Мама и тати се молят на Бог, ДЕКЕМВРИ да ги дари със здрав бебок!

  • 10 408
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 641
kalinuccia аз обожавам ремонти. искам да се включим в нов строеж и да си купум голямо и хубаво и жилище и да се отдам на ремонт за няколко месеца. преди 2 години купихме сегашната ни панелка и за 2 месеца сменихме и ремонтирахме всичко. предимно аз и мъжа ми. Ема таман беше на 4-5 месеца. ама сега цените са ужасно високи да не говорим че имаме да изплащаме и този апартамент ама не ми пречи да си мечтая де Simple Smile

венчо ти ми припомни едни щастливи и безгрижни години на морето...ех спомени Simple Smile

# 241
  • Мнения: 534
здравейте и от мен!  Hug
днес до обяд бах на работа, трябваше да предам и да пообуча мацката дето ще ме замества...
vencho, сложих ти синя количка, а ако се налагат промени ще ги правим, няма проблем Peace
нас също ни чака голям ремонт, който сигурно ще започнем в средата на юли...ще сменяме дограма, мебели, ново предназначение на стаите, та...дупе да му е яко на моя мъж и тате, щото аз освен за акъл Joy, за друго не ставам на този етап...
навън продължава да пече, макар че го даваха захлаждане newsm78
лек и спокоен ден! Hug

# 242
  • Мнения: 219
Здравейте и от мен.
И ние се каним да си купуваме къщичка, но дано момчето остане сериозно и станат работите както ми се иска. Но днес и аз съм в кофти настроение, снощи много ме хвана яд на бъдещия татко, защото не се откъсва от тоя компютър и в 1-2ч посреднощ си поплаках и поговорихме. На работа е абсолютна скука, нямам какво да правя, но не ставам от компа от 10 до 19ч, направо вече откачам, нямам търпение да мине този месец и да дойде сватбата и отпуската след нея. После няма да имам търпение да дойде ноември, че да не ходя на работа (ако това е работа...).
Довечера поне ще се разсея, защото ще разхождаме кучето в парка, та малко на чист въздух и разходка, а и най-вече - разговор с мъжлето. Нямаме компания в София, а на мен това адски много ми липсва (особенно сега, чувствам се все едно съм сама, а тук е пълно с хора, а колко бъдещи мами има из улиците, чак се изненадвам, явно преди не съм се заглеждала).
Но...стига с този песимизъм (аз по принцип съм голям оптимист, и мразя да ми казват, че нещо няма да стане или не може, защото човек има ли желание всичко може да постигне, дали бързо или с години, важното е, че може).
Така, че мили мами давам ви по една ГОЛЯМА целувка и нека да ви бъде ведър и разнообразен деня Simple Smile
(леле, пак много се разписах....това е от нямане какво да правя)

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
здравейте.момичета!Аз съм поредната............много ми е отчаяно днес!Имам защита на 19.07 на дипломна работа!Няма кой да вземе детето за 2часа поне и усещам как от 2дни силите ме напускат.ниско ми е кръвното и ме боли глава!Знам.че Ви отегчавам.но исках да споделя с някой!по принцип винаги се оправям и не се оплаквам но сега усещам.че съм на ръба да падна в дупката!
Извинявайте ако има нещо!

# 244
  • Мнения: 219
Иринче, не се притеснявай. Тъкмо сега говорихме с една колежка, че когато жената е бременна, то тя става друга във всяко едно отношение, и хранене, и спане, и психика, и т.н. Напълно те разбираме и мен ако питаш, събери няколко души и излезте или ги покани в къщи, ако няма кой да гледа детето, това определено ще те разведри. Таткото също смятам, че много може да помогне, поне при мен е така. Иска ми се постоянно да е до мен и да си говорим, това ми дава сили за всичко, а и предполагам, че все пак той е човека с когото най-много трябва да споделяш и да те подкрепя.
С най-голямо удоволствие бих взела детето за няколко часа, но съм на работа (някой хлапак определено би ми разведрил деня Simple Smile )
Така, че горе главата и спокойно. А и ти си дай малко почивка с четенето, пусни си някоя слъзлива комедийка (аз се чудя вече дали да не дръпна някой филм...) и после ще си по-добра (при мен поне работи, като си поплача после ми е по-леко).
 Hug

# 245
  • Мнения: 114
[здравейте бъдещи мамчета. аз сам неви от бургас и съм в 4 месец. има ли други момичета от моя град?
Здравей Неви,аз съм от Бургас.

# 246
  • Мнения: 219
Мацки а някоя да знае каква е разликата между 3d механичен и 3D live/нещо такова май беше нерзбрах точно/ че в Свети Лазар имали 2 и на първия прегледа бил 80 лв а на втория 200лв???

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 408
Явно не само мен ме е обхманала "депресията", а уж понятието е следродилна депресия! Ами то ако от сега сме в гадно настроение какво остава след като родим! Лесно е да се кажи нали.... На мен лично ми писна някой да ми казва: Ти сега трябва само да се усмихваш, да се радваш на бременността и всичко ще е наред!  #Cussing out Добре,де ама много лесно звучи,то все едно лошото настроение и песимизма са копчета и хоп! ето изключих ме ги!
Аз за това гледам да съм по-често навън да се виждам с приятелки и т.н, но днес пак съм тъжна защото татито ни пак заминава! и то чак в неделя се връща! Ще ни липсва! за това си отложих и месечния преглед за другия понеделник, за да сме заедно като отидем! лелеее колко време не съм го виждала бебокааа от 02.06.!!! ама още малко,хем ще сме пораснали повече!
ИТА, за целите бански: по-добре си купи половинки, защото умереното слънце на корема доставя най-много витамин D, полезен за растежа ето сайт с информация http://www.tialoto.bg/article.php?cat=19&id=2109
Moonlight разликата е следната при обикновения 3D образа и движенията на бебето се снимат и после излиза образа, т.е. тогав кагото ти гледаш,че маха с ръчички, то може вече да си смуче палеца! Доката при 3D live виждаш в реално време какво прави детето!
Неви Добре дошла!   bouquet
Това е за сега!

# 248
  • Мнения: 1 065
Добро утро и от мен момичета.Вчера се върнах от едномесечна почивка на морето.Прекарахме си страхотно.Дори ни остана време  с татенцето да сключим брак.И то на моят рожден ден,така че за в бъдеще на тази дата ще имаме двоен празник. Grinning

Честито   bouquet! Аз пък се ожених ден след рождения ми ден и малко се чудя дали не се минах  Mr. Green. Още не съм празнувала годишнина де, но след по- малко от месец ще ти кажа  Grinning

# 249
  • Мнения: 114
Добро утро и от мен момичета.Вчера се върнах от едномесечна почивка на морето.Прекарахме си страхотно.Дори ни остана време  с татенцето да сключим брак.И то на моят рожден ден,така че за в бъдеще на тази дата ще имаме двоен празник. Grinning

Честито   bouquet! Аз пък се ожених ден след рождения ми ден и малко се чудя дали не се минах  Mr. Green. Още не съм празнувала годишнина де, но след по- малко от месец ще ти кажа  Grinning
Благодаря chiges.Сключихме брак на рожденния ми ден защото така решихме със съпруга ми.Първо,че нямахме много време(защото си бяхме за малко в Бг),второ че се падаше понеделник, а пък той ми е любимият ден.

# 250
  • Мнения: 219
munieca,много ти благодаря  Simple Smile

# 251
  • Мнения: 127
Xixi,честито,пожелавам ви много любов и щастие!Още една мама трябваше да се е омъжила тази неделя,Мунлайт,ако не се лъжа?Защо няма снимки?
Munieca,ти си по-добре от мен-моя съпруг е от май месец все в командировки в Румъния.Три седмици е там,една тук.Не ме питай как издържам и колко ми е мъчно.Досега е бил с мен само на първите два прегледа.Така че много добре те разбирам какво ти е!Не трябва да се поддаваме на депресии,макар понякога да е трудно!

# 252
  • Мнения: 684
Xixi,честито,пожелавам ви много любов и щастие!Още една мама трябваше да се е омъжила тази неделя,Мунлайт,ако не се лъжа?Защо няма снимки?
Munieca,ти си по-добре от мен-моя съпруг е от май месец все в командировки в Румъния.Три седмици е там,една тук.Не ме питай как издържам и колко ми е мъчно.Досега е бил с мен само на първите два прегледа.Така че много добре те разбирам какво ти е!Не трябва да се поддаваме на депресии,макар понякога да е трудно!

Момичета я горе главата...а не тези където мъжете са им моряци какво да кажат,а?
Моя мъж не е моряк но пък ходи по турнета и го няма по 2-3 месеца, в най- добрия случай 1месец.
след няколко дни заминава и ще си дойде на 15 септември.
Не че не ми е гадно като съм сама ...но такъв е живота!!!Професии разни...
Радвайте се че поне през седмица ги виждате...винаги има и по зле:-)
Честито на новоомъжените мами-живи и здрави да сте и да се обичате много! Hug

# 253
  • Мнения: 219
Xixi,честито,пожелавам ви много любов и щастие!Още една мама трябваше да се е омъжила тази неделя,Мунлайт,ако не се лъжа?Защо няма снимки?
Munieca,ти си по-добре от мен-моя съпруг е от май месец все в командировки в Румъния.Три седмици е там,една тук.Не ме питай как издържам и колко ми е мъчно.Досега е бил с мен само на първите два прегледа.Така че много добре те разбирам какво ти е!Не трябва да се поддаваме на депресии,макар понякога да е трудно!

Снимките ще мина утре да ги взема,т.е диска де,че да не му давам зор на човека веднага на другия ден още,реших да изчакам да мине един ден,и като го взема ще ги кача.Аз тук от нашия фотоапарат имам няколко само.

# 254
  • София
  • Мнения: 2 854
Честито на новоомъжилите се момичета! Пожелавам ви брачен живот, изпълнен с много радост, разбирателство и любов! И чакам снимки! Hug

Калинуча, баща ми е на изследване в четвъртък. Ще пукна дотогава! Искам да заспя и като се събудя всичко да е минало!

Къде зачезна Розичката, бре? newsm78

Anaise, ти сериозно ли твърдиш, че обожаваш ремонти?! #Crazy За пръв път чувам такова нещо.  Аз ги мразя! Неразборията и чистенето след това просто ме убиват! Но най-гадното е събирането на предметите преди ремонта. Ужас! Sick

Ей, момичетата с депресиите! Стягайте се! Глезете се, искайте, гледайте да се чувствате добре! Hug

Ммммм! Момичета, току-що попаднах случайно на едни бонбони, съвсем невзрачни на вид, които се оказаха пълни с алкохол! Ох че хубава изненада! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт