как пазите косата от силното слънце

  • 2 727
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 И моята е суха, но от всички тези спрейове имам чувството, че ме полазват въшки.Не забелязвам да се уврежда от слънцето.Моята коса е черна и наблягам на сянката, защото в противен случай мога да пека яйца на главата си.

# 16
  • Мнения: 302
Слагам повечко кристали за коса, но ми се струва, че няма да е достатъчно и ще търся и аз някакъв защитен продукт    Peace

# 17
  • Мнения: 22 436
Аз лично си я пазя с лека шапка. Но шапката я използвам по-скоро за предпазване на лицето от появата на петна, т.к. в момента съм бременна.
Иначе друго лято шапка не съм слагала. Не съм имала някакви проблеми.
Иначе продават различни спрейове за предпазване на косата от слънцето. Клиз Кур имат такъв спрей.

# 18
  • Мнения: 1 174
Ползвам кристали за коса и шапка. Simple Smile
Кристалите са с UV филтър и ленено семе.Щом същите ги ползвам и през зимата, когато ми се налага сешоар, смятам и сега да не ги заменям.Доволна съм.

# 19
  • Мнения: 1 069
Тъй като съм с дълга коса, я сплитам на две плитки, слагам си лента или шапка с периферия, нищо особено. Но докато ви четох взех да се замислям, дали не е време да се погрижа по- сериозно, с някой спрей, например. newsm78

# 20
  • Мнения: 1 906
Ползвам кристали за коса и шапка. Simple Smile
Кристалите са с UV филтър и ленено семе.Щом същите ги ползвам и през зимата, когато ми се налага сешоар, смятам и сега да не ги заменям.Доволна съм.
Какви са кристалите, които ползваш? Може ли и снимчица  Praynig?

# 21
  • Мнения: 5 698
Благодаря на всички за предложенията,спирам се на червения Керастаз!Отивам да си го купя!

# 22
  • Мнения: 17 407
МОже да опиташ и Фито 9, както и кристали.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Освен кристалите за коса, не ползвам нищо друго, но косата ми е суха.
На плажа ползвам сухото олио на Cabana, което е за коса и тяло.

# 24
  • Мнения: 1 313
Аз не я пазя. Купувам си маски за възстановяване от слънцето и специални спрейове ползвам само за плажа.

# 25
  • Мнения: 2 730
Когато съм на море,наплажа мажа косата си с олио за тяло,вързана на опашка,седи като мокра и има ефект.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381
Досега не съм ползвала нищо специално за коса, което да я предпазва от слънцето.  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 1 270

С този спрей на Керастаз  за боядисани коси/ има и за всякакъв тип коси/. Предпазва от слънце, хлор и сол. много прииятен аромат, не омазнява...прави филм, който защитава косъма.
Този ме заинтригува, но не съм говиждала до сега  Embarassed. Можеш ли да кажеш ориентировъчна цена и от къде може да се купи?
Момичета кажете от къде в София си го купувате?

# 28
  • Мнения: 1 236

С този спрей на Керастаз  за боядисани коси/ има и за всякакъв тип коси/. Предпазва от слънце, хлор и сол. много прииятен аромат, не омазнява...прави филм, който защитава косъма.
Този ме заинтригува, но не съм говиждала до сега  Embarassed. Можеш ли да кажеш ориентировъчна цена и от къде може да се купи?
Момичета кажете от къде в София си го купувате?
А колко струва

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Никак не я предпазвам. Понякога слагам кърпа или шапка, но не и в най- големите жеги  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт