Снимки тема 2-ра

  • 26 023
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 843
Не знам за Мага, но тук сме няколко тези, които планираме...  Wink
Не се сдържах, пък и като го заявим открито, ще ни е трудно да избягаме после... щото, хич няма да лъжа, мен ме страх дали ще се справя. И сега не съм много добра в справянето...

# 226
  • Мнения: 921
... И сега не съм много добра в справянето...

Амииии? Така ли си мислиш?  Wink
Сори за спама Peace

# 227
# 228
  • Мнения: 2 722
Мираа, още веднъж ЧРД на куклата. Много е порастнала - като гъбка.
И малко оф - като свърши стачката, ще взема да преровя снимките от морето и да ги пратя.

# 229
  • Мнения: 2 084
Мира, на палавница прилича малката хубавелка. Расте присъствието на нежната половина.

# 230
  • Мнения: 131
Мира, ЧРД и от мен на прелестната Диманка. Много е порастнала и е много, ама наистина много хубава.   bouquet Нека ви е здрава!

# 231
  • на път
  • Мнения: 2 804

Браво за празника  Hug!!! Обаче съм потресена как е пораснала вашата хубавица - от бебе се е превърнала в мома.... Как минава бързо времето  Thinking.

# 232
# 233
  • Мнения: 224
Много готин купон     bigdance2.  Да имате повече такива моменти, а пък  newsm38 е толкова хубава че ми се прияде.

# 234
  • Мнения: 2 722
Креми, вкуснооооооооооо  Joy

# 235
  • Мнения: 367
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=183841');


Влизам да оставя малко снимки. Утре ще се разписвам из темите.     

Креми, къде тече купона? Че скоро и аз ще търся детски център, а от снимките виждам, че децата са прекарали страхотно.

# 236
  • Мнения: 526
orange72 супер снимки  bouquet

# 237
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Креми ,купона е бил супер.А така са порастнали и двамата и са се разхубавили.......домъчня ми за вас значи и искам да ви видя.Хайде идвайте ни на гости,и без това имате някой неща да си вземате от вкъщи,времето застудя и ще са ви нужни.Ти си знаеш за какво става въпрос. Mr. Green
ОранжТози Ники от ден на ден все по голям чаровник става.

# 238
  • Мнения: 66
Поздрави на всички и много взаимно щастие!
От нас двамата.  bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=183984

# 239
  • Мнения: 2 722
Ориндж, ще му изяв усмивката на малкия Ники - боже, той става все по-голям чаровник от ден на ден.
Ami_D , страхотни букли - да не си ги пипнала  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт