в чуденка съм?

  • 1 924
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
...Който го може, си го може, а на когото му трябват афродизиаци, да духа супата!  Twisted Evil

недей така...категорично  Naughty (съгласна съм, че "моженето" ни най-малко не означава липса на стерилитет при мъжа) обаче...

това с моженето си е...майсторлък колкото от майстора, толкова и от нас - жените.
ако човекът е читав (а те са такава отгромна рядкост читавите мъже  Close Close Close), по-добре ли ще е да се мята от боклук на боклук (защото боклуците са много повече  Sick), да се побърква детето, да се изсипе целият ад на раздели/разводи, нови домове и пр... не знам

направи му диаграма + и - си и ако само това му е кусурът...ми...намери си любовник  Twisted Evil

преди да решиш категорично, че искаш да го напускаш си помисли, обаче, дали не е по-ужасно да си съвсем сама, отколкото сама с него... newsm78

# 16
И двете може да са проблем, дължащ се на стрес, заболяване и други фактори.

Но тука в момента не става въпрос за проблемно забременяване, а за липса на желание за секс. И липса на желание да се оправят нещата. Не видях никъде обида към хората в Проблемно забременяване.

# 17
  • Мнения: 911
П.С.
Дамян Дамянов - светла му памет - какви прекрасни деца е направил и никой не се сеща за него, че по-голямата си част от живота е преживял в инвалидна количка - сещаме се за една прекрасна поезия, нали?

ама, айде да не се отнасям толкова поетично.
абе, въобще, тоя проблем си е много по-дълбок, отколкото тук го представяме

Дарлингтън, не му се вързвай на Пантер - той така обича да си пише заядливо и най-вече недомислено

# 18
Аз харесвам собствената си компания повече от тази на някой, който ще ме унижава или не-уважава.
А за намирането на любовник - за мен това е унижение. Да имаш мъж до себе си, и да се криеш с любовник. Не, мерси! Баста от такива ситуации. Аз заслужавам повече от това да бъда пренебрегвана от собствения си мъж, както и да бъда любовница на някого скришом.
(Е, не само аз, а и авторката, разбира се!)

Защо да мъкна детето от боклук на боклук, нямам ли глава на раменете да преценя и да си дам време? То си има мастурбация за тази цел, и в много случаи е за предпочитане.  Peace

# 19
  • Мнения: 911
Аз харесвам собствената си компания повече от тази на някой, който ще ме унижава или не-уважава.
А за намирането на любовник - за мен това е унижение. Да имаш мъж до себе си, и да се криеш с любовник. Не, мерси! Баста от такива ситуации. Аз заслужавам повече от това да бъда пренебрегвана от собствения си мъж, както и да бъда любовница на някого скришом.
(.  Peace

ама те ни най-малко не смятат, че те пренебрегват или че от нещо те лишават, или че не те уважават.
напротив, тези мъже са абсолютно уверени (когато се случат идиоти), че грешката е у нас, а те са God's gift to women!  #Cussing out

и разбира се, че не приканвам никого към упадъчен морал  Twisted Evil - любовници и пр...

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 17:14 от trayana

# 20
Sick
сега ще кажа и нещо гадничко, ама ние в тоя подфорум сме си малко мнителни: да ти е минавало през ума, че някъде другаде си утолява страстите...??!  newsm78

Не знам, мисля че не. Ако не е на работа е в къщи и седи пред компютъра.
Води изключително нездравословен начин на живот и съм убедена че много от проблемите му са свързани с това.
Но не чува, не иска да се говори, подвиква, няма никаква взаимност, не се интересува от мен като жена, дори и да го направи положението е трагично и по този начин съвсем ми разбърква хормоните, какво да ви се оплаквам, то даже ми е неудобно да ги пиша тези неща.

Не знам дали е по-добре сама с него или сама по принцип. Не знам дали си струва да се търпи цялата тази работа, дори и да има подобрение, никога няма да е това което трябва, и ще си мине времето и аз ще стана на възраст и тогава какво? Съвсем ще ми е изпил енегията.

# 21
  • Мнения: 95
Животът е прекалено кратък.
След като осъзнах това, съжалявам, че съм търпяла дори и ден, и че съм му давала шанс още 2-3 пъти.
Точно заради търтейството го напуснах и заради това, че не разбира от дума. По-добре да съм сама, отколкото да си тровя нервите (и детето) с някого, от когото не получавам взаимност.  Peace

И аз така  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 171
Едва ли има жена, пишеща тук, която да не е давала минимум 2-3 шанса за промяна на половинката си - е, резултатът се вижда!!!Четейки написаното от теб до тук си давам сметка, че ти вече си взела решение. Знай, че няма да ти е никак лесно, но в крайна сметка животът е прекалено кратък, за да играем второстепенна роля в нечий чужд сюжет!Желая ти късмет  Hug

# 23
  • Мнения: 189
Sick
сега ще кажа и нещо гадничко, ама ние в тоя подфорум сме си малко мнителни: да ти е минавало през ума, че някъде другаде си утолява страстите...??!  newsm78

Не знам, мисля че не. Ако не е на работа е в къщи и седи пред компютъра.
Води изключително нездравословен начин на живот и съм убедена че много от проблемите му са свързани с това.
Но не чува, не иска да се говори, подвиква, няма никаква взаимност, не се интересува от мен като жена, дори и да го направи положението е трагично и по този начин съвсем ми разбърква хормоните, какво да ви се оплаквам, то даже ми е неудобно да ги пиша тези неща.

Не знам дали е по-добре сама с него или сама по принцип. Не знам дали си струва да се търпи цялата тази работа, дори и да има подобрение, никога няма да е това което трябва, и ще си мине времето и аз ще стана на възраст и тогава какво? Съвсем ще ми е изпил енегията.
Леле, аз съм оставила мъж слънце !
Ако знаеш за колко по-незначителни неща си тръгнах аз... Както казва Iren_alex, ние не живеем чужд живот, а нашия си и той е само един!

Общи условия

Активация на акаунт