Клуб на мрънкащите красавици - 2

  • 5 857
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 437
Ех този Начо Simple Smile Simple Smile
Откъде ли не е минал и намерил модел  Laughing  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Ех този Начо Simple Smile Simple Smile
Откъде ли не е минал и намерил модел  Laughing  bouquet
Grinning    bouquet
някой няма ли да мрънка днес?

# 17
  • Мнения: 3 830
Ех този Начо Simple Smile Simple Smile
Откъде ли не е минал и намерил модел  Laughing  bouquet

Беше лесно. Харесал ме бил от снимките на Жужата. После се свърза с мен и от снимките в студиото на Жужата, отидох в неговото студио, което се намира много близко.  Grinning  Laughing Иначе не той ме е намерил като модел, а Мано и Жужата!

# 18
  • Мнения: 437
еее.. Жужата няма равна в намирането на модели Wink Интересното е, че си ги менкат  Sunglasses
А в новото студио на Начо не съм ходила... само ми разказва за него и се надлъгваме кога пак.. Wink

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Кас, относно синките- пусни си една кръвна картина да си видиш нивото на тромбоцитите. Витамините и по- скоро липсата им, изобщо не биха могли да са причина за това  Peace

# 20
  • Мнения: 4 733
Боже, изследвания...Отврат.Нивото на тези тромбоцити от какво зависи и кое причинява  надвишаване на количеството им ? Боже какви въпроси, извинявай..

# 21
  • Мнения: 3 830
еее.. Жужата няма равна в намирането на модели Wink Интересното е, че си ги менкат  Sunglasses
А в новото студио на Начо не съм ходила... само ми разказва за него и се надлъгваме кога пак.. Wink

Започнах първо да позирам на мано, който беше прохождащ фотограф. После отидохме да ползваме студиото на Жужата и тогава тя ме хареса много, и ми даде координатите си.

Разбира се, че си ги "менкат"! Можеш ли да снимаш непрекъснато един и същ модел! Още повече, че при различен фотограф моделът изглежда различно, защото всеки фотограф си има различен стил.

Начо ми каза да му се обадя, когато съм в София, защото иска да снимаме, но аз сега уча и не знам кога ще мога.
Ако го видиш преди мен, му прати много поздрави от Мария на Жужата:)

# 22
  • Мнения: 3 830
Кас, относно синките- пусни си една кръвна картина да си видиш нивото на тромбоцитите. Витамините и по- скоро липсата им, изобщо не биха могли да са причина за това  Peace

Ооо, напротив, напротив! Могат да бъдат причина и още как! Нали съм имала същия проблем! Я, стига с глупостите!  Peace

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Боже, изследвания...Отврат.Нивото на тези тромбоцити от какво зависи и кое причинява  надвишаване на количеството им ? Боже какви въпроси, извинявай..

Не надвишаването, а намаляването им води до по- лесна поява на синини  Peace

Я, стига с глупостите!  Peace

Нещо?! Слънцето ли те удари или...?! Айде да си имаме уваженията, м?!

# 24
  • Мнения: 15 619
Едно щастливо мрън и от мен! bowuu
горещичко е и имам чувството, че се топя с минути. Whistling Whistling Whistling
Грей, грей, Слънчице!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 830
Щом казвам нещо, значи съм сигурна! Ми да си имаме уважението де!

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Estellia, всъщност горещо се надявам да си права проблемът на Касиди да е в едните витамини!!!

# 27
  • Мнения: 3 830
Estellia, всъщност горещо се надявам да си права проблемът на Касиди да е в едните витамини!!!

Не съм казала, че  в това е проблемът точно. Казах, че е много вероятно.
Тя сама потвърди, че се храни рядко и не яде плодове. Аз също, докато бях в пубертета бях 160см. на 38-39 килограма, ядях по веднъж на ден, и тогава непрекъснато бях синя без да съм се удряла. Личният лекар каза "витамини"... и се оправих, но и напълнях, за което съм много щастлива!
Може пък проблемът и да е в тромбоцитите, както каза ти, но може да е и от бедна храна, малко течности и т.н. .. А може аномалиите в кръвта да са в резултат на бедна храна, липса на витамини и др. Чела съм, че липсата на витамини води до неправилно функциониране на всички звена в човешкия организъм, което е повече от логично!

# 28
  • Мнения: 2 759
                  'Проблемът на Касиди'? Как пък не  Crossing Arms. И на мен ми станаха последната седмица, пък (по краката). Кас, добре че си ти, че да го осъзная като факт. Ама да знаеш, че не е твой проблем. Ще го делнем и туй то Whistling!

# 29
  • Мнения: 15 619
Estellia, всъщност горещо се надявам да си права проблемът на Касиди да е в едните витамини!!!

Не съм казала, че  в това е проблемът точно. Казах, че е много вероятно.
Тя сама потвърди, че се храни рядко и не яде плодове. Аз също, докато бях в пубертета бях 160см. на 38-39 килограма, ядях по веднъж на ден, и тогава непрекъснато бях синя без да съм се удряла. Личният лекар каза "витамини"... и се оправих, но и напълнях, за което съм много щастлива!
Може пък проблемът и да е в тромбоцитите, както каза ти, но може да е и от бедна храна, малко течности и т.н. .. А може аномалиите в кръвта да са в резултат на бедна храна, липса на витамини и др. Чела съм, че липсата на витамини води до неправилно функциониране на всички звена в човешкия организъм, което е повече от логично!


Дет` не ме сеят, аз там никна, та и тук да се изкажа:
Аз почти не ям плодове и това е така от години. такъв проблем, обаче, нямам.
Без мрън.

Общи условия

Активация на акаунт