Снимки тема 2-ра

  • 26 036
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 722
Марти е страхотен както винаги - добре че сме далече, иначе ще има да си крадат гаджетата с моите красавци /оле, скромна майка/
И аз се огледах в детската, ако не е тайна, къде е - може и на лични.

# 256
  • София
  • Мнения: 9 519
Марти наистина е страхотен, а пък и гледам че около него гравитират доста девойки, дори Исак му завидя и пожела да ходи в неговата градина  Laughing

# 257
  • на път
  • Мнения: 2 804
Мили момичета Mama_Galia_66,  Tanya -  благодаря ви за хубавите думи. Всички деца са ни хубави (тези в градината на Марти самоги мачкам и гушкам), а нашите преживяват невероятна "метаморфоза" в домовете ни която ни шашардисва и не е характерна за децата гледани в къщи от бебета.

Скъпа Venecias, много ценя всичко което пишеш да знаеш и винаги следя с интерес твоето мнение. Що се отнася до градината - редова си е и огрухана, но докато вървя стачката заедно с милите ни госпожи, лепихметапети, картинки, шихме възглавнички и боядисвахме .. и сега е такава. Та това е прекрасния резултат от стачката (ако няма друг ... то поне това, знаете че пари за образование, наука и деца няма  Wink ...

Фоксче, чакаме ви с нетърпение  Hug Hug Hug. Като дойдете ще "разкрасим" и вашата група  Grinning. Забравих да ти пиша, че до нашата градина има още една с немски - тя пък е в специални отношения със сдружение "Шилер" и 55 у-ще (единственото държавно с ранноезиково обучение с немски).

# 258
  • Мнения: 2 722
леле, изпаднали сме до втора страница. Срам за мен като най-изявен фотограф!

Това е от деня на протеста, тези дни и други ще накатеря. Приятно гледане.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191920

# 259
  • Мнения: 921
Както обещах се отчитам с първите снимки на дъщеря ни (как звучи само Laughing)

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=192134&view=1&photo=1

За да не създавам проблеми, тъй като съм направила снимките малко нелегално  Mr. Green, ще пускам паролата само на лични. Надявам се да проявите разбиране.

# 260
  • Мнения: 2 084
Таня, давай парола! Не можах да ти пусна съобщение на лични.
На мен дъщеря ми е несбътдната мечта, та съм си поръчала снахи и внучки.

# 261
  • София
  • Мнения: 9 519
Е, след като ни отписа като зет, дай поне една парола да видим каква мома сме изпуснали Laughing

# 262
  • Враца
  • Мнения: 5 224
Още една любопитка

а защо нелегално? ние питахме може ли да правим снимки и ни казаха, че няма проблем

# 263
  • София
  • Мнения: 9 519
Сладурана, да й имам буклите Laughing

# 264
  • Мнения: 921
Пратила съм ви паролата.
Wa_wa, за съжаление, на нас ни казаха че не е разрешено да снимаме в дома. И тъй като правим добро впечатление на Директорката (която е ужас за персонала в дома), за да можем да ходим всеки ден, не ща да си отрязваме достъпа. Не се притеснявайте, после ще има толкова снимки, че ще ви омръзне от мен Joy
Фокси, не се измъквай от кастинга!

# 265
  • Мнения: 921
Сладурана, да й имам буклите Laughing

Нали, нали!? Знаех си аз, че нашето си е най-Убаво bowuu

# 266
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Може ли парола и на мене. Mr. Green

П.П.Това за нелегалното снимане,и на нас ни бяха казали,че не е желателно да се снима,ама пуста краста....пък и бабата чакаше милата да зърне първото си внуче,а и аз нали трябваше да се изфукам пред дружки и другари със на мама синчето. Mr. Green

Та тогава по-него време,бяхме се въоръжили със едно фото апаратче от втората световна,дето светкавицата от тук до не знам къде можеш да видиш и дебнехме,като се опразнеше коридора и нямаше някои да минава от персонала даииииииииии Mr. Green
За половин час цяла лента направихме.След това чинно отидохме до фотото,направиха ни снимките,и с това нелегалното ни снимане приключи.
Една седмица след това,директорката вмъкна,че вече ако искаме можем да направим снимки,и моят хубостник измъкна албумчето с думите"Ами ето да видите,ние вече я свършихме тая работа,ще ни прощавате,че малко така без да питаме,ама бабите не ни оставиха на спокойствие" Mr. GreenИзлезе разбрана жената,та се посмяхме.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 09:23 от ИВКА 10

# 267
  • Мнения: 2 722
Танче, ние нали сме приятелки - знаеш ли колко е хубаво да си приятелка със сватята, а не да се гледате на криво. Момата е страхотна - пу за мен.

# 268
  • Aachen-Пловдив
  • Мнения: 89
Ех Таня, много честито и от мен. Завиждам ти, ама така хубаво ти завиждам...

Прати и на мен тая парола, че не мога да трая. Не се редя на опашката с кандидат-зетьове, защото засега още живея между кашони и разглобени мебели по немско, ама  ама в началото на януари като си се прибера ще поставям кратки рекорди в чакането

# 269
  • Мнения: 883
Танче, паролата, моля  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт