ПОМОЩ: прически за кьдрава коса

  • 1 711
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Момичета , които се изправяте , как ви се отразява на косата  постоянното изправяне ?  Аз също много се харесвам с права коса и си мисля вече всяка седмица да я изправям , макар че доста ме е страх да не я съсипя . Мисля само със сешоар да става тази работа , че пресата е по- вредна - така ли е наистина  newsm78  ?

# 16
  • Мнения: 1 941
Моята коса е страшно къдрава, реша я само когато я мия или иначе казано през 2 дни. След това задължително я фиксирам или с гел или с пяна и суша с дифузер. Всяка сутрин рефрешвам със стилизиращ продукт и поразресвам съъъъъвсем леко, колкото да не изглеждам рошава hahaha Не искам да си помислям какво ще се случи ако се опитам да си разреша косата, докато е суха. Незная как е при вас, но аз и с балсам вече не успявам да се среша, само с маска става ...

# 17
 lilac днес отидох и си записах 4ас при фризьорката и тя ми каза за сега потстригване и ки4ури само в корените така 4е отлагам кадренето но с ролки сам пробвала не мога да си ги правя добре а студеното кадрене ми накадря косата и в основата а не само по дьлжината и освен това не се занимава с ролките но дааа проблема е налице няма да се накьдря скоро  Rolling Eyes ина4е за при4ески аз си я нося постоянно спусната като си вдигам бретона с фиби4ка назад то4но прз средата сега е модно  Peace но винаги сьм с пяна за да изглежда леко мокра  Wink

# 18
  • Мнения: 17 407
А колко често се решите?Аз,като се среша заприличвам на разплетена дамаджана.Използвате ли пяна,вакса,лак или други стилизиращи продукти?

Само мокра, с маска или балсам. Суха- абсурд. Едно, че не мога, второ става като метла. ПОлзвам течен фиксатор, гел за къдрици и балсам без отмиване,

Общи условия

Активация на акаунт