ПРИМОРСКО!Споделете!

  • 75 254
  • 520
  •   1
Отговори
# 420
Nie tazi godina sy6to bqhme na primorsko,no sme totalno razo4arovani,ne predpolagahme,4e e pylno s ciganiori,koito ti izska4at ot vseki ygyl,ne se lyjete po nikakyv povod da si naemate kvartira vyv vila "Violeta"-ujasno e,nqma ni6to ob6to sys infoto i snimkite koito sa pusnali v sait za kvartiri.Staqta be6e pod vsqkakva kritika,ima6e tv koeto hva6ta6e samo btv i nova tv,hladilnik 4iqto vrata pada6e samo kato q dokosne6,balkonska vrata koqto se otvarq6e ot te4enieto,da ne govorim 4e se slu4va6e i nqkoi den da nqma topla voda po obqd kogato iska6 da si hvyrli6 du64e sled plaja....a ako pogledne6 profila im v neta 6te kaje6 4e e nqkoe priqtno mestence za da prekara6 lqtnata si po4ivka.O6te pove4e vyprosnata vila be6e obgradena samo ot ky6ti s ciganiori,koito sa gotovi da ti napravqt problemi i za nai malkoto ne6to,vypreki 4e si na nqkolko minuti ot centara na primorsko,napravo imahme 4uvstvoto 4e sme popadnali v ciganiorsko a ne v primorsko.....4a6ata prelq o6te pyrvata ve4er,kogato slqzohme do kolata i piqn mangasar se izrep4i 4e na6ata kola mu pre4ela,za6toto bila na drugiq trotuar sre6tu ky6tata mu........a kyde da parkirame be alankolu,kato nqma mqsto kyde igla da padne,parkira6 kydeto ima mqsto.Posle na plaja be6e porednoto razo4arovanie-lqgame na severniq plaj pod 4adyr i 4akame da doide nqkoi za da si platim za nego,oba4e idva edno mom4ence i kazva-vie ne moje da lejite tuk za6toto e platena zona na edi koq si turagenciq...ei tam pod tiq i tiq 4adyri ako si namerite mqsto legnete.....e kak da si o4arovn 4e si na po4ivka v bg....obslujvane nulevo,otno6enie o6te po zle.....posle za6to bg turisti  predpo4itali po4ivka v 4ujbina......Ina4e dobra duma moga da kaja za restorant"Starata melnica",tam mi haresa,hranata e dobra,obslujvaneto sy6to,haresaha mi o6te restorant "Kuma lisa" i "Primorsko" i edna sladkarnica,koqto be6e i ne6to kato bar no ne si spomnqm imeto i,namira se blizo do hotel LILIQ.Eto tova sa na6ite vpe4atleniq za primorso-totalno razo4arovanie,nikoga pove4e ne bihme oti6li tam otnovo!!!!!!!!!!









# 421
  • Мнения: 1 069
Наистина щях да прочета това мнение, ако беше на кирилица!

# 422
  • Мнения: 2 908
Наистина ли е така с чадърите?Е,тогава кои да търсим,за да легнем под тях?На Китен не беше така миналата година.... Rolling EyesПлажът си е пълен с платени чадъри-идваш и лягаш някъде,и си плащаш-няма специални турагенции,които са заели цели площи.

# 423
  • Мнения: 7 947
За чадърите лесно се ориентира човек - има сложени табели с имената на тур-операторите и въженца във водата, които така да се каже преграждат плажа. Тези чадъри са и друг цвят от останалите - свободни... Както една агенция заема цял хотел/и не виждам нищо странно да си запази и плажна ивица. Всички петзвездни хотели също си имат тяхна ивица - за там защо не протестирате  Wink
За циганьорите...не знам къде сте отседнали и защо изобщо сте останали като квартирата е била отвратителна?!? Аз по принцип съм против отсядането в квартири...а хотели колкото искаш!!! Или може би бъркаш позагорелите приморски с тен с такива от малцинството...или ти си попаднала на единствените там, защото аз такива не видях...
За паркингите - с малко повече мерак намираш - има такива!

# 424
Относно квартирата - всички тези "малки" недостатъци се виждат след като си се настанил.
Относно ромските местни жители все още можем да ги различим хората, които  имат тен и тези които по природа са по-тъмни. И ми е странно как не сте ги забелязали след като по плажа само такива продават гевреци и царевица и по главната по сергиите към ресторант "Кума Лиса" масово са такива. Друг е въпроса, че в Приморско не забелязахме 5-звезден хотел, но дори и да има такъв това в никакъв случай не им дава право да окупират плажовете. А резервираните чадъри бяха на Александрия и Анкор, чиито туристи  бяха отседнали в 3-звездни хотели. Не на последно място неотиваме на почивка с презумцията, че трябва да търся половин ден да търся удобно място за паркинг.
И не виждам какъв е проблема след като моето мнение е такова за приморско/циганьорско/ newsm78 ние сме го видяли по този начин и изказваме нашето мнение. За тези които се вълнуват ромското население се намира по улица тракия и успориедните улици на ропотамо към северния плаж.

# 425
  • Мнения: 7 947
Хубаво де - що не се преместихте от скапаната квартира кат не ви харесва или като сте с кола защо въобще останахте в Приморско...това се чудя? На мен когато не ми хареса - просто повече не ходя - ако е заведение например, или сменям хотела, ако не ми харесват условията и не съм предплатила разбира се, или сменям самото място за почивка! Въпрос на личен избор  Peace

# 426
А някой случаино да е посещаеал хотел Crazy Dreams в Приморско , че натам сме се ориентирали за сега  Wink

# 427
  • Плевен
  • Мнения: 252
На някои хора все някой им е виновен - я цигани я гейове. То за такива хора свестен курорт няма и неможе да се намери. Не си струва дори да им отговаряш или обясняваш. май нещо друго им трябва.

# 428
  • Мнения: 394
Прочетох няколко мнения и се ужасих. мислех да не пиша но след няколко мнения да споделя и аз за Приморско!
Аз още в началото на темата питах за почивка в Приморско. защото мъжа ми всяка година иска да сме на различно място по нашето черноморие но сме с две деца и ми е притеснено когато резервирам нещо ново. но ви се доверих и не сбърках!
Значи ние почивахме от 6 до 17 юли на Приморско и освен завишените цени по ресторантите и гостилниците за бързо хранене и храната другото беше супер! Бяхме отседнали точно на една пресечка от центъра и на три пресечки от Южния плаж -за плажа мога да кажа че си имаше места и за без да плащаш чедъри и шезлонги. А за платените места на първа ивица задължително се плащат двата шезлонги и чадъра общо -15 лева. на втората вече може само един шезлонг и чадър да се плати- 10лева. а на третия може и само чадър да ползваш. за чистотата мога да кажа че си е мръсничко. независимо че в морето си беше най плитко за децата. но по честичко ходихме на северния. защото беше по чисто и шизлонгите не бяха толкова на често и на първа линия си ползвахме само чадър за 4 лева! а и от северната страна като се пребирахме към квартирата имаше ресторанчета на по български цени -като супа -1.20-1.40 а от южната страна и в гостилницата между 2 лева и 3. и готвеното от северната страна между 2.80 до 3.50. а от южната страна варираха от 4.50 до 8.50- това беше цената на свинско със зеле в едно ресторанче до гостилницата! И ние като бяхме в началото в южната част се бях ужасила от толкова скъп курорт! ходихме единия ден до Китен там е още по евтино!
Много дълго стана ако има нещо питайте!
А посетихме и лятното кино но за цената от 4 лева на човек и чак и на малкия който е на 2 и половина -го таксуваха. вътре е мизерия -столовете прашни и мръсни -едвам седнахме и даже си гушнахме децата в нас. а зад нас имаше група дечурлига които през цялото време чоплеха и тъй като не бяха българчета не ме разбраха че ми напълниха косата със изплютите люспи от семки!
А за цигънета много се радвах че само на плажа ги виждахме след 18 часа да пребират и почистват плажната ивица и да продават царевица. но на групи и то на други места -както и на детските паркове нямаше такива - в сравнение тука че и по центъра ги виждаш а от люлките неможеш да ги изгониш!
От квартирата бях много доволна -чистеше се всеки ден с прахосмукачка и на 5 ден ни смениха и чаршафите и кърпите. имахме тв с кабелна. обзаведен бокс с всичко необходимо на една домакиня. тераска с чадър и сушилник. климатик и това за 50 лева на вечер и почти на центъра - в уличката на ресторант Левтер- май се казваше -много вкусно и на прелични цени са госбите!
Квартирата ни се казваше -Двете сестри! -с дограма!
Единственото което не ми хареса е шума в този град. миналата година като бяхме в Поморие всичко заспиваше в 24 часа а тук тогава започваше живота и аз исках но с две деца в 24 часа си вече парцал и спахме на затворени врати и прозорци!

# 429
  • Мнения: 2 908
Благодаря,neonkaa за изчерпателният разказ Hug
Аз ще разказвам като се върнем на 10-ти.Настроила съм се положително,не смятам,че няма да ми хареса,не съм претенциозна,ако бях,нямаше да избера дестинация Приморско или Китен-те не са за претенциозните-за тях е нагоре от Варна-Златни,Албена и т.н.Не ме е страх от цигани,има ги навсякъде,не смятам,че няма да ми хареса в квартирата,само се надявам да хващаме чадърче на първа или втора линия сутрин и да не е ужасно претъпкано,че да се прескачаме.И дано да не пипнем из заведенията някоя салмонела,че най-ме е страх от това(за детето де).Не смятам да мъкна готови пюрета,защото ми стига останалият багаж,дето се чудя къде ще седнем в колата,камо ли да мъкна и пюрета-ще ядем в заведенията и това е... Rolling EyesХайде със здраве на всички,доволни от Приморско,аз ще чета до събота,ако има нещо ще се включа,ако няма-ще разказвам после Peace

# 430
Хех,да преместихме се,но желанието ни беше да споделим нашия "късмет",за да не се опари някой друг,но както виждам тук не търпите мнения различни от вашите  newsm78,а на n_kirpi искам да кажа,че явно "другото" ти трябва ужасно много щом си толкова жлъчна...а и май спадаш към тази категория хора ,на който няма смисъл да им се обяснява Simple Smile.

# 431
  • Мнения: 2 908
Добре де,alkri ,разбирам,че сте изкарали там зле,не сте доволни и т.н.,може на всеки да се случи,дори на мен,няма застрахован,радвам се,че сподели тук и ти,но аз не мога да започна да мисля негативно от сега,защото нали разбираш,че ще си проваля почивката само от мисли,а няма и да спя-ако няма причина?Не мога да си променя резервацията-нямаме излишни пари да пилеем,а вече сме дали някаква сума за хотела,не можем и да искаме да я изхвърлим с гола ръка,само заради един,двама души,които не са били доволни,ами ако ние сме?Не мога да знам и да го мисля от сега,но имам в предвид казаното и от теб.

# 432
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Единственото което не ми хареса е шума в този град. миналата година като бяхме в Поморие всичко заспиваше в 24 часа а тук тогава започваше живота и аз исках но с две деца в 24 часа си вече парцал и спахме на затворени врати и прозорци!
Преди няколко години бяхме в Поморие и бях изумена от това,че в 24ч всичко е затворено,тихо и няма хора по улиците ooooh!Беше много подтискащо Tired

# 433
  • Мнения: 2 361
  Вчера се върнахме от Приморско. Отседнахме във фамилна къща "Милеви", доста близо до плажа, чисто и приятно, много ни хареса. Северния плаж беше чист, намерихме евтино и вкусно заведение за обяд, вечер хапвахме на различни места. Като цяло съм много доволна и мисля другото лято да отидем пак. Ако някой иска инфо за "обедното" заведение ще се разровя. 

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 19:22 от Хапка

# 434
  • Мнения: 294
Като чуя Приморско и първата ми мисъл е за тамошна дискотека - "Ла пиовра" /много готин декор, но това име ми скрива шапката/  Joy

Общи условия

Активация на акаунт