Скоро да сте почивали в Албена? Как беше?

  • 2 586
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Ехааа как ти завиждам  Embarassed. Вчера се върнахме от Албена. Много е хубаво там , направо съм влюбена догодина пак ще сме там и то в Калиакра  Peace. Моят син е на 1 година и 1 месец. Няма зъби ,но в ресторанта всички бяха много любезни  bowuu, пасираха му супички и пилешко с картофи и .... абе каквото му избера  chef. Хлабя беше 7-8 вида , плодове в изоблие праскови , череши , диня , пъпеш, банани и ...др.Фрешовете не са много скъпи , но пък и малчо не им е фен та ние си пехме водичка. Калиакра е много хубав хотел , пред него има площадка с люлки така ,че няма за какво да съжаляваш. В ресторанта има столчета за хранене и храната е много хубава . Вечерно време правихме разходки и се возихме на влакчето . Има много забавления , не се притеснявай. Ех как искам пак да съм там. Heart Eyes
Е това е страхотно.А за столчетата трябва ли да се прави заявка или те просто си седят в ресторанта и който иска може да ги ползва?И някой по-нагоре беше писал,че има в ол инклузива и детско меню.Дали е така,защото на мен по телефона ми казаха,че няма?
Виж, по принцип винаги ми е правило впечатление, че в Албена е пълно с малки деца- чужденците спокойно си ги хранят , има детско менюа на инклузива/

# 16
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
...А за столчетата трябва ли да се прави заявка или те просто си седят в ресторанта и който иска може да ги ползва?И някой по-нагоре беше писал,че има в ол инклузива и детско меню...

Тази година още не сме ходили, но предните две години на детската маса слагаха доста неща, които децата обичат и могат да ядат самостоятелно - картофени пръстчета, цариградски кюфтенца, моркови на пръчици, картофено пюре, малки наденички или кренвирши. Повечето от тези неща липсват на големите плотове (не че ако искаш, не можеш да си вземеш от детската маса). А високите столчета за хранене са на свободно разположение, без заявка.   

# 17
  • Мнения: 455
По спомени от преди 5-6 години знам че в Албена има аниматори, които занимават децата. Но аниматорите, които съм виждала се занимаваха с малки германчета. Тъй като аз се колебая между Албена и Елените, въпроса за аниматорите или детските градини силно ме интересува...Ако въобще се престрашим да отидем на море - ще е с 3 месечно бебе и почти 3 годишно дете. Иска ми се поне час, два на ден да оставям баткото на грижите на някой друг. В Елените офертите за ал инклузив включват и детска градина...

# 18
  • Мнения: 752
Ние скоро се върнахме от Албена и сме доволни. Мисля, че за малки деца ол инклузива е перфектен. Не чакаш менюта, не чаках поръчки и сметки. От както сме с две деца все там ходим. Храната е добра, има какво да ядат и децата. Миналата година малката беше на 9 месеца и имаше какво да яде. Плодове има в изобилие, зеленчуци също. Според мен Албена с ол инклузив е перфектно за почивка с деца.

Общи условия

Активация на акаунт