Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 415
  • 627
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 993
Гледах "My life without me". Много ми хареса и си поплаках даже.

Моля те, кажи с какви субтитри го гледа защото аз го свалих филма от линка, който някой по-назад беше дал, но субтитрите от юнаците не съвпадат Sad

Ами от юнаците, има едни за оригиналното dvd, аз свалих тези с разширение .sub, третите май са с разширение .srt. Както и да е, налагаше се напрекъснато да ги синхронизирам, защото бягат напред, което си е доста досадно.

# 511
  • Мнения: 2 407
Гледах и Дрем гърълс, не ми хареса,аз музикални много и не обичам!

# 512
  • Мнения: 2 407


Fast Food Nation http://www.foxsearchlight.com/fastfoodnation/- страхотен филм, брилятни актьори, ясно и кратко послание, впечатляващо, разбира се, не може да си нормален човек и да ядеш в мак..нещо си отново.

И на мене много ми хареса този филм. Само че явно сме гледаме малко по-различно, защото за мене посланието не беше толкова еднозначно. И да ядеш, и да не ядеш в Макдоналдс, решението ти все не причинява добро на някого. Ако ядеш - вредите са по-ясно изразени. Но аз не си бях давала сметка какво става, ако не ядеш, и допринасяш за упадъка на бизнеса (което се усеща в края на филма), и ударът на този упадък върху съдбите на нелегалните емигранти от Мексико, което пък отваря другата болезнена тема за нелегалната емиграция. И изобщо, проблемите се оказват навързани като кукувича прежда. В крайна сметка моят избор (още преди този филм) от доста отдавна е да не ям в Макдоналдс, след филма изборът ми е още по-категоричен, но това затвърждава мои лични приоритети и не ме прави "по-добра", защото това на кого как правя добро също се оказва относително.
Както и да е, струва си да се гледа филма.
[/quote
От къде да изтегля субтитри?

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 23:33 от Kamij

# 513
  • Мнения: 1 434
Гледах   The Bourne Ultimatum    много ми хареса Laughing

# 514
  • Мнения: 81
Искам да препоръчам " The lives of others". Много кротък и тъжен филм. Страшно ме впечатли.

# 515
  • Мнения: 7 091
Благодаря на Калпазанка за препоръката за " Broken Flowers", много ми хареса! Много метафоричен, чудесно изпълнение! Мъжът ми не е на същото мнение обаче  Laughing

Не си спомням кой препоръча Monseiur Ibrahim , май Бистра беше? СЪщо много ми хареса!! Аз винаги съм си била фен на Омар Шариф да кажа, ама и самият филм ми допадна много! Не знам защо малко ми напомни на Костурица.  newsm78

# 516
  • Мнения: 1 783
Благодаря на Калпазанка за препоръката за " Broken Flowers", много ми хареса! Много метафоричен, чудесно изпълнение! Мъжът ми не е на същото мнение обаче  Laughing

Не си спомням кой препоръча Monseiur Ibrahim , май Бистра беше? СЪщо много ми хареса!! Аз винаги съм си била фен на Омар Шариф да кажа, ама и самият филм ми допадна много! Не знам защо малко ми напомни на Костурица.  newsm78
Май беше някой друг, не аз, но се присъединявам - много хубав и аз го харесвам Омар Шариф.
Broken Flowers, нали е много хубав? Hands Clap Бил Мъри най-после пак се появи, голяма съм му фенка на тоя човек.

# 517
  • Мнения: 3 491
Искам да препоръчам " The lives of others". Много кротък и тъжен филм. Страшно ме впечатли.
И аз много го харесах. Примъквам се към препоръката  (не си спомням обаче дали за втори или трети път. Simple Smile )

# 518
  • Мнения: 3 491
Гледах и Дрем гърълс, не ми хареса,аз музикални много и не обичам!
А аз направо не можах да го догледам, доскуча ми. Rolling Eyes

# 519
  • Мнения: 7 091
Малееее, кой ми препоръча Pan's Labyrinth  ooooh! Хора що не казвате, че са такива страхотии! Направо не знам как ще заспя! Ужас...Като цяло филмът не е лош като идея и замисъл, артистите ми допаднаха, обаче имаше ли нужда от такива страхотии си мисля...

# 520
  • Мнения: 3 491
Малееее, кой ми препоръча Pan's Labyrinth  ooooh! Хора що не казвате, че са такива страхотии! Направо не знам как ще заспя! Ужас...Като цяло филмът не е лош като идея и замисъл, артистите ми допаднаха, обаче имаше ли нужда от такива страхотии си мисля...
ММММ, както се беше изказал някой в Амазон: това е истинска, сурова, красива, недокосната от Дисни приказка. Не ме беше страх.  Simple Smile

# 521
  • Мнения: 7 091
ММММ, както се беше изказал някой в Амазон: това е истинска, сурова, красива, недокосната от Дисни приказка. Не ме беше страх.  Simple Smile

Аз не оспорвам стойността на филма, ама на мен извращенията и графичните картини ми дойдоха малко в повече, още повече, че въобще не ги очаквах, да не говорим, че мислех да го гледаме с Калин.  ooooh!

# 522
  • Мнения: 3 491
ММММ, както се беше изказал някой в Амазон: това е истинска, сурова, красива, недокосната от Дисни приказка. Не ме беше страх.  Simple Smile

Аз не оспорвам стойността на филма, ама на мен извращенията и графичните картини ми дойдоха малко в повече, още повече, че въобще не ги очаквах, да не говорим, че мислех да го гледаме с Калин.  ooooh!
Аз го гледах преди няколко месеца, и честно казано, съм ги забравила, спомням си най-силно самия край на филма, а там беше красиво.
А момента и аз съм уплашена от филм, от "The Pursuit of Happyness" - въпреки хепиенда.

# 523
  • Мнения: 7 091
Аз го гледах преди няколко месеца, и честно казано, съм ги забравила, спомням си най-силно самия край на филма, а там беше красиво.
А момента и аз съм уплашена от филм, от "The Pursuit of Happyness" - въпреки хепиенда.

Ами аз затова вдигам алармата, да не би някой друг с деца да реши да го гледа Wink

 А защо така за филма с Уил? Какво не ти хареса ако не е тайна?

# 524
  • Мнения: 3 491
А защо така за филма с Уил? Какво не ти хареса ако не е тайна?
"The Pursuit of Happyness" ли? Напротив, много ми хареса, чуден филм е! Но се уплаших от гледката на това какво означава да стигнеш дъното, и че това е ситуация, от която никой не е застрахован. Пък това, че един се е измъкнал, никак не е правило.

Общи условия

Активация на акаунт