В коя г.с. се вижда сърчицето с "коремен" ехограф?

  • 10 887
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 784
Ние го чухме като бях май в 8-ма седмица, на двуизмерен ехограф, обаче беше по-нов модел и може би за това.
И ние така. В 7г.с се чуваше много слабо и за това доктора ни извика пак следващата седмица и когато ни го пусна да го чуем и ние със съпруга ми, когато стаята се огласи от неповторимия звук на мъничкото туптящо сърчице, няма да ти описвам как се чувствахме. Даже 7-мото небе е ниско в този момент! Не се притеснявай, отиди след седмица-две, а ако имаш възможност посети и някой друг доктор с по-нов модел ехограф, ако не те свърта! Аз лично пътувах да Пловдив за тези прегледи, понеже съм от малък град и тука по принцип са "скарани" с техниката  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 393
 Май бях в 8 г.с. ,когато го видяхме.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 102
При мен в 6-та г.с. се видя сърдечна дейност с коремен ехограф.

# 33
  • Мнения: 138
в 17г.с. се 4ува и се вижда перфектно.

# 34
  • Мнения: 159
Трябва да може да се види сърчицето, а колкото до чуването е доста по-късно Simple Smile

# 35
  • Мнения: 187
В 8 г.с. на обикновен коремен ехограф,съвсем не от новите модели.

 Peace

# 36
  • Мнения: 961
В 8 г.с. на обикновен коремен ехограф, съвсем не от новите модели.
И при нас беше така.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 589
Погледнахте ли датата на темата преди да пишете?
Тя жената сигурно е родила вече, вие за сърдечна дейност й пишете. Tired

# 38
  • Мнения: X
И двата пъти видяха сърдечна дейност в 8 г.с.

# 39
# 40
  • Мнения: 138
да, но това е форум, в които вси4ки споделят мнения и опит нали така? искаш да кажеш, 4е никоя друга бременна жена няма да влезе и да изкаже своите притеснения или да се успокои като про4ете нещо по ново. незнам може да не съм права според вас, но това си е мое ли4но мнение

Общи условия

Активация на акаунт