещи,за 1 година

# 232
Няма начин да няма едномесечни, те са най-разпостранени, все пак са и най-евтини.
Не мисля, че трябва да те боли глава, да не ти идва диоптъра малко по-силен?

диоптъра ми е точен,но просто не съм свикнала да нося очила или лещи и да виждам кристално ясно...но вече свиквам и почти не ме боли главата Wink

# 233
  • Мнения: 30
В момента съм с асферични (някой може ли да обясни що е то, аргументите бяха, че били по-удобни Crazy, а никъде не успях да намеря точно обяснение) на Cooper Vision. Такива ми препоръча оптичката, но не виждам кой знае колко голяма разлика с предните ми (даже не помня какви бяха). Доволна съм! Интересното е, че видях, че са едномесечни в нета, а наистина ми ги препоръчаха за тримесечни. Все пак вече ги нося втори месец и се чувствам добре Peace
А разтвор... Cy Clean си ползвам откакто нося лещи, препоръчаха ми го някога. Има си и контейнерчета вътре, които напоследък са дефектни нещо, но може партидата да е такава  newsm78

# 234
имах тримесечни на ultravision искам да попитам има ли от тях едногодишни

# 235
  • Мнения: 153
FreshLook - цвят Gray  Peace , изобщо не ги усещам,не ми се замъглява погледа даже вечер - виждам си прекрасно   Nature Sunny, а и стоят невероятно естествено като цвят   Hands Thumbsup - доста светло става окото  Innocent

# 236
Zdraveite!!!As imam koreiski leshti-"Deep Blue".Mnogo sa gotini kato cvqt! Simple Smile Nqmam nikakvi problemi s tqh,vaobshte ne se oseshtat i pasvat idealno na okoto.Ednogodishni sa i si gi vzeh za 70leva Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Nosq gi vseki den i se chustvam mnogo komfortno...Inache ispolzvam rastvor "Opti-Free"i tva e ... chaoooooo  Hug Hug

# 237
  • Мнения: 13 809
като чета тук аз май съм единствената на която лещите създадоха проблеми.
Носих меки лещи в продължение на около 10 години. Последните две от които имах постоянни проблеми, някъде след първи час на поставяне на лещата , започва дразнене на очите, сълзене и накрая конюнктивит ( възпаление с бяла гной " , лекуване с офталмосептонекс и още едно мазило) , но след излекуване на очите и слагане на лещите отново същите проблеми .. сменях лещи, сменях разтвори. Лекарката при която попаднах случайно  каза че има  репортвани подобни случай от американски офталмолози ( тогава идваха в Бг с един самолет-клиника ) че триенето с повърхността на лещата макар и мека , води до видоизменение на жлезичките под клепача след което всичко започва да дразни окото.  Сега трудно понасям прах, дори цигарен дим - очите ми лесно се възпаляват , така че смених трайно на очила.
Поздрави на всички

# 238
  • Мнения: 13 624
може ли някой да ми каже, дали на FreshLook сивите ще покрият добре много тамно кафяво око, защото питах в една оптика и ми казаха, че ефект нямало да има никакъв!!!!!

# 239
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
От няколко години ползвам едногодишните на Мултилекон, български са. И съм си много доволна  Peace
Комплекта струва 36 лв. Разтвор ползвам този на Алкон. И физиологичен разтвор ползвам само за измиване, не за съхранение.

Общи условия

Активация на акаунт