Казанлък - 2

  • 16 967
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Фейке, май към средата на август ще идваме. Нямам точна дата засега, моят мъж ме върти, на него не му казват с точност от работата. Ще е най-късно средата на август, може и по-рано.
Ние на 30 юни се сгодихме, след почти 4 години съвместен живот моят мъж най-после ме попита дали искам да се оженя за него. Аз взех, че казах да. Та сега решихме да сключим през септември тук граждански брак, а през октомври да направим църковен в К-к. Винаги съм казвала, че ако някога се женя, то искам да е в Куленската църква. Въпреки че никой от нас не е набожен. Значи това лято ще трябва да тичам да си избирам локейшъни етц.
Вие кога заминавате на море? В К-к ли си през август? Не забравяй ключовите думи - Загорка и цаца  Laughing
Преди да тръгнем ще ти пратя ЛС с номера ми.

И от мен със закъснение ЧРД на двете дребита! Да са весели и засмяни и много да радват мама и тати!

А разбрах, че има и фирма, която организира сватби. Някой влизал ли е в магазина им и има ли някакви впечатления?

Ох, тук настана жесток мор, 37 градуса жега. Не се спи нощем, гадост. Само дано след месец в Бг. е минала горещата вълна защото аз хич не понасям.

# 16
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Честито на mystic!!! smile3525
Дано сте много щастливи,да изживеете много красиви моменти заедно!!! smile3525
Има такава фирма,казва се Деница(ако не се лъжа),но аз лично нямам преки впечатления,едниствено се заглеждам по роклите на витрината,макар вече да съм обличала такава.....

И тук е страшна жега,но аз се надявам да продължи поне до 03.08,че до тогава ще сме на море!!!!

# 17
  • Мнения: 1 733
Честит рожден ден със закъснение на Павката. Да е много весело и щастливо дете и да радва мама и татко!
Mystic, честито и на теб! Много любов ви желая и скоро да направите малката кукла кака Simple Smile Що се отнася до фирмата, която организира сватбите - моя съседка има такава фирма и се казва "Ралица" (фирмата, не съседката). Освен сватбени рокли, организира и партито с всичките там украси и както си му е редът. Ако искаш, мога да потърся координати и да ти ги пратя на лс.

# 18
  • Мнения: 1 639
Фейке, май към средата на август ще идваме. Вие кога заминавате на море? В К-к ли си през

На море ходихме вече.  Simple Smile
Тук съм, работя . Ще чакам ЛС като тръгвате за насам.

Честит годеж.   bouquet   Куленската църква е уютна  много , отец Петър ни е редовен клиент.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 166

pipi, разкажи нещо повече за този нов детски клуб.Аз само знам ,че го има но не съм ходила. И снимки искаме да видим от партито.  Simple Smile

 
май трябва да ги кача в интернет и тогава,дано днес успея

# 20
  • Мнения: 166
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=155416&view=1&photo=1
ето тук има някои от снимките от рождения ден. Заведението е хубаво,има доста играчки за децата върте, и отвън- пластмасова кола,пързалка, батут. Общо взето детето може да се забавлява.За ползване на играчки се заплаща 1лв на дете,това си е в ценоразписа. За организиране на рожден ден ангажиране на залата е 35лв или по 4 лв на дете за 2ч #Crazy.Но това включва разни неща. Украса,покани....Поръчване на палячо е 35 лв мисля.Ние нямахме такива поръчки.

# 21
  • Мнения: 1 639
Трябва да си заведа диването аз да го видим този център. А майките могат да си пият кафето там , нали?
А тези 35лв само включват игрите или ? Торти и ядене отделно ли се плащат ?

# 22
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
А къде се намира детския център?Не е лошо,имаше нужда от нещо подобно в града!!

# 23
  • Мнения: 166
Да,майките си пият кафето,бащите бирата Grinning екстра е.
Не знам подробности какво включват тези 35лв,защото аз отидох там в последния момент,не ангажирах залата само за нас,т.е. отворено беше за други посетители, и понеже беше в последния момент ве4е си имахме торта,и плащах само по 1 лв на дете за ползване на играчките както всички останали. Намира се под касите на енергото

# 24
  • Мнения: 1 639
Планувам утре да идем там. Инка,  айде и вие.  Simple Smile
Ние към 9,30ч ще сме там , че после са жегите..

# 25
  • Мнения: 2 907
Ех, като ги гледам снимките ми става тъжно, че ще идваме без малкия звяр  Wink
Но няма да ме изгоните ако искам и аз дойда, нали? Пипи каза, че имало бира  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 907
Ау, къде изчезнахте всички?

На 12.08 тръгваме за К-к, ако сме живи и здрави на 14 вече ще ям цаца и пия Загорка  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 639
Тук съм , работя.  Simple Smile
Ти  за цаца що се навиваш , не разбирам. Да сме морски град.....може би каракуда, шаран..... Grinning

# 28
  • Мнения: 2 907
Тук съм , работя.  Simple Smile
Ти  за цаца що се навиваш , не разбирам. Да сме морски град.....може би каракуда, шаран..... Grinning

Ми как защо. Защото по всичките капанчета се продава повече цаца от каракуда за мезе. Ама аз и на шаран няма да откажа  Wink Дано само жегите отслабнат до тогава, че каква ваканция ще е това да врим като голи охлюви в казан.

# 29
  • Мнения: 1 639
Няма цаца под път и над път, да знаеш.  Simple Smile Даже и в заведенията за хранене трудно се намира.  Grinning
За шаран знам едно кръчме на брега на язовира.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт