ПРИМОРСКО!Споделете!

  • 75 269
  • 520
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 105
sidni,и аз съм много заинтересована от снимките и разказа.А колко се плаща за апартамент,защото май не съм се интересувала?Ако съм се прекарала с тия тесни стаи,ще се удавя Confused
Уффф, недей се дави...Казаха ми, че за апартамента ще дадем по 40 лв. на нощ.Което е перфектна цена, според мен. Аз исках в "България", защото и на снимките личи, че са по-широки стаите. Пък това, което резервирах е кухничка (има мивка и маса с диван и хладилник) и спалня. И самостоятелен санитарен възел и тераса, разбира се. Исках със северно изложение, защото държа да е без климатик. Но като отидем ще видим как е в действителност и щом се приберем ще разкажа. Само дано да се е позатоплила водата и прогнозите за времето да излязат верни.

# 256
  • Мнения: 2 908
Чакай,че се обърках-забравих,че сте сега-ние ще платим 40лв за нощ за двойна стая там,но август месец и се шашнах първо като ми написа.Ама то сега е по-евтино.Значи тогава ще е поне 60лв-може да попиташ там за мен.... Heart Eyes

# 257
Здравейте на всички!!
Ние резервирахме ето тук http://www.primorskobg.com/?option=objects&item=21
Някой да е бил или ще ходи на същото място ??
Собственика ми каза, че е на 50 метра от плажа, за 2 минути сме на южния плаж.
Нощувката 3 легла е 40 лв за юли месец
Виличката е супер ато гледам, но дали ще е шумно ?! Че сме с малкия на 1 г. 7 м и се притеснявам дали ще меоже да се спи

# 258
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
И аз обожавам Приморско. Не знам на кой плаж сте ходили и ви се е сторил толкова ужасен, но аз ви препоръчвам Южния, посока ММЦ. Няма платени чадъри там, чисто е и има достатъчно място за всички, хавлиите не са една върху друга.

# 259
  • Мнения: 2 908
Ами аз не знам за кой южен говориш,но на мен точно за това ми препоръчаха Северният плаж на Приморско,точно защото Южният бил пренаселен. Rolling EyesАйде сега да излезе,че съм мината.....

# 260
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Плажът на ММЦ е голям и хубав и няма много хора. Северният плаж е поносим, не е пренаселен. Но на Южния преди обяд няма къде да си опънеш хавлията.

# 261
  • Мнения: 2 908
И аз точно така разбрах,но момичето казва,че препоръчва южният към ММЦ-то-това не го разбирам-кой е този плаж-разбирам като южният плаж на Приморско ,който гледа към ММЦ-то и Китен.Затова казвам,че чух нещо съвсем друго-че северният не е така пълен(не че от тази година няма да е обратното,защото май много хора се насочват към него вече).Абе здраве да е-ще  идем,ще видим Mr. Green

# 262
  • Мнения: 413
Аз мисля че Менина не говори точно за южния плаж, а по скоро плажа между южния и ММЦ, който се води плаж ММЦ, да като слезниш от мостчето на южния, тръгваш на дясно, и пада бая варвене, докато миниш зоната с чадъри    и шазлонги. Но наистина плажа е добър.
Тези които имат кола е много по  лесно, карат посока ММЦ и от ляво е плажната ивица на ММЦ, и не е нужно да вървят 25мин, както би се получило ако тръгнат от южния плаж....

# 263
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Аз мисля че Менина не говори точно за южния плаж, а по скоро плажа между южния и ММЦ, който се води плаж ММЦ, да като слезниш от мостчето на южния, тръгваш на дясно, и пада бая варвене, докато миниш зоната с чадъри    и шазлонги. Но наистина плажа е добър.
Тези които имат кола е много по  лесно, карат посока ММЦ и от ляво е плажната ивица на ММЦ, и не е нужно да вървят 25мин, както би се получило ако тръгнат от южния плаж....
Това имах предвид. Явно снощи не съм се изразила правилно.

# 264
  • Плевен
  • Мнения: 252
Аз ходя всеки юли в Приморско - от 01 - 15 юли и тогава пренаселен плаж не съм виждала. може би след 15 юли да се понапълва, ама до 15 и в града не е толкова пълно и е супер като цяло.

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За да не отварям нова тема ще пиша в тази, така или иначе пак за Приморско иде реч.
Имам резервация за х-л Пламена Палас за периода 04.08 до 25.08, която обаче няма да използвам защото в последствие резервирах на друго място с по-добри условия.
Ако някой се интересува нека ми пише на лични, предполагам че може да се направи корекция в дните и да са по-малко, за повече със сигурност не можеше когато резервирах.

# 266
  • Мнения: 1 854
Момичета,
Аз се вьрнах преди 2 седмици от Приморско и си изкарах невероятно!Това е може би един от малкото останали хубави бьлг.курорти.Ходих и до Сл.бряг,Китен.Лозенец,Созопол и за сетен пьт потвьрдих, че сьм направила правилния избор с почивката си на Приморско Grinning.Може би защото не бях в най-активния сезон, но нямаше мн.лудница и туристите бяха предимно скандинавци,чехи и руснаци.
Освен това летувах за пьрви пьт с дете, с 9 месечната ми дьщеря.Адаптира се веднага, само шума на вьлните я плашеше в началото.Бях в Пламена Палас и пак бих се вьрнала там - чист хотел,приветлив персонал, качествено обслужване и просторни стаи!Невероятно много ни допадна.Единствения недостатьк е пьтя до плажа, все още с камьни и липса на асфалт(строят в близост хотели),но ако детенцето е по голямо и може да вьрви само не е проблем.Иначе е сравнително близо до хотела.Плажа беше чист, морето сьщо.
За целият престой от 2 седмици посещавахме предимно ресторанта на хотела(добра храна!),но наблизо има и други алтернативи.Освен това супермаркет Перла е недалеч от хотела и оттам винаги може да се взима храна за вкьщи(чушки бюрек,скара.готови салати и какво ли още не, а цените бяха народни).Ходихме до ресторант Кукери(ул.Ропотамо), беше добре храната,но вьтре беше шумно и опушено,обслужването - ок.Всьщност искахме да намерим прехваленият р-т Гергана,но както го намерихме, така и се отказахме,защото нямаше никакви хора.
В центьра ми хареса една пицария, името не помня, но беше в посока Срьбската скара, с маси буквално на улицата, и след един бар(има го от 100 години,но името му сьщо не помня).А срещу този стар бар има хубаво кафене "Дежавю".Срьбската скара беше ужасно мазна.В посока р-т механа Кума лиса и брега на морето с пристанището и корабите(майка ми отнесе снимка сьс Здравко от Биг брадьр Mr. Green) има хубав рибен ресторант, сьс страхотна цаца и салата Снежанка Wink.А гледката е неповторима, само затова си заслужава дори сядането.
Това Ви пиша набьрзо,ако някой има вьпроси нека пита, ще се постарая да отговоря навсеки.
Искам да поздравя още 1 пьт хората, направили избор да летуват в Приморско...аз пак бих отишла там Grinning

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 270
Здравейте! Някой да има впечатления от хотел Сънрайз в Приморско?

# 268
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте! Някой да има впечатления от хотел Сънрайз в Приморско?


Прочети тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261055.320   Peace

# 269
  • София
  • Мнения: 196
Момичета, търся телефона на хотел Приморско в гр. Приморско. Намира се зад станцията на НЕК близо до Южния плаж. Не са го обявили на справки, няма го в нет-а. Може ли някой да ми помогне?

Общи условия

Активация на акаунт